Кросівки для сплаву

Astral

Кросівки Astral Brewer

4 100 грн.

Astral Brewer - фантастично зручне взуття від легендарного американського виробника спасжилетів Astral Buoyancy.Придумали ці кросівки каякери з берегів легендарної річки Green Rive..

Astral

Кросівки Astral Brewer 2.0

4 510 грн.

Astral Brewer 2.0 - фантастично зручне взуття від легендарного американського виробника рятувальних жилетів Astral Buoyancy.Придумали ці кросівки каякери з берегів легендарної річк..

Astral

Кросівки Astral Loyak

3 280 грн.

Astral Loyak - взуття для активних людей і нескладних водних пригод. Легка, м'яка при цьому надійна і дуже дихаюча.Мокасини виготовлені з міцного, легкого і і зносостійкого матеріа..

Astral

Кросівки Astral TR1 Merge M's

5 330 грн.

Кросівки TR1 Merge M's - фантастично зручне взуття від легендарного американського виробника  спасжилетів Astral Buoyancy. Придумали ці напівчеревики каякери з берегів ле..

Astral

Кросівки Astral TR1-Junction M's

4 920 грн.

TR1-Junction M's - фантастично зручне взуття від легендарного американського виробника спасжилетів Astral Buoyancy.Придумали ці кросівки каякери з берегів легендарної річки Green R..

Astral

Кросівки Astral TR1-Mesh M's

5 125 грн.

TR1-Mesh M's - фантастично зручне, легке і дихаюче взуття від легендарного американського виробника спасжилета Astral Buoyancy. Придумали ці кросівки каякери з берегів легендарної ..

Astral

Кросівки Astral TR1-Trek M's

5 330 грн.

TR1-Trek M's - фантастично зручне взуття від легендарного американського виробника Спасжилет Astral Buoyancy. Придумали ці кросівки каякери з берегів легендарної річки Green River ..

Astral

Черевики Astral Hiyak

4 920 грн.

Astral Hiyak - фантастично зручне взуття від легендарного американського виробника спасжилетів Astral Buoyancy.Придумали ці черевики каякери з берегів легендарної річки Green River..

Typhoon

Черевики Typhoon Rock Boot with Sock

4 715 грн.

Черевики Typhoon Rock Boot with Sock чудово підходять для агресивних умов гострих ковзких каменів гірської річки.Rock Boot можна використовувати самостійно, або як надійний захист ..

Показано з 1 по 9 із 9 (1 сторінок)

Американські кросівки Астрал купити в Україні!

Далеко не всім каякерам і любителям водного туризму подобається носити неопренове взуття. Воно повільно сохне, нерідко погано пахне, має значну вагу. Деякі туристи віддають перевагу легким і практичним кросівкам спроектованим спеціально для занять водними видами спорту.

Американська компанія Астрал розробила спеціальні кросівки для водних видів спорту, і особливо ці кросівки корисні для каякерыв, яким доводиться багато ходити з човнами, переміщаючись між сплавними секціями та обносити пороги по слизьких каменях і скелям.

Кросівки Астрал мають унікальну цупку поверхню, легко пропускають воду і вона не накопичується всередині взуття, тим самим полегшуючи пересування. А ще взуття Astral стильне і зручне, так що каякер може прийти на роботу в стильних кросівках, а після роботи їхати на річку і кататися в них по порогах.

У нашому магазині ви можете купити кросівки для каякінгу зі складу або замовити будь-яку модель з каталогу Астрал.