Взуття для сплаву

Astral

Кросівки Astral Brewer

4 100 грн.

Astral Brewer - фантастично зручне взуття від легендарного американського виробника спасжилетів Astral Buoyancy.Придумали ці кросівки каякери з берегів легендарної річки Green Rive..

Astral

Кросівки Astral Brewer 2.0

4 510 грн.

Astral Brewer 2.0 - фантастично зручне взуття від легендарного американського виробника рятувальних жилетів Astral Buoyancy.Придумали ці кросівки каякери з берегів легендарної річк..

Astral

Кросівки Astral Loyak

3 280 грн.

Astral Loyak - взуття для активних людей і нескладних водних пригод. Легка, м'яка при цьому надійна і дуже дихаюча.Мокасини виготовлені з міцного, легкого і і зносостійкого матеріа..

Astral

Кросівки Astral TR1 Merge M's

5 330 грн.

Кросівки TR1 Merge M's - фантастично зручне взуття від легендарного американського виробника  спасжилетів Astral Buoyancy. Придумали ці напівчеревики каякери з берегів ле..

Astral

Кросівки Astral TR1-Junction M's

4 920 грн.

TR1-Junction M's - фантастично зручне взуття від легендарного американського виробника спасжилетів Astral Buoyancy.Придумали ці кросівки каякери з берегів легендарної річки Green R..

Astral

Кросівки Astral TR1-Mesh M's

5 125 грн.

TR1-Mesh M's - фантастично зручне, легке і дихаюче взуття від легендарного американського виробника спасжилета Astral Buoyancy. Придумали ці кросівки каякери з берегів легендарної ..

Astral

Кросівки Astral TR1-Trek M's

5 330 грн.

TR1-Trek M's - фантастично зручне взуття від легендарного американського виробника Спасжилет Astral Buoyancy. Придумали ці кросівки каякери з берегів легендарної річки Green River ..

Astral

Черевики Astral Hiyak

4 920 грн.

Astral Hiyak - фантастично зручне взуття від легендарного американського виробника спасжилетів Astral Buoyancy.Придумали ці черевики каякери з берегів легендарної річки Green River..

Kokatat

Черевики Kokatat Nomad

5 371 грн.

Kokatat Nomad - Неопренові черевики з 3 мм неопрена з гетрами з непромокаючої і дихаючої тканини. Вони спеціально розроблені для туринга і каное.Черевики мають унікальну приховану ..

Kokatat

Черевики Kokatat Portage

3 198 грн.

Kokatat Portage - 3 мм неопренові черевики. Ідеальні для крікінга і морсього каякінгу. Черевики мають унікальну приховану систему шнурівки. Ви зможете зашнурувати їх всього однією ..

Kokatat

Черевики Kokatat Seeker Shoes

2 665 грн.

Kokatat Seeker Shoes - ультралегкі неопренові черевики. Ідеальні для малооб'ємних човнів. Черевики мають унікальну приховану систему шнурівки. Ви зможете зашнурувати їх всього одні..

Peak Uk

Черевики Peak Uk Shoes

1 394 грн.

Peak Uk Shoes - прості, надійні черевики, популярні як серед початківців так і досвідчених любителів водного туризму і каякінгу.Черевики відмінно регулюються і захищають ногу.Харак..

Показано з 1 по 12 із 17 (2 сторінок)