Sea To Summit

Sea To Summit

Гермомішки Big River Dry Bag

820 грн.

Надійні і компактні гермомішки від SEA TO SUMMIT. Надзвичайно міцні, легкі і зносостійкі гермомішки вбережуть ваші речі від вологи та бруду. Завдяки подвійній проклейці швів волога..

Sea To Summit

Гермомішки Hydraulic Dry Bags

2 050 грн.

НОВИНКА! Серія гермомішків Hydraulic Dry Bags - це нові супер міцні гермомішки від Sea To Summit, спеціально розроблені витримувати екстремальні умови вимагають міцність і зносості..

Sea To Summit

Гермомішки Light Weight Dry Sack

369 грн.

Серія гермомешків Light Weight Dry Sacks - це чудове поєднання легкості і надійності. Гермомішки Light Weight Dry Sacks не тільки легкі, але і міцні і компактні. Ці гермомішки спод..

Sea To Summit

Гермомішки Stopper Dry Bag

1 066 грн.

Серія гермомешків Stopper Dry Bags - гарне рішення коли необхідний зручний і легкий гермомешок для упаковки речей в похід. Гермомішки цієї серії виготовлені з нейлону 210D ламінова..

Sea To Summit

Черевики Sea To Summit Bomber Booties

1 230 грн.

SEA TO SUMMIT Bomber Booties - прості, надійні черевики, популярні як серед початківців так і досвідчених любителів водного туризму і каякерів.Черевики регулюються нижче щиколотки ..

Sea To Summit

Черевики Sea To Summit Flex Booties

1 066 грн.

SEA TO SUMMIT Flex Booties - прості, надійні черевики, популярні серед як початківців так і досвідчених любителів водного туризму і каякерів.Черевики регулюються нижче щиколотки ст..

Показано з 1 по 6 із 6 (1 сторінок)