Для бурхливої води

Astral

Жилет Astral Blue Jacket

10 660 грн.

Легкий, комфортний і вкрай практичний жилет для морського каякінгу, турингу і навіть агресивного сплаву.Даний жилет є полегшеною копією головного хіта компанії Astral моделі Green ..

Astral

Жилет Astral Green Jacket

14 965 грн.

Топова модель жилета для сплаву від компанії Astral призначена для використання в самих жорстких умовах сплаву по бурхливій воді, для організації і проведення рятувальних робіт.Дан..

Astral

Жилет Astral YTV

5 740 грн.

Astral YTV - універсальний рятувальний жилет.У конструкції жилета застосована технологія Torso Lock ™ - жилет "сидить" на місці, коли ви рухаєтеся.Astral YTV - ідеально підійде для..

Kokatat

Жилет Kokatat Hustle Life Vest

7 503 грн.

Hustle Life Vest - модель жилета для активного сплаву від компанії Kokatat, призначена для використання в самих жорстких умовах сплаву по бурхливій воді, для організації і проведен..

Kokatat

Жилет Kokatat HustleR Rescue Vest

12 341 грн.

HustleR Rescue Vest - топова модель жилета для активного сплаву від компанії Kokatat, призначена для використання в самих жорстких умовах сплаву по бурхливій воді, для організації ..

Peak Uk

Жилет Peak UK Marathon Racer

4 756 грн.

Marathon Racer - марафонський стиль і комфорт, все що потрібно знати про цей жилет.Розроблений спеціально для марафонів і для гонок на тривалі відстані. Фігурні плечові регулятори,..

Astral

Жилет Astral Otter

5 289 грн.

Astral Otter - рятувальний жилет, розроблений спеціально для дітей.Анатомічний наповнювач захищає ребра і внутрішні органи.Особливості жилета Otter:Захист ребер і внутрішніх органі..

Peak Uk

Жилет Peak UK Explorer Zip

6 191 грн.

Peak UK Explorer Zip - топова модель спасжилета 2016 року для турінгового і морського каякінгу, від Англійського виробника компанії Peak Uk. Жилет спроектований і створений за висо..

Peak Uk

Жилет Peak UK River Guide

6 683 грн.

River Guide - топова модель спасжилета для агресивного сплаву в найсерйозніших умовах WhiteWater каякінгу, від Англійського виробника компанії Peak Uk.Жилет спроектовано і створено..

Показано з 1 по 9 із 9 (1 сторінок)

Жилети для сплаву по порогам

Збиралися в похід по гірській річці? Обов'язково візьміть з собою рятувальний жилет для порогів. Адже ваше життя - це найважливіше, що у вас є. Перед тим, як купувати жилет слід розібратися, які жилети існують, і яку функцію вони виконують.

Всі жилети діляться на рятувальні і страхувальні. Наприклад, рятувальний жилет для рафтингу повинен забезпечувати учаснику безпеку і повинен тримати на плаву. Ці жилети великих розмірів, об'ємні, мають багато ременів і затягувань, щоб підігнати його за розміром на людину. Вони з коміром, який підтримує голову людини в разі аварії на воді. 

Страхувальні жилети мають меншу плавучість. Їх завдання утримати людину на воді, але при цьому забезпечувати комфортні рухи при веслування в човні. Страхувальні жилети рекомендують використовувати для каякінгу, на сплавах по порожистих річках, на рибалці. Страхувальний жилет для каяка дуже зручний, з безліччю кишень, він дає велику свободу дій. 

У нашому асортименті ми виставили кращі позиції спасжилетів для каякінгу та ті, що найчастіше є в наявності, але ви можете замовити у нас будь-яку модель брендів Peak UK, Astral і Ordana. 

Особливості рятівних жилетів для White Water каякингу

Жилети для занять White Water каякінгом дуже продумані і зручні в експлуатації.

  • Рятувальні жилети Peak UK мають цілу систему кишень на фронтальній частині, а також з боків для карабінів, мотузок, строп і всього, того, що може знадобитися на сплаві. У нижній кишені можна заховати стропоріз, а в кишеню органайзер - телефон в аквапаку, фотоаппарат. Жилет для каякінгу Peak UK славиться системою регулювань і знімними лямками на плечі, для того, щоб зручно було переносити човни. Завдяки світловідбивачам каякера дуже добре видно в темряві. Є на спині кріплення для рятувальної мотузки.
  • Рятувальні жилети Astral - одні з найкращих у світі, в них все продумано до дрібниць. Безпека і зручність для каякера під час проходження порогів стоїть на першому місці у компанії виробника.

Слід звернути увагу, що страхувальний жилет для родео каякінга і для фрістайл-каякінга простіший, ніж для бурхливої води. Ці жилети без кишень, вони максимально підходять для виконання різних трюків.

  • Якщо плануєте, сплав на байдарках по спокійним річках, то рекомендуємо рятувальні жилети Ordana вітчизняної фірми. Вони доступні за ціною і виконують всі свої функції. 

Бажаємо отримувати задоволення від катання! І обов'язково одягайте жилет на сплав!