Seals

Seals

Спідниця Seals Pro Rand

8 159 грн.

Pro Rand Skirt - Сама топова спідниця Seals для екстремального каякінгу з унікальним овальним джгутом.Розроблено і ідеально підходить для найскладнішого крикінгу, фрістайлу на бурх..

Seals

Спідниця Seals Pro Shocker

6 560 грн.

Seals Pro Shocker - Топова спідниця Seals для екстремального каякінгу з круглим джгутом. Ідеально підходить для крікінгу, фрістайлу на бурхливій воді і стрибків з великих водоспаді..

Seals

Cидіння Seals Sit-on-top Seat

2 870 грн.

Знімне сидіння зі спинкою на sit-on-top від американського виробника спорядження для каякінгу - Seals.Нижня сторона сидіння виготовлена з не ковзаючою піни, що дозволять впевнено с..

Seals

Ліш SUP Safety Tether

1 230 грн.

SUP Safety Tether - пружинистий ліш для сапу.Обов'язковий атрибут усіх саперів на рівній воді. Ліш рятує життя, це говорять всі інструкції, гайдбукі і зарубіжні професійні інструкт..

Seals

Подушка на сидіння Seals kayak/canoe Seat

1 025 грн.

Подушка Seals виготовлена з міцного нейлону, всередині ущільнений м'який наповнювач.Петлі з боків для жорсткого кріплення.Підходить для всіх типів каяків і каное із пластику або ск..

Seals

Рукавиці Seals breathable nylon pogies

1 845 грн.

Seals - рукавички для каякінгу в холодну пору одна з найнеобхідніших речей, що б захистити руки від переохолодження, були придумані рукавички для каякінгу.Рукавички Seals виготовле..

Seals

Рукавиці Seals Neoprene pogies

1 640 грн.

Рукавички для каякінгу в холодну пору одна з найнеобхідніших речей, що б захистити руки від переохолодження, були придумані рукавички для каякінгу.Рукавички Seals мають форму рукав..

Seals

Сидіння Seals Deluxe Sit-on-top Seat

4 100 грн.

Знімне, збільшене сидіння зі спинкою на sit-on-top від американського виробника спорядження для каякінгу - Seals.Виключно висока підтримка спини з прикріпленою подушкою дозволяє си..

Seals

Спідниця Seals Athena

4 305 грн.

Athena Skirt - cамая красива спідниця від дуже американської компанії Seals для представниць прекрасної статі котрі займаються екстремальним каякінгом.Розроблено і ідеально підходи..

Seals

Спідниця Seals Calypso

5 330 грн.

Seals Calypso - Комбінована турінгови спідниця з гарним дизайном.Виконана з 4 мм неопрена з регульованим тубусом з 3-х шарової дихаючої тканини.На регульованому тубусі є знімні під..

Seals

Спідниця Seals Extreme Tour

6 150 грн.

Extreme Tour - сама топова і міцна комбінована турінгова спідниця від Seals.Виконана з 4 мм неопрена з регульованим тубусом з 3-х шарової дихаючої тканини.На регульованому тубусі є..

Seals

Спинка Seals Small Backband

1 845 грн.

Знімна спинка на каяк, від американського виробника спорядження для каякінгу Seals, розміру Small.Спинка підходить на всі види каяків: морський, рекреаційний, родейнік і сплавник.З..

Показано з 1 по 12 із 15 (2 сторінок)