Неопренове взуття

Kokatat

Черевики Kokatat Nomad

5 371 грн.

Kokatat Nomad - Неопренові черевики з 3 мм неопрена з гетрами з непромокаючої і дихаючої тканини. Вони спеціально розроблені для туринга і каное.Черевики мають унікальну приховану ..

Kokatat

Черевики Kokatat Portage

3 198 грн.

Kokatat Portage - 3 мм неопренові черевики. Ідеальні для крікінга і морсього каякінгу. Черевики мають унікальну приховану систему шнурівки. Ви зможете зашнурувати їх всього однією ..

Kokatat

Черевики Kokatat Seeker Shoes

2 665 грн.

Kokatat Seeker Shoes - ультралегкі неопренові черевики. Ідеальні для малооб'ємних човнів. Черевики мають унікальну приховану систему шнурівки. Ви зможете зашнурувати їх всього одні..

Peak Uk

Черевики Peak Uk Shoes

1 394 грн.

Peak Uk Shoes - прості, надійні черевики, популярні як серед початківців так і досвідчених любителів водного туризму і каякінгу.Черевики відмінно регулюються і захищають ногу.Харак..

Peak Uk

Черевики Peak Uk Zip Boots

2 173 грн.

Peak Uk Zip Boots - прості, надійні черевики, популярні як серед початківців, так і серед досвідчених любителів водного туризму.Черевики відмінно регулюються і захищають ногу, а та..

Sea To Summit

Черевики Sea To Summit Bomber Booties

1 230 грн.

SEA TO SUMMIT Bomber Booties - прості, надійні черевики, популярні як серед початківців так і досвідчених любителів водного туризму і каякерів.Черевики регулюються нижче щиколотки ..

Sea To Summit

Черевики Sea To Summit Flex Booties

1 066 грн.

SEA TO SUMMIT Flex Booties - прості, надійні черевики, популярні серед як початківців так і досвідчених любителів водного туризму і каякерів.Черевики регулюються нижче щиколотки ст..

Typhoon

Черевики Typhoon Rock Boot with Sock

4 715 грн.

Черевики Typhoon Rock Boot with Sock чудово підходять для агресивних умов гострих ковзких каменів гірської річки.Rock Boot можна використовувати самостійно, або як надійний захист ..

Показано з 1 по 8 із 8 (1 сторінок)

Неопренове взуття для каякінгу та рафтингу

Неопренове взуття - найбільш доступне і практичне взуття для активностей на воді. Як правило це взуття виготовляється з 3-х і 5-ти міліметрового неопрена. Для різних цілей, підходить різнае взуття. Наприклад, для екстремального сплаву не варто брати черевики або тапочки з м'якою і ніжною підошвою (буде боляче і незручно на обносити і оглядах порогів), і навпаки при катанні в родео-каяку або слаломному каяку масивні черевики з твердою підошвою доставлять більше проблем ніж комфорту.

Якщо ви не знайшли цікаву для вас модель взуття тих брендів, що пропонує наш каяк-магазин Lodo4ki, напишіть нам, так як ми викладаємо на вітрину не всі моделі.

Популярні виробники взуття з неопрена:

  • Typhoon
  • Peak Uk
  • Kokatat
  • Sea To Summit
  • Ordana

Взуття для рафтингу ви можете поміряти і купити в Києві в нашому магазині або замовити доставку, попередньо зробивши точні виміри своєї ноги, щоб ми змогли підібрати розмір неопренового взуття для вас.