Туристичні

ZUK

Весло байдарочне ZUK

800 грн.

Весло ZUK - нерозбірне весло, призначене для різних видів водного туризму, відпочинку на спокійній воді, прокату. Шафт складається з анодованого алюмінію (марки 6061) діаметром..

Profiplast

Весло Profiplast Lana

1 435 грн.

Lana - міцне і зручне весло для морського і рекреаційного каякингу.Завдяки зручній конструкції ідеально підходить для тривалої греблі по безкрайнім просторам озер, річок, морів.При..

Werner Paddles

Весло WERNER Camano

13 735 грн.

WERNER Camano - весло для туристичного каякінгу.Тепер також доступно в двох нових кольорах - Wave-Jade і Wave-Azul.Весло преміум-класу для каякера з низьким кутом греблі, які любля..

Werner Paddles

Весло Werner Corryvreckan

14 350 грн.

Весло преміум класу для туристичного каякінгу для веслярів з високим кутом веслування. Лопатки весла настільки тонкі, що Ви відчуваєте як вони пружинять при виході з води, при цьом..

Werner Paddles

Весло Werner Ikelos Carbon

19 885 грн.

Весло Werner Ikelos Carbon має повнорозмірні лопатки і призначене для фізично підготовлених каякерів, які гребуть під високим кутом. Завдяки об'ємній серцевині, лопатка сама виходи..

Werner Paddles

Весло WERNER Shuna

14 350 грн.

Весло для туристичного каякінгу WERNER Shuna.Тепер також в двох нових кольорах - Wave-Jade і Wave-Azul.WERNER Shuna - це весло преміум класу для туристичного каякінгу для веслярів ..

Werner Paddles

Весло Werner Skagit

7 585 грн.

Весло Werner Skagit націлене на рекреаційний каякінг і веслярів з будь-яким стилем веслування, в тому числі, що вважають за краще греблю з низьким кутом щодо води.Це легке весло (9..

Werner Paddles

Весло Werner Tybee

9 635 грн.

Весло Werner Tybee прекрасно підходить як для тривалої прямої греблі, так і для керування човном. Весло від визнаного у всьому світі виробника Werner, компанія орієнтується не тіль..

Profiplast

Весло Ziwa Profiplast

2 050 грн.

Весло Ziwa Profiplast - жорстке, міцне, відмінно збалансоване весло для морського і рекреаційного каякингу.Доступне за ціною, красиве в руках, і з відмінними експлуатаційними харак..

Показано з 1 по 9 із 9 (1 сторінок)

Пропонуємо купити перевірені каякерскі (байдаркові) весла для подорожей

Активний відпочинок на воді користується великим попитом серед дорослих і дітей. Часто в вихідний день на байдарках по Десні і Дніпру катаються сім'ї з дітьми. У Києві відкрили близько десятка прокатів човнів, де можна взяти каяк на будь-який смак і покататися кілька годин в своє задоволення. Також туристичні фірми та клуби організовують ранкові та вечірні прогулянки на морських каяках в межах столиці. Такі прогулянки добре перемикають від робочих буднів і повсякденної буденності. Прийшов час, і ви купили собі байдарку, щоб самостійно виїжджати в походи вихідного дня з наметами. Тепер залишається купити весло для туристичної байдарки. Так як існують різні весла, то необхідно зрозуміти які весла бувають і як вибрати весло для байдарки гарної якості. 

Туристичні весла: байдарочні та турінгові

Туристичні весла включають: рекреаційні (байдарочні) і турінгові, їх найчастіше використовують новачки і любителі активного відпочинку. 

Рекреаційні весла - надійні, міцні, підходять для недовгою веслування на кілька годин. Їх найчастіше використовують в пунктах прокату човнів або походах одного дня. Вони стійкі при зіткненні з камінням і не ламаються, якщо необережно кинути на берег. 

Весло для туризму довге 200-210 см, міцне і важке - 1150-1450 г. Байдаркове весло складається з веретена (ще називають його «шафт») і 2-х лопастей. Веретено може бути дерев'яне - більш важке або більш легке - зі сплаву дюралюмінію. Лопасті виготовлені з пластику або поліетилену. Вони можуть бути симетричні або асиметричні. Чорна термоусадочна стрічка вказує на місце, де беруть весло руками, вона не пропускає воду. 

Весла є нерозбірні і секційні, що складаються з двох, трьох та чотирьох частин. Секційні весла, як і надувні байдарки, легко упаковувати в чохли і перевозити. Це значно полегшує логістику доставки спорядження до місця старту. 

У нашому інтернет магазині каяків, САП, байдарок, рафтів Lodo4ki.com можна купити весло для байдарки в межах 35-55 доларів чеської фірми Profiplast. Також в розділі Туристичні представлені турінгові весла. 

Що таке турінгові весла і чим вони відрізняються від рекреаційних? 

Турінгові весла - сучасні весла призначені для тривалого катання по озерам, спокійним річках і морю. Вони по зовнішньому вигляду схожі на рекреаційні, але мають деякі відмінності в лопатках. Більш легкі і надійні, зроблені з сучасних і міцних матеріалів: скловолокно, кевлар, карбон. Часто мають кривизну в веретені в місці хвата для рук, вона зроблена для зменшення навантаження на кисті рук при веслування. 

Якщо плануються тривалі переходи в день по 25-30 км, то краще віддати перевагу весла з тонкими, вузькими і довгими лопатками, де переважає стиль веслування з «низьким кутом». При цьому сили весляра економляться, і човен розвиває невелику швидкість. Якщо необхідно пройти швидко певну ділянку річки, розвинути велику швидкість і викластися по максимуму, то вибирайте весла з широкими і короткими лопатками, де стиль веслування «з високим кутом». 

Весла з міцного і легкого матеріалу, дуже зручні у використанні, але при цьому їх ціна буде коливатися в діапазоні від 100 до 500 доларів. Вони є в нашому асортименті від американської компанії Werner Paddles - лідера по виробництву весел для всього гребного світу. 

Отже, робимо висновок, що при виборі весла варто звернути увагу на ряд нюансів. Головне, щоб воно було міцним, легким і зручним у використанні. Якщо потрібна допомога, то звертайтеся. Доставка можлива в будь-який куточок України.