Restube

Restube

Рятувальна система Restube Automatic

4 920 грн.

Restube Automatic - унікальний засіб особистої безпеки саме для профільного використання та за допомогою дронів.Особливості та характеристики Restube Automatic:Розроблено та вигото..

Restube

Рятувальна система Restube PFD

4 920 грн.

Restube PFD - унікальний засіб особистої безпеки саме для заходів та змагань на воді, де обов'язкове використання лише спорядження, сертифікованого за певним зразком.Основні показн..

Restube

Рятувальна система Restube Sports

4 879 грн.

Restube Sports - унікальний засіб особистої безпеки саме для важких умов використання у воді.Основні показники Restube Sports:Розроблено та виготовлено у НімеччиніПісля приведення ..

Restube

Картриджі Restube CO2 Pack

492 грн.

RESTUBE CO2 Pack - змінні картриджі для повторного використання продуктів RESTUBE.Засоби порятунку RESTUBE, передбачають багаторазове використання. Виробником запроектована можливі..

Restube

Рятувальна система Restube Basic

3 075 грн.

Restube Basic - унікальний засіб особистої безпеки для активностей, пов'язаних з водою.Основні показники рятувальної системи Restube Basic:Розроблено та виготовлено у НімеччиніПісл..

Restube

Рятувальна система Restube Classic

3 649 грн.

Restube Classic - унікальний засіб особистої безпеки саме для активностей у воді.Основні показники Restube Classic:Розроблено та виготовлено у НімеччиніПісля приведення у робочий с..

Restube

Рятувальна система Restube Llifeguard

6 560 грн.

Restube Llifeguard - унікальний засіб особистої безпеки саме для професійних рятувальників на воді.Основні показники Restube Llifeguard:Розроблено та виготовлено у НімеччиніПісля п..

Restube

Рятувальна система Restube Swim

4 469 грн.

Restube Swim - унікальний засіб особистої безпеки саме для активних плавців.Основні показники Restube Swim:Розроблено та виготовлено у НімеччиніПісля приведення у робочий стан..

Показано з 1 по 8 із 8 (1 сторінок)