Спідниці

Seals

Спідниця Seals Pro Rand

8 159 грн.

Pro Rand Skirt - Сама топова спідниця Seals для екстремального каякінгу з унікальним овальним джгутом.Розроблено і ідеально підходить для найскладнішого крикінгу, фрістайлу на бурх..

Seals

Спідниця Seals Pro Shocker

6 560 грн.

Seals Pro Shocker - Топова спідниця Seals для екстремального каякінгу з круглим джгутом. Ідеально підходить для крікінгу, фрістайлу на бурхливій воді і стрибків з великих водоспаді..

Peak Uk

Спідниця Whitewater Peak UK

4 510 грн.

Спідниця високої Англійської якості. Класичний приклад надійного спорядження, якому сміливо можна довіряти в найскладніших умовах бурноводних пригод.Особливості спідниці Whitewater..

SNAPDRAGON DESIGN

Спідниця Armortex exp/ Implosion Bar

8 815 грн.

Snapdragon Armortex exp/ Implosion Bar - Спідниця для для екстремального вайтвотер каякінгу та родео.Спідниця створена для тих хто займається екстремальними сплавами, стрибками з в..

Peak Uk

Спідниця Explorer Peak UK

3 895 грн.

Спідниця для морських і експедиційних каяків від Англійського виробника Peak UK. Надійне спорядження для подорожей і експедицій по річках, озерах і морях.На деку спідниці для Вашої..

Peak Uk

Спідниця Peak Uk Cockpit Nylon

1 886 грн.

Нейлонова спідниця для тренувань і подорожей, від Англійського виробника Peak UK.Спідниця зроблена з міцного нейлону 210d, всі шви двічі прошиті і проклеєні.Регульований еластичним..

Seals

Спідниця Seals Athena

4 305 грн.

Athena Skirt - cамая красива спідниця від дуже американської компанії Seals для представниць прекрасної статі котрі займаються екстремальним каякінгом.Розроблено і ідеально підходи..

Seals

Спідниця Seals Calypso

5 330 грн.

Seals Calypso - Комбінована турінгови спідниця з гарним дизайном.Виконана з 4 мм неопрена з регульованим тубусом з 3-х шарової дихаючої тканини.На регульованому тубусі є знімні під..

Seals

Спідниця Seals Extreme Tour

6 150 грн.

Extreme Tour - сама топова і міцна комбінована турінгова спідниця від Seals.Виконана з 4 мм неопрена з регульованим тубусом з 3-х шарової дихаючої тканини.На регульованому тубусі є..

SNAPDRAGON DESIGN

Спідниця Snapdragon Glacier EXP Breathable

6 970 грн.

Snapdragon Glacier EXP Breathable - справжня знахідка, якщо ви зібралися у довгу подорож на каяку.Snapdragon Glacier EXP Breathable означає що за цю частину спорядження у експедиці..

SNAPDRAGON DESIGN

Спідниця Snapdragon Lip Lock EXP

6 150 грн.

Snapdragon Lip Lock EXP - крута спідниця для складних умов сплаву.У Lip Lock EXP легендарна посилена вайтвотер дека із кромкою, що буквально прилипає до кокпіту, та виключаючи будь..

SNAPDRAGON DESIGN

Спідниця Snapdragon Trek Adjustable

5 125 грн.

Snapdragon Trek Adjustable - Проста та надійна спідниця для вайтвотер каякінгу з регулюванням тубуса.Trek швидко стала фаворитом у виборі каякерів. Вона для тих хто шукає міцну, зн..

Показано з 1 по 12 із 20 (2 сторінок)