Restube

Restube

Картриджі Restube CO2 Pack

384 грн.

RESTUBE CO2 Pack - змінні картриджі для повторного використання продуктів RESTUBE.Засоби порятунку RESTUBE, передбачають багаторазове використання. Виробником запроектована можливі..

Restube

Рятувальна система Restube Automatic

3 840 грн.

Restube Automatic - унікальний засіб особистої безпеки саме для профільного використання та за допомогою дронів.Особливості та характеристики Restube Automatic:Розроблено та вигото..

Restube

Рятувальна система Restube Basic

2 400 грн.

Restube Basic - унікальний засіб особистої безпеки для активностей, пов'язаних з водою.Основні показники рятувальної системи Restube Basic:Розроблено та виготовлено у НімеччиніПісл..

Restube

Рятувальна система Restube Classic

2 848 грн.

Restube Classic - унікальний засіб особистої безпеки саме для активностей у воді.Основні показники Restube Classic:Розроблено та виготовлено у НімеччиніПісля приведення у робочий с..

Restube

Рятувальна система Restube Llifeguard

5 120 грн.

Restube Llifeguard - унікальний засіб особистої безпеки саме для професійних рятувальників на воді.Основні показники Restube Llifeguard:Розроблено та виготовлено у НімеччиніПісля п..

Restube

Рятувальна система Restube PFD

3 840 грн.

Restube PFD - унікальний засіб особистої безпеки саме для заходів та змагань на воді, де обов'язкове використання лише спорядження, сертифікованого за певним зразком.Основні показн..

Restube

Рятувальна система Restube Sports

3 808 грн.

Restube Sports - унікальний засіб особистої безпеки саме для важких умов використання у воді.Основні показники Restube Sports:Розроблено та виготовлено у НімеччиніПісля приведення ..

Restube

Рятувальна система Restube Swim

3 488 грн.

Restube Swim - унікальний засіб особистої безпеки саме для активних плавців.Основні показники Restube Swim:Розроблено та виготовлено у НімеччиніПісля приведення у робочий стан..

Показано з 1 по 8 із 8 (1 сторінок)