Для бурхливої води

Double Dutch

Весло Double Dutch Kinetic Carbon

13 489 грн.

Весло Double Dutch Kinetic Carbon - призначене для тренувань і виступів на змаганнях з веслувального слалому.Carbon Foam core construction - унікальна, легка і міцна конструкція ло..

Double Dutch

Весло Double Dutch Magic

11 562 грн.

Весло Double Dutch Magic - призначене для сильних і досвідчених веслярів, котрі при необхідності можуть за рахунок власних характеристик, істотно збільшити навантаження на лопатку ..

Double Dutch

Весло Double Dutch Proton

12 546 грн.

Весло Double Dutch Proton - призначено для тих хто хоче повноцінно контролювати швидкий тривалий режим веслування.Завдяки порівняно невеликому розміру лопаток Proton (M) відмінно п..

Double Dutch

Весло Double Dutch Slam

15 908 грн.

Весло Double Dutch Slam - призначеної для агресивного середовища крікінгових річок, серйозних порогів і водоспадів а також найкрутішого фрістайлу.Дана модель забезпечує максимальни..

Double Dutch

Весло Double Dutch Tyfoon

11 562 грн.

Весло Double Dutch Tyfoon - призначене для агресивного середовища крікінгових річок, серйозних порогів і водоспадів.Дана модель забезпечує максимальний контроль при вирішальних і н..

Profiplast

Весло Puro Profiplast

5 822 грн.

Весло Puro Profiplast - жорстке, міцне, відмінно збалансоване весло для справжнього сплаву на байдарці і каякінгу.Підходить для сплаву по гірських річках, для проходження порогів д..

Werner Paddles

Весло Werner Desperado

9 635 грн.

Весло Werner Desperado - високоякісне весло для сплаву і крікінгу за доступною ціною.Лопатки середнього розміру настільки добре збалансовані, мають такі характеристики і настільки ..

Werner Paddles

Весло Werner Double Diamond

17 425 грн.

Весло Werner Double Diamond - топове весло для ігрового сплаву й фрістайлу, що володіє найвищими характеристиками міцності.Лопаті середнього розміру з асиметричним розташуванням дл..

Werner Paddles

Весло Werner Odachi

17 425 грн.

WERNER Odachi - весло розроблене спеціально для перегонів на бурхливій воді, з повнорозмірною лопаткою, одне з найпотужніших та найшвидших White Water весел на ринку і в лінійці ве..

Werner Paddles

Весло Werner Player

14 555 грн.

Весло Werner Player - високоякісне весло з великими лопатками для сплаву, фрістайлу та ігрового каякінгу.Призначеноо для досвідчених і сильних каякерів, дозволяє відмінно відп..

Werner Paddles

Весло Werner Powerhouse

14 555 грн.

Весло Werner Powerhouse - високоякісне весло з великими лопатями для сплаву, крікінга і екстремального каякинга.Призначеної для досвідчених і сильних каякерів, дозволяє відмінно ко..

Werner Paddles

Весло Werner RIO

7 175 грн.

Весло Werner RIO - високоякісне весло для сплаву, фрістайлу та ігрового каякингу за доступною ціною.Лопатки середнього розміру настільки добре збалансовані, мають такі міцністні ха..

Показано з 1 по 12 із 20 (2 сторінок)

Весла для бурхливої води і порогів

Каякери, які їздять в тривалі походи і підкорюють складні річки дуже серйозно ставляться до спорядження. Головним інструментом каякера є весло, так як від цього залежить якість проходження порогів. На нашому сайті в розділі «Весла для бурхливої води» можна вибрати весло для каяка.

Весла для бурхливої води повинні бути легкі, міцні, їх необхідно підбирати індивідуально в залежності від виду каякинга.

Види весел для White water

White water весла в залежності від форми лопаті, кута розвороту і довжини діляться на два види:

  • весла для сплаву на каяку
  • весла для родео каякінга

Весла для родео - короткі, у них маленький кут розвороту лопастей 20-30 °. Лопасті специфічної форми, ними виконують різні складні фігури близько біля борту каяка.

Весло для сплаву довше, ніж для родео, з великими лопастями, кут розвороту 45-60 °. Матеріал: карбон або скловолокно. Карбонове весло для каяка дуже надійне у використанні.

Весло для каяка може бути цілісним або розбірним. Шафт прямий або з коленвалом. Прямий шафт розбирається на 2 або 4 частини. Розбірні зазвичай більш зручні при перевезенні і перельотах.

Ціна весла для бурхливої води

Вартість весел залежить від матеріалу, з якого вони виготовлені. Чим легше і міцніше матеріал, тим дорожче весла. Діапазон цін від 100 до 500 доларів.

Якщо вам необхідна консультація по веслах для каякінгу - звертайтеся. Наші менеджери активно займаються каякінгом вже багато років, тому зможуть детально вас проконсультувати з усіх нюансів при виборі весла.