Tahe Marine

Tahe Marine

Б/в Каяк Tahe Marine e-core Ocean Spirit PE used

14 350 грн. 34 850 грн.

E-core Ocean Spirit PE used - універсальний човен підійде тим, хто шукає недорогий каяк з високою стабільністю і швидкістю.Каяк використовувався на прокаті 4 сезони, був в ремонті!..

Tahe Marine

Каяк Tahe Marine e-core Play Spirit PE used

22 550 грн.

E-core Play Spirit PE used - універсальний човен підійде тим, хто шукає недорогий каяк з високою стабільністю і швидкістю.Каяк використовувався на прокаті 3 сезони!Жорсткий корпус ..

Tahe Marine

Каяк Tahe Marine Fit 158 PE

42 804 грн.

Fit 158 ​​PE - Універсальний сімейний човен підійде тим, хто шукає недорогий каяк з високою стабільністю і швидкістю.Tahe Marine Fit 158 ​​PE найдовша у своїй серії ПЕ човнів, а зн..

Tahe Marine

Каяк Tahe Marine Fit 158 PE used

13 120 грн.

Fit 158 ​​PE - Універсальний сімейний човен підійде тим, хто шукає недорогий каяк з високою стабільністю і швидкістю.Увага, каяк після ремонту - запаяно дно під сидінням!Tahe Marin..

Tahe Marine

Каяк Tahe Marine Lifestyle Duo

64 206 грн.

Lifestyle Duo - двомісна байдарка для відпочинку на воді.Це перший двомісний каяк в лінійці Tahe Marine.Корпус човна має високу міцність, даний тандем каяк дуже стійкий на курсі, т..

Tahe Marine

Каяк Tahe Marine Lifestyle Duo USED

18 450 грн. 64 206 грн.

Lifestyle Duo USED - двомісна байдарка для відпочинку на воді.Працював на прокаті 4 сезони.Це перший двомісний каяк в лінійці Tahe Marine.Корпус човна має дуже гарні обводи, даний ..

Tahe Marine

Каяк Tahe Marine Reval HV PE

59 573 грн.

Reval HV PE - великий, місткий і надійний турінговий каяк з поліетилену, для потужних веслярів.Човен створений для справжніх шукачів пригод.Reval HV дуже стійкий і відмінно тримає ..

Tahe Marine

Каяк Tahe Marine Reval Mini LC PE/Composite

55 842 грн.

Reval Mini LC - невеликий поліетиленовий/композитний каяк з прекрасними параметрами.Каяк виконаний у британському стилі. Хороший варіант для тих хто цінує легкість і керованість на..

Tahe Marine

Каяк Tahe Marine Wind 535

77 695 грн.

Wind 535 - універсальний композитний каяк в лінійці Wind, який підходить для марафонів, екскурсій і тривалих експедицій.Каяк підходить для веслярів будь-якого рівня.Wind 535 має V-..

Tahe Marine

Каяк Tahe Marine Wind Solo PE/Composite

55 842 грн.

Wind Solo - найбільш продаваний універсальний композитний каяк у лінійці Wind.Підходить для каякера будь-якого рівня і призначений для всіх спектрів застосування на воді, чи то мар..

Показано з 1 по 10 із 10 (1 сторінок)