SUP аксесуари

Restube

Рятувальна система Restube Sports

4 879 грн.

Restube Sports - унікальний засіб особистої безпеки саме для важких умов використання у воді.Основні показники Restube Sports:Розроблено та виготовлено у НімеччиніПісля приведення ..

Restube

Картриджі Restube CO2 Pack

492 грн.

RESTUBE CO2 Pack - змінні картриджі для повторного використання продуктів RESTUBE.Засоби порятунку RESTUBE, передбачають багаторазове використання. Виробником запроектована можливі..

Seals

Ліш SUP Safety Tether

1 230 грн.

SUP Safety Tether - пружинистий ліш для сапу.Обов'язковий атрибут усіх саперів на рівній воді. Ліш рятує життя, це говорять всі інструкції, гайдбукі і зарубіжні професійні інструкт..

Показано з 1 по 3 із 3 (1 сторінок)

Обирайте SUP аксесуари, запчастини та ремонт SUP

Ви купили собі САП дошку, і тепер плануєте регулярно на ній кататися. Це просто чудово! Для того щоб катання було комфортним і в задоволення ще необхідно придбати аксесуари для SUP дошок. Які є аксесуари та для чого вони потрібні, читайте далі.

Гідрокостюм для SUP серфінгу - зігріє вас в холодну і вітряну погоду. Неопрен, з якого зроблений костюм, зберігає тепло і не дає замерзнути людині під час веслування в міжсезоння. 

Ліш для сапа - страхувальний трос. За допомогою нього дошка кріпиться до ноги і при падінні далеко не відпливає. Ліши бувають двох видів: закручені для гладкої води (річка, озеро) і прямі, використовують на морі. 

Жилет для SUP бажано одягати всім, хто погано плаває або невпевнено себе почуває на відкритій водній гладі. Якщо плануєте великий перехід по воді, то рятувальний жилет варто одягнути обов'язково на той випадок, якщо дошка випадково пошкодитися або ліш відірветься.

Fin для SUP обов'язковий аксесуар для дошки. Центральний фін задає напрямок для руху дошки, без нього вона обертається навколо своєї осі. Плавники для SUP відповідають за стійкість, прискорення і повороткість дошки. Кріплення для плавників на дошках можуть відрізнятися, тому при їх покупці на це слід звернути увагу. 

Особисту систему безпеки SUP restube рекомендовано мати кожному сап-серферу. Завдяки цій системі на воді ви завжди будете почувати себе захищеними.

У дощок іноді відклеюються шви і їм необхідний швидкий sup ремонт і запчастини. В цьому випадку у кожного власника дошки повинен бути набір з латками, клеєм, пензликом і ножицями, щоб вчасно все полагодити. 

Якщо залишилися ще питання по аксесуарам, то пишіть або телефонуйте нам. Ми з радістю вам допоможемо.