Tahe Marine

Tahe Marine

Б/в Каяк Tahe Marine e-core Ocean Spirit PE used

14 350 грн. 34 850 грн.

E-core Ocean Spirit PE used - універсальний човен підійде тим, хто шукає недорогий каяк з високою стабільністю і швидкістю.Каяк використовувався на прокаті 4 сезони, був в ремонті!..

Tahe Marine

Каяк Tahe Marine Lifestyle Duo USED

18 450 грн. 64 206 грн.

Lifestyle Duo USED - двомісна байдарка для відпочинку на воді.Працював на прокаті 4 сезони.Це перший двомісний каяк в лінійці Tahe Marine.Корпус човна має дуже гарні обводи, даний ..

Tahe Marine

Каяк Tahe Marine e-core Play Spirit PE used

22 550 грн.

E-core Play Spirit PE used - універсальний човен підійде тим, хто шукає недорогий каяк з високою стабільністю і швидкістю.Каяк використовувався на прокаті 3 сезони!Жорсткий корпус ..

Tahe Marine

Каяк Tahe Marine Fit 158 PE

42 804 грн.

Fit 158 ​​PE - Універсальний сімейний човен підійде тим, хто шукає недорогий каяк з високою стабільністю і швидкістю.Tahe Marine Fit 158 ​​PE найдовша у своїй серії ПЕ човнів, а зн..

Tahe Marine

Каяк Tahe Marine Fit 158 PE used

13 120 грн.

Fit 158 ​​PE - Універсальний сімейний човен підійде тим, хто шукає недорогий каяк з високою стабільністю і швидкістю.Увага, каяк після ремонту - запаяно дно під сидінням!Tahe Marin..

Tahe Marine

Каяк Tahe Marine Lifestyle Duo

64 206 грн.

Lifestyle Duo - двомісна байдарка для відпочинку на воді.Це перший двомісний каяк в лінійці Tahe Marine.Корпус човна має високу міцність, даний тандем каяк дуже стійкий на курсі, т..

Tahe Marine

Каяк Tahe Marine Reval HV PE

59 573 грн.

Reval HV PE - великий, місткий і надійний турінговий каяк з поліетилену, для потужних веслярів.Човен створений для справжніх шукачів пригод.Reval HV дуже стійкий і відмінно тримає ..

Tahe Marine

Каяк Tahe Marine Reval Mini LC PE/Composite

55 842 грн.

Reval Mini LC - невеликий поліетиленовий/композитний каяк з прекрасними параметрами.Каяк виконаний у британському стилі. Хороший варіант для тих хто цінує легкість і керованість на..

Tahe Marine

Каяк Tahe Marine Wind 535

77 695 грн.

Wind 535 - універсальний композитний каяк в лінійці Wind, який підходить для марафонів, екскурсій і тривалих експедицій.Каяк підходить для веслярів будь-якого рівня.Wind 535 має V-..

Tahe Marine

Каяк Tahe Marine Wind Solo PE/Composite

55 842 грн.

Wind Solo - найбільш продаваний універсальний композитний каяк у лінійці Wind.Підходить для каякера будь-якого рівня і призначений для всіх спектрів застосування на воді, чи то мар..

Показано з 1 по 10 із 10 (1 сторінок)