Весла

Profiplast

Весло Bach Profiplast

1 148 грн.

Bach - це неймовірно доступне цільне легке весло для рафтингу, катамаранінгу, веслування на каное та інших видів спортивного туризму по перешкодам до 3 к.с .. Готове до зустрічі з ..

Double Dutch

Весло Double Dutch Tyfoon

11 562 грн.

Весло Double Dutch Tyfoon - призначене для агресивного середовища крікінгових річок, серйозних порогів і водоспадів.Дана модель забезпечує максимальний контроль при вирішальних і н..

Profiplast

Весло Puro Profiplast

5 822 грн.

Весло Puro Profiplast - жорстке, міцне, відмінно збалансоване весло для справжнього сплаву на байдарці і каякінгу.Підходить для сплаву по гірських річках, для проходження порогів д..

Werner Paddles

Весло Werner Stikine

17 425 грн.

Весло Werner Stikine - топове весло для сплаву і крікінгу, що володіє найвищими характеристиками міцності.Легкий надійний шафт і об'ємні лопатки середнього розміру створюють ідеаль..

Werner Paddles

Весло Werner Strike

14 555 грн.

Весло Werner Strike - нове прогресивне весло з лопатками середнього розміру для сплаву і ігрового каякингу.Призначено для всіх каякерів будь-якого рівня підготовки і фізичної форми..

Werner Paddles

Весло Werner Surge

14 555 грн.

Весло Werner Surge - нове прогресивне весло з лопатками великого розміру для сплаву і ігрового каякингу.Призначено для всіх каякерів будь-якого рівня підготовки і фізичної форми, д..

ZUK

Весло байдарочне ZUK

800 грн.

Весло ZUK - нерозбірне весло, призначене для різних видів водного туризму, відпочинку на спокійній воді, прокату. Шафт складається з анодованого алюмінію (марки 6061) діаметром..

Double Dutch

Весло Double Dutch Kinetic Carbon

13 489 грн.

Весло Double Dutch Kinetic Carbon - призначене для тренувань і виступів на змаганнях з веслувального слалому.Carbon Foam core construction - унікальна, легка і міцна конструкція ло..

Double Dutch

Весло Double Dutch Magic

11 562 грн.

Весло Double Dutch Magic - призначене для сильних і досвідчених веслярів, котрі при необхідності можуть за рахунок власних характеристик, істотно збільшити навантаження на лопатку ..

Double Dutch

Весло Double Dutch Proton

12 546 грн.

Весло Double Dutch Proton - призначено для тих хто хоче повноцінно контролювати швидкий тривалий режим веслування.Завдяки порівняно невеликому розміру лопаток Proton (M) відмінно п..

Double Dutch

Весло Double Dutch Slam

15 908 грн.

Весло Double Dutch Slam - призначеної для агресивного середовища крікінгових річок, серйозних порогів і водоспадів а також найкрутішого фрістайлу.Дана модель забезпечує максимальни..

Profiplast

Весло Drago Profiplast

1 394 грн.

Drago - це неймовірно доступне, цільне, надійне весло для веслування на човнах класу Dragon Boat.Готове до конкурентної участі в змаганнях і тренувань.Лопатка, спеціальної агресивн..

Показано з 1 по 12 із 40 (4 сторінок)

На сьогоднішній день існує дуже багато різних весел для веслування. Наш інтернет магазин каяків, САП, байдарок, рафтів Lodo4ki.com пропонує купити весла для туризму, весла для рафтингу, а також весла для особистого користування - для катання на каяках по бурхливій воді. В асортименті представлені якісні весла різних брендів. Наприклад, дорогі весла від відомої американської компанії WERNER, та бюджетні весла від чеської компанії Profiplast - весла ціна, на які доступна для широкого споживача. 

Типи і види весел 

Стандартний розмір весла - 140 см, також є довші - 160,180 і 200 см. Прості весла зроблені з дерева. Вони досить громіздкі і важкі, хоча і приємні на дотик. Великою популярністю користуються легкі і зручні весла, зроблені з сучасних матеріалів: склопластику, карбону і інших композиційних матеріалів. 

