Neris

Neris

Байдарка двомісна Neris Smart - 2

32 800 грн.

Байдарка NERIS Smart-2 об'єднує в собі кращі якості каркасних і надувних байдарок. Завдяки каркасу Smart-2 жорсткий і швидкісний, на рівні з каркасними байдарками. Випробування мод..

Neris

Байдарка двомісна Neris Smart - 3

37 761 грн.

Байдарка NERIS Smart-3 об'єднує в собі кращі якості каркасних і надувних байдарок. Завдяки каркасу Smart-3 жорсткий і швидкісний, на рівні з каркасними байдарками. Випробування мод..

Neris

Пакрафт Neris BigFun Expedition

12 300 грн.

Пакрафт Neris BigFun Expedition - універсальний надувний плавзасіб, успішно використовується для сплаву на будь-яких типах штучних і природних водойм. Пакрафт хороший як на комбіно..

Neris

Пакрафт Neris BigFun Standart

10 100 грн.

Пакрафт Neris BigFun Standart - універсальний надувний плавзасіб, успішно використовується для сплаву на будь-яких типах штучних і природних водойм. Пакрафт хороший ..

Neris

Байдарка двомісна Neris Smart - 1

23 100 грн.

Байдарка NERIS Smart-1 об'єднує в собі кращі якості каркасних і надувних байдарок. Завдяки каркасу Smart-1 жорсткий і швидкісний, на рівні з каркасними байдарками. Випробування мод..

Neris

Байдарка двомісна Neris Smart Pro

32 300 грн.

Байдарка NERIS Smart Pro об'єднує в собі кращі якості каркасних і надувних байдарок. Завдяки каркасу Smart Pro жорсткий і швидкісний, на рівні з кращими моделями каркасних байдарок..

Neris

Байдарка двомісна Neris Smart Pro S

29 300 грн.

Байдарка NERIS Smart Pro S об'єднує в собі кращі якості каркасних і надувних байдарок. Завдяки каркасу Smart Pro S жорсткий і швидкісний, на рівні з кращими моделями каркасних байд..

Показано з 1 по 7 із 7 (1 сторінок)