Розпродаж б/в спорядження

Tahe Marine

Б/в Каяк Tahe Marine e-core Ocean Spirit PE used

14 350 грн. 34 850 грн.

-59%

E-core Ocean Spirit PE used - універсальний човен підійде тим, хто шукає недорогий каяк з високою стабільністю і швидкістю.Каяк використовувався на прокаті 4 сезони, був в ремонті!..

Kolibri

Каяк Kolibri Twin-GO used

22 960 грн.

RIVERDAY Twin-GO! used (був у використанні). Якщо ви любите швидкі і стрімкі подорожі по річках і озерах, якщо піші напрямки і маршрути - не ваше, каяк Колібрі двійка для несп..

Pelican

Каяк Pelican STRAIT 120 used

22 550 грн. 32 390 грн.

-30%

Pelican STRAIT 120 used (був у використанні) - це повноцінний експедиційний каяк в компактному форматі. Завдяки оригінальній формі корпусу, він набагато маневреннее своїх повнорозм..

Рафт Fiord Boat USED

41 000 грн.

Рафт Fiord Boat – перевірена модель для рафтингу. Цей рафт надійний та добре керований. Рафт має гарну курсову стійкість, легко робить розвороти, огинаючи перешкоди.Дно рафта має в..

Wakakayaks

Каяк Waka Tuna 2.0 USED

18 450 грн.

TUNA 2.0 - цей каяк в новому дизайні, ще сильніше, швидше і легше, ніж його попередник. Має маневреність, щоб ви відчували себе професіоналом.Каяк зручно і легко настроюється, так ..

Pyranha

Каяк Pyranha Ozone USED

56 990 грн.

Pyranha Ozone. Ігровий сплав - це те завдання, для якого цей човен був створений. Це не перший ігровий човен Pyranha, проте вдале поєднання досконалих форм, малої ваги, та чудового..

Pyranha

Каяк Pyranha Sub 7 USED

38 950 грн.

Pyranha Sub 7 USED - фантастичні ігрові форми з минулого, втілені за запитами сучасності. Вдалі форми не можуть бути старими. Так сталось і з Sub 7, добре знайомий вигляд ігрового ..

Kolibri

Каяк Kolibri One-GO used

24 641 грн.

RIVERDAY One-GO! used (був у використанні) - одномісний туристичний каяк з закритим кокпітом типу Sit-in. Завдяки формі корпусу і невеликій ширині One-GO! володіє хорошим ходом і н..

Tahe Marine

Каяк Tahe Marine e-core Play Spirit PE used

22 550 грн.

E-core Play Spirit PE used - універсальний човен підійде тим, хто шукає недорогий каяк з високою стабільністю і швидкістю.Каяк використовувався на прокаті 3 сезони!Жорсткий корпус ..

Tahe Marine

Каяк Tahe Marine Fit 158 PE used

13 120 грн.

Fit 158 ​​PE - Універсальний сімейний човен підійде тим, хто шукає недорогий каяк з високою стабільністю і швидкістю.Увага, каяк після ремонту - запаяно дно під сидінням!Tahe Marin..

Wave Sport

Каяк Wave Sport Diesel 60 USED

20 500 грн.

Чекає свого нового господаря човен-легенда. Його називають позашляховиком серед каяків, він таким і є. Каяк готовий на будь-які складнощі і випробування, човен для сплавника, який ..

Показано з 1 по 11 із 11 (1 сторінок)

Пропонуємо акційні пропозиції та розпродаж б/в каяків, б/в байдарок, б/в рафтів

Розпродаж спорядження для каякінгу, рафтингу і всіх видів активного відпочинку на воді. Ми пропонуємо великий вибір спорядження колекцій минулих років за зниженими цінами, а також бу каяки, рафти, байдарки, каное за доступною ціною. Якщо ви хочете купити каяк б/в - звертайтеся до нас по телефону, так як не всі каяки та спорядження виставлено у нас на сайті. Якщо ви хочете продати каяк б/в також звертайтеся до нас, можливо ми купимо його у вас або виставимо пропозицію на наших ресурсах.