Весла для човнів діляться на два види

1. Весла для байдарок (каякерські), де веслування здійснюється поперемінно, праворуч і ліворуч човна. Весло складається з довгого шафта і двох лопатей. Лопасті бувають широкі і вузькі. Також є симетричні, де обидві частини лопасті однакові і асиметричні, де одна частина трохи більше за іншу. При веслування симетричним веслом гребок повільніший. Ці весла недорогі за ціною, тому їх використовують на пунктах прокату або для повільного каякінгу по спокійній річці. Якщо необхідно гребти довго і докладати мінімум зусиль, то використовують весло для туризму з асиметричними лопастями. Якщо у вас своя байдарка, то на нашому сайті ви можете вибрати і купити весла на човен. 

2. Весла канойного типу. Весло складається з веретена (трубки), однієї лопаті і Т-образної ручки, яка знаходиться у верхній частині. Веслувати можна з одного боку човна. Такі весла використовують в каное, туристичному надувному катамарані, на рафті. Ще весло канойного типу використовують при катанні на САП дошці, поперемінно веслуючи то з одного боку сапу, то з іншого. 

Типи весел для човнів нерозбірні і розбірні

Байдаркові розбірні весла складаються з декількох частин, їх поділяють на: 

 • Двохсекційні;
 • Трьохсекційні; 
 • Чотирьохсекційні.

Розбірні весла компактні і зручні, їх можна скласти в чохол і перевозити в рюкзаку або в багажнику автівки. Такі весла на човен зазвичай купують разом з надувними байдарками, які теж зручні при транспортуванні. 

Категорії весел за використанням у туризмі

 • Рекреаційні, їх використовують під час коротких прогулянок на морських каяках; 
 • Турінгові, ними користуються під час туристичного та експедиційного каякінгу на тривалі відстані;
 • WW весла, популярні серед каякерів на бурхливій річці з порогами; 
 • Спортивні - тільки для веслувального слалому або на гоночних байдарках (каяках). 
 • Весла для рафтингу; 
 • Весла для САП. 

Рекреаційні байдаркові весла - прості у використанні весла, досить міцні і доступні за ціною. Вони підійдуть людині, що любить займатися каякінгом, але не ходить в складні походи. У нас можна купити в магазині каяків, САП, байдарок, рафтів Lodo4ki.com рекреаційні весла чеської фірми Profiplast за 35-55 доларів. Вартість залежить від матеріалу на лопатях і кількості секцій. 

Турінгові весла - виготовлені з більш легкого матеріалу, ніж рекреаційні. Користуються великою популярністю в туристичному каякінгу. Вага весла 760-1050 грам. Вартість в межах 100-250 доларів, а топові моделі від відомого бренду WERNER Paddles - до 500 доларів. 

Весла для White Water каякінгу ділять по видах каякінга: 

 • весла для родео каякінга (play kayaking);
 • весла для сплавного каякінга (creeking & river running)

Весла відрізняються формою і кутом розвороту лопасті, а також довжиною самого весла. 

Для сплаву по гірських річках використовують весло з кутом розвороту 45-60 °,  лопасті повинні бути великі, а весло - довге. 

У родео-каякінгу - весла короткі, кут розвороту 20-30 °, лопасть незвичайної форми, що дозволяє робити складні фігури.

Спортивне веслування або гребний слалом - професійний і олімпійський вид спорту. Від виступу спортсмена залежить результат. Тут багато нюансів і тонкощів. Якщо ви займаєтеся професійно, то тільки тренер може підібрати вам весло. 

Весла для рафтингу використовують на рафтингу по порожистим гірським річкам, а також для легкого сплаву по спокійним річкам. 

Весла для САП - призначені для веслування, стоячи на САП дошці. Молодий напрямок відпочинку в Україні, який користується величезним попитом серед дорослих і дітей. 

Отже, при виборі весла необхідно звертати увагу на багато деталей. Тому економити на веслі не варто. Воно у вас має бути найкраще!