Топ-деки

Peak Uk

Топ-дека Peak Uk Deluxe

10 291 грн.

Deluxe - топовий топдек від відомого виробника Peak UK.Завдяки латексним манжетам і горла, ви завжди будете почувати себе комфортно. Куртка виготовлена з міцного, дихаючого і непро..

Peak Uk

Топ-дека Peak Uk Racer Long

12 874 грн.

Peak Uk Racer Long - топ-дек з довгим рукавом розроблений спеціально для спортсменів. Ергономічний крій і легка непромокаюча мембранна тканина забезпечить необхідний комфорт. ..

Peak Uk

Топ-дека Peak Uk Racer Short

11 931 грн.

Peak Uk Racer Short - топ-дек з коротким рукавом розроблений спеціально для спортсменів. Ергономічний обтічний крій і легка непромокаюча мембранна тканина забезпечить необхідний ко..

Peak Uk

Топ-дека Peak Uk Semi Long

9 102 грн.

Semi Long - топ-дек з довгим рукавом. Ідеально підходить для занять гребним слаломом, тренувань і нескладного сплавe. Куртка виготовлена ​​з міцного, дихаючого і непромокаючого X3 ..

Peak Uk

Топ-дека Peak Uk Semi Short

9 553 грн.

Semi Short - топ-дек з коротким рукавом. Ідеально підходить для занять родео і тренувань. Куртка виготовлена ​​з міцного, дихаючого і непромокаючої X3 ripstop nylon. Semi Short - ц..

Peak Uk

Топ-дека Racer ST Long

12 874 грн.

Racer ST Long - топовий топ-дек з вбудованим рятувальним жилетом від відомого виробника Peak UK.Має чотири способи затягування, дихаюча і водонепроникна тканина з гідростатичним на..

Peak Uk

Топ-дека Racer ST Short

11 890 грн.

Racer ST Short - топовий топдек з вбудованим рятувальним жилетом від відомого виробника Peak UK.Має чотири способи затягування, дихаюча і водонепроникна тканина з гідростатичним на..

Показано з 1 по 7 із 7 (1 сторінок)

Топ-дека для каякінгу - спідниця і куртка для каякера

Прекрасне і зручне спорядження для досвідчених каякерів для сплаву, або спортсменів для тренувань і змагань. Це спідниця і куртка об'єднані в один елемент. Даний мікс дозволяє уникнути некомфортного скупчення гумок і регулювань, створює відчуття комфорту, набагато легше нахилятися вперед / назад і виконувати скручування спини.

Не рекомендується використовувати дане спорядження на річках і плейспотах, де можливо запінення (застрягання човна в каменях) і / або замивання в завали. Оскільки в разі заклинювання спідниці на кокпіті покинути човен буде дуже складно.