Werner Paddles

Werner Paddles

Весло WERNER Camano

10 720 грн.

WERNER Camano - весло для туристичного каякінгу.Тепер також доступно в двох нових кольорах - Wave-Jade і Wave-Azul.Весло преміум-класу для каякера з низьким кутом греблі, які любля..

Werner Paddles

Весло Werner Corryvreckan

11 200 грн.

Весло преміум класу для туристичного каякінгу для веслярів з високим кутом веслування. Лопатки весла настільки тонкі, що Ви відчуваєте як вони пружинять при виході з води, при цьом..

Werner Paddles

Весло Werner Desperado

7 520 грн.

Весло Werner Desperado - високоякісне весло для сплаву і крікінгу за доступною ціною.Лопатки середнього розміру настільки добре збалансовані, мають такі характеристики і настільки ..

Werner Paddles

Весло Werner Double Diamond

13 600 грн.

Весло Werner Double Diamond - топове весло для ігрового сплаву й фрістайлу, що володіє найвищими характеристиками міцності.Лопаті середнього розміру з асиметричним розташуванням дл..

Werner Paddles

Весло Werner Ikelos Carbon

15 520 грн.

Весло Werner Ikelos Carbon має повнорозмірні лопатки і призначене для фізично підготовлених каякерів, які гребуть під високим кутом. Завдяки об'ємній серцевині, лопатка сама виходи..

Werner Paddles

Весло Werner Odachi

13 600 грн.

WERNER Odachi - весло розроблене спеціально для перегонів на бурхливій воді, з повнорозмірною лопаткою, одне з найпотужніших та найшвидших White Water весел на ринку і в лінійці ве..

Werner Paddles

Весло Werner Player

11 360 грн.

Весло Werner Player - високоякісне весло з великими лопатками для сплаву, фрістайлу та ігрового каякінгу.Призначеноо для досвідчених і сильних каякерів, дозволяє відмінно відп..

Werner Paddles

Весло Werner Powerhouse

11 360 грн.

Весло Werner Powerhouse - високоякісне весло з великими лопатями для сплаву, крікінга і екстремального каякинга.Призначеної для досвідчених і сильних каякерів, дозволяє відмінно ко..

Werner Paddles

Весло Werner RIO

5 600 грн.

Весло Werner RIO - високоякісне весло для сплаву, фрістайлу та ігрового каякингу за доступною ціною.Лопатки середнього розміру настільки добре збалансовані, мають такі міцністні ха..

Werner Paddles

Весло Werner Sherpa

11 360 грн.

Весло Werner Sherpa - високоякісне весло з великими лопатками для сплаву, крікінгу та екстремального каякінгу. Призначеноо для каякерів різного рівня підготовки, дозволяє..

Werner Paddles

Весло Werner Sho Gun

13 600 грн.

Весло Werner Sho Gun - топове весло для сплаву і крікінга, що володіє найвищими характеристиками міцності.Лопатки найбільшого розміру для потужних і досвідчених веслярів, що вимага..

Werner Paddles

Весло WERNER Shuna

11 200 грн.

Весло для туристичного каякінгу WERNER Shuna.Тепер також в двох нових кольорах - Wave-Jade і Wave-Azul.WERNER Shuna - це весло преміум класу для туристичного каякінгу для веслярів ..

Показано з 1 по 12 із 19 (2 сторінок)