Ordana

Ordana

ORDANA "Patagonia"

1 456 грн.

Тепла термо кофта виготовлена ​​з матеріалу Wind Pro. Універсальна кофта для низьких температур, дуже зручна, не витягується. Кофта використовується як другий шар одягу і має прекр..

Ordana

ORDANA "X-warm"

1 372 грн.

Тепла термо кофта жіночого крою виготовлена з еластичного матеріалу Polartec Power Stretch. Анатомічний крій, комфортно облягає тіло. Універсальна кофта для низьких температур, зру..

Ordana

Брюки "Turist"

5 040 грн.

Анатомічний крій штанів не викликає дискомфорту при сидячій роботі. Штани сидячого крою для різних видів водної активності.Характеристики:3-х шарова мембрана Evertex® (10000мм / 10..

Ordana

Жилет ORDANA "Easy"

600 грн.

Новий вдосконалений жилет створений на базі моделі "Easy".У цьому жилеті додані затяжки на плечах і з боків, що забезпечує підгонку жилета під розмір, а також завдяки їм жилет щіль..

Ordana

Мультімаска Ордана

500 грн.

Мультімаска від орда - дуже легка і зручна трансформер шапочка / шарф / маска / балаклава.Виготовлена ​​з еластичного матеріалу Power Stretch.Завдяки унікальним властивостям тканин..

Ordana

Неопреновий комбінезон ORDANA "101"

3 360 грн.

Неопреновий гідрокостюм для сплаву - неперевершений засіб захисту від впливу холодної води. Можна використовувати в комплекті з непромокаючою мембранною курточкою та штанами.Гідрок..

Ordana

Неопреновий комбінезон ORDANA Dry

4 060 грн.

Неопреновий костюм для сплаву в холодній воді з довгим рукавом підійде для любителів, які звикли відчувати себе максимально захищеними від агресивного середовища гірських річок.При..

Ordana

Неопреновий комбінезон ORDANA Rafter

3 080 грн.

Неопреновий комбінезон відмінно підходить для занять активним відпочинком на воді. Анатомічний крій не обмежує руху. Відмінно облягає тіло.При виготовленні використовувався якісний..

Ordana

Реглан ORDANA "Comfort"

1 204 грн.

Тепла термо кофта виготовлена ​​з еластичного матеріалу Polartec Power Dry. Універсальна кофта для низьких температур, зручно облягає тіло, не витягується. Завдяки унікальним власт..

Ordana

Реглан ORDANA "X-warm"

1 288 грн.

Тепла термо кофта виготовлена ​​з еластичного матеріалу Polartec Power Stretch. Універсальна кофта для низьких температур, зручно облягає тіло, не витягується. Завдяки унікальним в..

Ordana

Рейтузи ORDANA "X-warm"

1 036 грн.

Теплі термо штани виготовлені з еластичного матеріалу PowerStretch. Анатомічний крій (чоловічий і жіночий). Універсальні штани для низьких температур, зручно облягають тіло, не вит..

Ordana

Рейтузи неопренові «Touring-SL»

1 596 грн.

Неопрен 2ммЗадня частина з укріплення Supratex®Висока талія, завищена ззадуТехнологія плоских швівВиріб доступний в різних кольорахВідмінне рішення для тих хто звик піклуватися про..

Показано з 1 по 12 із 25 (3 сторінок)