Спідниці

SNAPDRAGON DESIGN

Спідниця Armortex exp/ Implosion Bar

5 906 грн.

Snapdragon Armortex exp/ Implosion Bar - Спідниця для для екстремального вайтвотер каякінгу та родео.Спідниця створена для тих хто займається екстремальними сплавами, стрибками з в..

Peak Uk

Спідниця Explorer Peak UK

2 610 грн.

Спідниця для морських і експедиційних каяків від Англійського виробника Peak UK. Надійне спорядження для подорожей і експедицій по річках, озерах і морях.На деку спідниці для Вашої..

Peak Uk

Спідниця Peak Uk Cockpit Nylon

1 264 грн.

Нейлонова спідниця для тренувань і подорожей, від Англійського виробника Peak UK.Спідниця зроблена з міцного нейлону 210d, всі шви двічі прошиті і проклеєні.Регульований еластичним..

Seals

Спідниця Seals Athena

2 884 грн.

Athena Skirt - cамая красива спідниця від дуже американської компанії Seals для представниць прекрасної статі котрі займаються екстремальним каякінгом.Розроблено і ідеально підходи..

Seals

Спідниця Seals Calypso

3 571 грн.

Seals Calypso - Комбінована турінгови спідниця з гарним дизайном.Виконана з 4 мм неопрена з регульованим тубусом з 3-х шарової дихаючої тканини.На регульованому тубусі є знімні під..

Seals

Спідниця Seals Extreme Tour

4 121 грн.

Extreme Tour - сама топова і міцна комбінована турінгова спідниця від Seals.Виконана з 4 мм неопрена з регульованим тубусом з 3-х шарової дихаючої тканини.На регульованому тубусі є..

Seals

Спідниця Seals Pro Rand

5 467 грн.

Pro Rand Skirt - Сама топова спідниця Seals для екстремального каякінгу з унікальним овальним джгутом.Розроблено і ідеально підходить для найскладнішого крикінгу, фрістайлу на бурх..

Seals

Спідниця Seals Pro Shocker

4 395 грн.

Seals Pro Shocker - Топова спідниця Seals для екстремального каякінгу з круглим джгутом. Ідеально підходить для крікінгу, фрістайлу на бурхливій воді і стрибків з великих водоспаді..

SNAPDRAGON DESIGN

Спідниця Snapdragon Glacier EXP Breathable

4 670 грн.

Snapdragon Glacier EXP Breathable - справжня знахідка, якщо ви зібралися у довгу подорож на каяку.Snapdragon Glacier EXP Breathable означає що за цю частину спорядження у експедиці..

SNAPDRAGON DESIGN

Спідниця Snapdragon Lip Lock EXP

4 121 грн.

Snapdragon Lip Lock EXP - крута спідниця для складних умов сплаву.У Lip Lock EXP легендарна посилена вайтвотер дека із кромкою, що буквально прилипає до кокпіту, та виключаючи будь..

SNAPDRAGON DESIGN

Спідниця Snapdragon Trek Adjustable

3 434 грн.

Snapdragon Trek Adjustable - Проста та надійна спідниця для вайтвотер каякінгу з регулюванням тубуса.Trek швидко стала фаворитом у виборі каякерів. Вона для тих хто шукає міцну, зн..

SNAPDRAGON DESIGN

Спідниця Snapdragon White Water EXP

3 434 грн.

Snapdragon White Water EXP - спідниця, що підійде для усього що можна назвати вайтвотер.Це бестселлер у напрямку вайтвотер спідниць, бо баланс між ціною та якістю порушено у бік я..

Показано з 1 по 12 із 20 (2 сторінок)