Дитячі

Galasport

Весло Galasport Bee S Multi Paddle

10 250 грн.

Galasport Bee S Multi Paddle - це асиметричні легкі лопатки у поєднанні з невеликим діаметром шафта, всього 27 мм. Шафт з 50% карбону, робить весло зручним та гнучким, відповідним ..

Black Project

Весло GROM SUP Paddle

8 200 грн.

Весло GROM було розроблено спеціально для дітей.Вузький діаметр шафта ідеально підходить для маленьких рук дітей і юних веслярів.Лопатка XS 446см² з Scooped Dihedral точно так само..

Показано з 1 по 2 із 2 (1 сторінок)

Для дітей обов'язково купуйте дитячі весла

Діти дуже люблять ходити з батьками в походи, особливо влітку, коли тепло та гарна погода. Сплав на байдарках по річках і озерах приносить масу задоволення дорослим і малюкам. На сплав дітей можна брати від 6-7 років. З цього віку вони посидючі і відмінно справляються з веслом. Якщо дітям до 12-13 років, то рекомендуємо їм купити дитяче весло, так як воно легше і зручніше для підростаючого покоління.

Дитячі байдарочні і каякерські весла

Байдаркове дитяче весло коротше, ніж доросле, може розбиратися на 2-3 секції. Шафт весла в діаметрі менше від стандартного. Місце хвата зазвичай покривають пластиковим покриттям. Зроблено це для зручності, щоб руки не ковзали. Можуть бути різні варіанти весел, від звичайних дюралюмінієвих з поліетиленовими лопатками до більш сучасних і легких.

Дитяче весло для SUP

Також рекомендуємо весло для САП дитяче купити для дитини, яка мріє добре освоїти веслування на дошці. При катанні на САП дошці найважливішим елементом є правильно підібране весло по зросту весляра. У цьому випадку м'язи будуть втомлюватися мінімально, а задоволення буде максимальне. Діти швидко навчяться впевнено стояти на дошці і будуть вам вдячні за якісне спорядження.

Телефонуйте нам, і ми допоможемо з вибором і доставкою в будь-який куточок України.