Кросівки для сплаву

Astral

Кросівки Astral Brewer 2.0

4 510 грн.

Astral Brewer 2.0 - фантастично зручне взуття від легендарного американського виробника рятувальних жилетів Astral Buoyancy.Придумали ці кросівки каякери з берегів легендарної річк..

Astral

Кросівки Astral Loyak

3 280 грн.

Astral Loyak - взуття для активних людей і нескладних водних пригод. Легка, м'яка при цьому надійна і дуже дихаюча.Мокасини виготовлені з міцного, легкого і і зносостійкого матеріа..

Astral

Кросівки LA SPORTIVA TX CANYON

8 487 грн.

Кросівки LA SPORTIVA TX CANYON - надійний захисник ніг каякера, каньйонера, рафтера і решти тих кому треба максимально захистити ноги при тривалих водних походах, сплавах..

Typhoon

Черевики Typhoon Rock Boot with Sock

4 715 грн.

Черевики Typhoon Rock Boot with Sock чудово підходять для агресивних умов гострих ковзких каменів гірської річки.Rock Boot можна використовувати самостійно, або як надійний захист ..

Astral

Кросівки Astral Brewer

4 100 грн.

Astral Brewer - фантастично зручне взуття від легендарного американського виробника спасжилетів Astral Buoyancy.Придумали ці кросівки каякери з берегів легендарної річки Green Rive..

Astral

Кросівки Astral TR1-Junction M's

4 920 грн.

TR1-Junction M's - фантастично зручне взуття від легендарного американського виробника спасжилетів Astral Buoyancy.Придумали ці кросівки каякери з берегів легендарної річки Green R..

Astral

Кросівки Astral TR1-Mesh M's

5 125 грн.

TR1-Mesh M's - фантастично зручне, легке і дихаюче взуття від легендарного американського виробника спасжилета Astral Buoyancy. Придумали ці кросівки каякери з берегів легендарної ..

Astral

Кросівки Astral TR1-Trek M's

5 330 грн.

TR1-Trek M's - фантастично зручне взуття від легендарного американського виробника Спасжилет Astral Buoyancy. Придумали ці кросівки каякери з берегів легендарної річки Green River ..

Astral

Черевики Astral Hiyak

4 920 грн.

Astral Hiyak - фантастично зручне взуття від легендарного американського виробника спасжилетів Astral Buoyancy.Придумали ці черевики каякери з берегів легендарної річки Green River..

Показано з 1 по 9 із 9 (1 сторінок)

Американські кросівки Астрал купити в Україні!

Далеко не всім каякерам і любителям водного туризму подобається носити неопренове взуття. Воно повільно сохне, нерідко погано пахне, має значну вагу. Деякі туристи віддають перевагу легким і практичним кросівкам спроектованим спеціально для занять водними видами спорту.

Американська компанія Астрал розробила спеціальні кросівки для водних видів спорту, і особливо ці кросівки корисні для каякерыв, яким доводиться багато ходити з човнами, переміщаючись між сплавними секціями та обносити пороги по слизьких каменях і скелям.

Кросівки Астрал мають унікальну цупку поверхню, легко пропускають воду і вона не накопичується всередині взуття, тим самим полегшуючи пересування. А ще взуття Astral стильне і зручне, так що каякер може прийти на роботу в стильних кросівках, а після роботи їхати на річку і кататися в них по порогах.

У нашому магазині ви можете купити кросівки для каякінгу зі складу або замовити будь-яку модель з каталогу Астрал.