Werner Paddles

Werner Paddles

Весло Werner Stikine

17 425 грн.

Весло Werner Stikine - топове весло для сплаву і крікінгу, що володіє найвищими характеристиками міцності.Легкий надійний шафт і об'ємні лопатки середнього розміру створюють ідеаль..

Werner Paddles

Весло Werner Strike

14 555 грн.

Весло Werner Strike - нове прогресивне весло з лопатками середнього розміру для сплаву і ігрового каякингу.Призначено для всіх каякерів будь-якого рівня підготовки і фізичної форми..

Werner Paddles

Весло Werner Surge

14 555 грн.

Весло Werner Surge - нове прогресивне весло з лопатками великого розміру для сплаву і ігрового каякингу.Призначено для всіх каякерів будь-якого рівня підготовки і фізичної форми, д..

Werner Paddles

Весло WERNER Camano

13 735 грн.

WERNER Camano - весло для туристичного каякінгу.Тепер також доступно в двох нових кольорах - Wave-Jade і Wave-Azul.Весло преміум-класу для каякера з низьким кутом греблі, які любля..

Werner Paddles

Весло Werner Corryvreckan

14 350 грн.

Весло преміум класу для туристичного каякінгу для веслярів з високим кутом веслування. Лопатки весла настільки тонкі, що Ви відчуваєте як вони пружинять при виході з води, при цьом..

Werner Paddles

Весло Werner Desperado

9 635 грн.

Весло Werner Desperado - високоякісне весло для сплаву і крікінгу за доступною ціною.Лопатки середнього розміру настільки добре збалансовані, мають такі характеристики і настільки ..

Werner Paddles

Весло Werner Double Diamond

17 425 грн.

Весло Werner Double Diamond - топове весло для ігрового сплаву й фрістайлу, що володіє найвищими характеристиками міцності.Лопаті середнього розміру з асиметричним розташуванням дл..

Werner Paddles

Весло Werner Ikelos Carbon

19 885 грн.

Весло Werner Ikelos Carbon має повнорозмірні лопатки і призначене для фізично підготовлених каякерів, які гребуть під високим кутом. Завдяки об'ємній серцевині, лопатка сама виходи..

Werner Paddles

Весло Werner Odachi

17 425 грн.

WERNER Odachi - весло розроблене спеціально для перегонів на бурхливій воді, з повнорозмірною лопаткою, одне з найпотужніших та найшвидших White Water весел на ринку і в лінійці ве..

Werner Paddles

Весло Werner Player

14 555 грн.

Весло Werner Player - високоякісне весло з великими лопатками для сплаву, фрістайлу та ігрового каякінгу.Призначеноо для досвідчених і сильних каякерів, дозволяє відмінно відп..

Werner Paddles

Весло Werner Powerhouse

14 555 грн.

Весло Werner Powerhouse - високоякісне весло з великими лопатями для сплаву, крікінга і екстремального каякинга.Призначеної для досвідчених і сильних каякерів, дозволяє відмінно ко..

Werner Paddles

Весло Werner RIO

7 175 грн.

Весло Werner RIO - високоякісне весло для сплаву, фрістайлу та ігрового каякингу за доступною ціною.Лопатки середнього розміру настільки добре збалансовані, мають такі міцністні ха..

Показано з 1 по 12 із 19 (2 сторінок)