Рафти

Рафт Fiord Boat USED

41 000 грн.

Рафт Fiord Boat – перевірена модель для рафтингу. Цей рафт надійний та добре керований. Рафт має гарну курсову стійкість, легко робить розвороти, огинаючи перешкоди.Дно рафта має в..

Red River

Рафт Red River Yukon 6

28 000 грн.

Рафт Red River Yukon 6   - шестимісний надувний човен с місцем для рульового на кормі, призначена для командного сплаву. Конструкційна влаштована із п’яти незалежних, г..

Red River

Рафт Red River Yukon 8

31 000 грн.

Рафт Red River Yukon -восьмимісний надувний човен с місцем для рульового на кормі, призначена для командного сплаву. Конструкційна влаштована із п’яти незалежних, герметичних ві..

Показано з 1 по 3 із 3 (1 сторінок)

Вибір рафтів і спорядження для рафтинг-центрів

З кожним роком в Україні рафтинг набирає все більшої популярності як активний вид відпочинку. Зараз практично кожен другий житель великого міста чув про рафтинг на порожистих річках. Якщо ви плануєте організовувати комерційні або клубні сплави, то рекомендуємо ознайомитися з нашою продукцією для водного туризму. У нашому інтернет магазині lodo4ki.com можна купити човни для сплаву по гірських річках, а також весла, насоси і рятувальні жилети. 

Рафти в Україні стали дуже популярними. Раніше їх завозили з ближнього зарубіжжя, а тепер їх виробництво налагоджено і у нас. Рафт купити можна новий і при правильній експлуатації і зберіганні ними користуються зазвичай більш десяти років. Якщо плануєте купити рафт бу, то слід звернути увагу на зовнішній вигляд, днище та кількість місць, які раніше ремонтували. 

З якого матеріалу виготовлений рафт і його призначення?

Рафт - надувний човен, який виготовлений з міцного матеріалу ПВХ. Надійний матеріал ПВХ добре зберігається в вентильованих приміщеннях, не пліснявіє, не гниє, дуже міцний при ударі об каміння, стійкий до протирання. Рафти є на 4,6,8,10 місць. Форма типова овальна, ніс і корма трохи підняті. Надувне дно, борти секційні, є поперечні надувні сидіння, які знімаються, їх ще називають «банки». Якщо рафт використовують для прогулянки по спокійній річці зі швидкою течією, то на банки саджають дітей. Якщо його використовують на категорійних річках, то банки знімають. На бортах наклеєні з 4-х сторін ручки зі стропи, для зручного перенесення. По периметру човна є обв'язка з товстого шнура, який кріпиться до бортів за допомогою нержавіючих петель. Надувний човен в зібраному стані добре транспортується, упаковується в спеціальні чохли. Виробник дає гарантію на експлуатацію 2-3 роки. 

Часто можна почути фразу: «човен рафтинг». Що це означає? Це мається на увазі, що рафтинг може проходити як на великих надувних човнах, так і на маленьких, наприклад байдарка або пакрафт. 

В Україні найпопулярніші місця для рафтингу - Мигії на річці Південний Буг в Миколаївській області, і в Карпатах - річка Чорний Черемош. Особливо навесні ці дві річки дуже повноводні, тому тут можна зустріти любителів, професіоналів і аматорів. Обов'язково під час рафтингу кожним човном повинен керувати професійний інструктор, а команда зобов'язана виконувати його вказівки. Тоді сплав пройде безпечно і комфортно для всіх учасників. 

Вибирайте рафт для своїх цілей, а також необхідні до нього аксесуари. Якщо потрібна буде допомога або консультація - звертайтеся. Наші менеджери є інструкторами з рафтингу, вони із задоволенням вас проконсультують і допоможуть з вибором.