SNAPDRAGON DESIGN

SNAPDRAGON DESIGN

Hot Hands

1 517 грн.

Hot Hands - класична модель рукавичок від Snapdragon для греблі у холодній воді. Матеріал забезпечує захист рук та виявляє необхідну гнучкість під час веслування.Користуватися Hot ..

SNAPDRAGON DESIGN

Hyper Hands

1 845 грн.

Hyper Hands - найкраща модель рукавичок від Snapdragon для греблі у холодній воді. Водовідштовкуючий матеріал Hypalon забезпечує надійний захист рукавичок від холода та вологи. Пла..

SNAPDRAGON DESIGN

Спідниця Armortex exp/ Implosion Bar

8 815 грн.

Snapdragon Armortex exp/ Implosion Bar - Спідниця для для екстремального вайтвотер каякінгу та родео.Спідниця створена для тих хто займається екстремальними сплавами, стрибками з в..

SNAPDRAGON DESIGN

Спідниця Snapdragon Glacier EXP Breathable

6 970 грн.

Snapdragon Glacier EXP Breathable - справжня знахідка, якщо ви зібралися у довгу подорож на каяку.Snapdragon Glacier EXP Breathable означає що за цю частину спорядження у експедиці..

SNAPDRAGON DESIGN

Спідниця Snapdragon Lip Lock EXP

6 150 грн.

Snapdragon Lip Lock EXP - крута спідниця для складних умов сплаву.У Lip Lock EXP легендарна посилена вайтвотер дека із кромкою, що буквально прилипає до кокпіту, та виключаючи будь..

SNAPDRAGON DESIGN

Спідниця Snapdragon Trek Adjustable

5 125 грн.

Snapdragon Trek Adjustable - Проста та надійна спідниця для вайтвотер каякінгу з регулюванням тубуса.Trek швидко стала фаворитом у виборі каякерів. Вона для тих хто шукає міцну, зн..

SNAPDRAGON DESIGN

Спідниця Snapdragon White Water EXP

5 125 грн.

Snapdragon White Water EXP - спідниця, що підійде для усього що можна назвати вайтвотер.Це бестселлер у напрямку вайтвотер спідниць, бо баланс між ціною та якістю порушено у бік я..

Показано з 1 по 7 із 7 (1 сторінок)