Для рафтів і каное

Profiplast

Весло Bach Profiplast

1 148 грн.

Bach - це неймовірно доступне цільне легке весло для рафтингу, катамаранінгу, веслування на каное та інших видів спортивного туризму по перешкодам до 3 к.с .. Готове до зустрічі з ..

Profiplast

Весло Drago Profiplast

1 394 грн.

Drago - це неймовірно доступне, цільне, надійне весло для веслування на човнах класу Dragon Boat.Готове до конкурентної участі в змаганнях і тренувань.Лопатка, спеціальної агресивн..

Profiplast

Весло Slalom Profiplast

1 271 грн.

Slalom - це неймовірно доступне, цільне, надійне весло для рафтингу, катамаранінгу, веслування на каное та інших видів спортивного туризму.Готово до зустрічі з порогами, бурхливими..

Показано з 1 по 3 із 3 (1 сторінок)

Весла для рафта і катамарана

Рафтинг - сучасний і популярний вид активного відпочинку. Сплав по гірській річці з проходженням порогів набирає популярність з кожним сезоном все більше і більше. Для того, щоб рафтинг пройшов безпечно необхідно якісно підібрати обладнання, і щоб човном керував досвідчений інструктор. Так як учасники гребуть з великою силою, то важливо, щоб весло для рафтингу було надійне і міцне, щоб не зламалося в порозі.

Весло для каное відноситься до цього ж типу весел.

З чого складається рафтове весло?

Весло складається з шафта, лопаті і Т-образної рукоятки.

Весло рафтове не тоне, завдяки тому, що рукоятка запресована і всередині алюмінієвого шафта знаходиться стиснене повітря. Лопатка виготовлена з міцного матеріалу - Thermoplast нейлону або більш простого пластика. Довжина весла стандартно 165 см, але бувають від 150 до 170 см.

Весло катамарани таке ж, як і для рафтингу. Весло для каное найчастіше дерев'яне, незбиране, нерозбірне, з широкою лопаткою.

Чи плануєте купити весло для рафтингу, заходьте в розділ "Весла для рафтингу і каное"

В асортименті представлені бюджетні весла, чеської компанії Profiplast, які відмінно підходять для сплаву по річках до 3 категорії складності. Весло для рафта купити можна за 25-40 доларів.

На сьогоднішній день рафт весло купити не проблема. Замовити можна через інтернет з доставкою на зручне відділення в будь-яке місто по Україні.