Розпродаж б/в спорядження

Kolibri

Каяк Kolibri One-GO used

10 564 грн.

RIVERDAY One-GO! used (був у використанні) - одномісний туристичний каяк з закритим кокпітом типу Sit-in. Завдяки формі корпусу і невеликій ширині One-GO! володіє хорошим ходом і н..

Kolibri

Каяк Kolibri Twin-GO used

16 400 грн.

RIVERDAY Twin-GO! used (був у використанні). Якщо ви любите швидкі і стрімкі подорожі по річках і озерах, якщо піші напрямки і маршрути - не ваше, каяк Колібрі двійка для несп..

Pelican

Каяк Pelican STRAIT 120 used

21 701 грн.

Pelican STRAIT 120 used (був у використанні) - це повноцінний експедиційний каяк в компактному форматі. Завдяки оригінальній формі корпусу, він набагато маневреннее своїх повнорозм..

Pyranha

Каяк Pyranha Ozone USED

38 183 грн.

Pyranha Ozone. Ігровий сплав - це те завдання, для якого цей човен був створений. Це не перший ігровий човен Pyranha, проте вдале поєднання досконалих форм, малої ваги, та чудового..

Pyranha

Каяк Pyranha Sub 7 USED

26 097 грн.

Pyranha Sub 7 USED - фантастичні ігрові форми з минулого, втілені за запитами сучасності. Вдалі форми не можуть бути старими. Так сталось і з Sub 7, добре знайомий вигляд ігрового ..

Tahe Marine

Каяк Tahe Marine e-core Ocean Spirit PE used

15 109 грн.

E-core Ocean Spirit PE used - універсальний човен підійде тим, хто шукає недорогий каяк з високою стабільністю і швидкістю.Каяк використовувався на прокаті 3 сезони!Е-core Ocean Sp..

Tahe Marine

Каяк Tahe Marine e-core Play Spirit PE used

15 109 грн.

E-core Play Spirit PE used - універсальний човен підійде тим, хто шукає недорогий каяк з високою стабільністю і швидкістю.Каяк використовувався на прокаті 3 сезони!Жорсткий корпус ..

Tahe Marine

Каяк Tahe Marine Fit 158 PE used

8 790 грн.

Fit 158 ​​PE - Універсальний сімейний човен підійде тим, хто шукає недорогий каяк з високою стабільністю і швидкістю.Увага, каяк після ремонту - запаяно дно під сидінням!Tahe Marin..

Wakakayaks

Каяк Waka Tuna 2.0 USED

12 362 грн.

TUNA 2.0 - цей каяк в новому дизайні, ще сильніше, швидше і легше, ніж його попередник. Має маневреність, щоб ви відчували себе професіоналом.Каяк зручно і легко настроюється, так ..

Wave Sport

Каяк Wave Sport Diesel 60 USED

13 735 грн.

Чекає свого нового господаря човен-легенда. Його називають позашляховиком серед каяків, він таким і є. Каяк готовий на будь-які складнощі і випробування, човен для сплавника, який ..

Показано з 1 по 10 із 10 (1 сторінок)

Пропонуємо акційні пропозиції та розпродаж б/в каяків, б/в байдарок, б/в рафтів

Розпродаж спорядження для каякінгу, рафтингу і всіх видів активного відпочинку на воді. Ми пропонуємо великий вибір спорядження колекцій минулих років за зниженими цінами, а також бу каяки, рафти, байдарки, каное за доступною ціною. Якщо ви хочете купити каяк б/в - звертайтеся до нас по телефону, так як не всі каяки та спорядження виставлено у нас на сайті. Якщо ви хочете продати каяк б/в також звертайтеся до нас, можливо ми купимо його у вас або виставимо пропозицію на наших ресурсах.