Неопренове взуття

Typhoon

Черевики Typhoon Rock Boot with Sock

4 715 грн.

Черевики Typhoon Rock Boot with Sock чудово підходять для агресивних умов гострих ковзких каменів гірської річки.Rock Boot можна використовувати самостійно, або як надійний захист ..

Kokatat

Черевики Kokatat Nomad

5 371 грн.

Kokatat Nomad - Неопренові черевики з 3 мм неопрена з гетрами з непромокаючої і дихаючої тканини. Вони спеціально розроблені для туринга і каное.Черевики мають унікальну приховану ..

Kokatat

Черевики Kokatat Portage

3 198 грн.

Kokatat Portage - 3 мм неопренові черевики. Ідеальні для крікінга і морсього каякінгу. Черевики мають унікальну приховану систему шнурівки. Ви зможете зашнурувати їх всього однією ..

Kokatat

Черевики Kokatat Seeker Shoes

2 665 грн.

Kokatat Seeker Shoes - ультралегкі неопренові черевики. Ідеальні для малооб'ємних човнів. Черевики мають унікальну приховану систему шнурівки. Ви зможете зашнурувати їх всього одні..

Peak Uk

Черевики Peak Uk Shoes

1 394 грн.

Peak Uk Shoes - прості, надійні черевики, популярні як серед початківців так і досвідчених любителів водного туризму і каякінгу.Черевики відмінно регулюються і захищають ногу.Харак..

Peak Uk

Черевики Peak Uk Zip Boots

2 173 грн.

Peak Uk Zip Boots - прості, надійні черевики, популярні як серед початківців, так і серед досвідчених любителів водного туризму.Черевики відмінно регулюються і захищають ногу, а та..

Sea To Summit

Черевики Sea To Summit Bomber Booties

1 230 грн.

SEA TO SUMMIT Bomber Booties - прості, надійні черевики, популярні як серед початківців так і досвідчених любителів водного туризму і каякерів.Черевики регулюються нижче щиколотки ..

Sea To Summit

Черевики Sea To Summit Flex Booties

1 066 грн.

SEA TO SUMMIT Flex Booties - прості, надійні черевики, популярні серед як початківців так і досвідчених любителів водного туризму і каякерів.Черевики регулюються нижче щиколотки ст..

Показано з 1 по 8 із 8 (1 сторінок)

Неопренове взуття для каякінгу та рафтингу

Неопренове взуття - найбільш доступне і практичне взуття для активностей на воді. Як правило це взуття виготовляється з 3-х і 5-ти міліметрового неопрена. Для різних цілей, підходить різнае взуття. Наприклад, для екстремального сплаву не варто брати черевики або тапочки з м'якою і ніжною підошвою (буде боляче і незручно на обносити і оглядах порогів), і навпаки при катанні в родео-каяку або слаломному каяку масивні черевики з твердою підошвою доставлять більше проблем ніж комфорту.

Якщо ви не знайшли цікаву для вас модель взуття тих брендів, що пропонує наш каяк-магазин Lodo4ki, напишіть нам, так як ми викладаємо на вітрину не всі моделі.

Популярні виробники взуття з неопрена:

  • Typhoon
  • Peak Uk
  • Kokatat
  • Sea To Summit
  • Ordana

Взуття для рафтингу ви можете поміряти і купити в Києві в нашому магазині або замовити доставку, попередньо зробивши точні виміри своєї ноги, щоб ми змогли підібрати розмір неопренового взуття для вас.