Profiplast

Profiplast

Весло Bach Profiplast

896 грн.

Bach - це неймовірно доступне цільне легке весло для рафтингу, катамаранінгу, веслування на каное та інших видів спортивного туризму по перешкодам до 3 к.с .. Готове до зустрічі з ..

Profiplast

Весло Drago Profiplast

1 088 грн.

Drago - це неймовірно доступне, цільне, надійне весло для веслування на човнах класу Dragon Boat.Готове до конкурентної участі в змаганнях і тренувань.Лопатка, спеціальної агресивн..

Profiplast

Весло Profiplast Lana

1 120 грн.

Lana - міцне і зручне весло для морського і рекреаційного каякингу.Завдяки зручній конструкції ідеально підходить для тривалої греблі по безкрайнім просторам озер, річок, морів.При..

Profiplast

Весло Puro Profiplast

4 544 грн.

Весло Puro Profiplast - жорстке, міцне, відмінно збалансоване весло для справжнього сплаву на байдарці і каякінгу.Підходить для сплаву по гірських річках, для проходження порогів д..

Profiplast

Весло Slalom Profiplast

992 грн.

Slalom - це неймовірно доступне, цільне, надійне весло для рафтингу, катамаранінгу, веслування на каное та інших видів спортивного туризму.Готово до зустрічі з порогами, бурхливими..

Profiplast

Весло SUP Laut Profiplast

1 440 грн.

Laut - це неймовірно доступне, надійне весло для SUP.Лопатка, класичної форми, виготовлена ​​із зносостійкого і міцного Thermoplast нейлону. Цівка з легкого і жорсткого дюралюмініє..

Profiplast

Весло Xena Profiplast

4 544 грн.

Весло Xena Profiplast - жорстке, міцне, відмінно збалансоване весло для справжнього сплаву на байдарці і каякінгу.Підходить для сплаву по гірських річках, для проходження порогів д..

Profiplast

Весло Ziwa Profiplast

1 600 грн.

Весло Ziwa Profiplast - жорстке, міцне, відмінно збалансоване весло для морського і рекреаційного каякингу.Доступне за ціною, красиве в руках, і з відмінними експлуатаційними харак..

Показано з 1 по 8 із 8 (1 сторінок)