Спортивні

Astral

Жилет Astral YTV

5 740 грн.

Astral YTV - універсальний рятувальний жилет.У конструкції жилета застосована технологія Torso Lock ™ - жилет "сидить" на місці, коли ви рухаєтеся.Astral YTV - ідеально підійде для..

Peak Uk

Жилет Peak UK Marathon Racer

4 756 грн.

Marathon Racer - марафонський стиль і комфорт, все що потрібно знати про цей жилет.Розроблений спеціально для марафонів і для гонок на тривалі відстані. Фігурні плечові регулятори,..

Peak Uk

Жилет Peak UK Explorer Zip

6 191 грн.

Peak UK Explorer Zip - топова модель спасжилета 2016 року для турінгового і морського каякінгу, від Англійського виробника компанії Peak Uk. Жилет спроектований і створений за висо..

Peak Uk

Жилет Peak UK River Guide

6 683 грн.

River Guide - топова модель спасжилета для агресивного сплаву в найсерйозніших умовах WhiteWater каякінгу, від Англійського виробника компанії Peak Uk.Жилет спроектовано і створено..

Показано з 1 по 4 із 4 (1 сторінок)

Спортивні жилети для сплаву та змагань

Рятувальні жилети для водних видів спорту повинні забезпечувати людині гарну плавучість на воді і безпеку. Жилет повинен бути правильно підібраний за розміром, бути зручним і яскравим, щоб на річці весляра було добре видно. Якщо ви займаєтеся будь-яким активним видом спорту професійно, то необхідно звернути увагу на спортивні рятувальні жилети. Спортивні спасжилети несуть в собі основну задачу, як можна менше заважати спортсмену на тренуванні або на змаганнях. Це малооб'ємні, малопрофільні та ультралегкі жилети. Мінімум кишень і аксесуарів, тільки регулювання, щоб зручно підігнати жилет по торсу атлета. 

Чого не можна робити з жилетом? 

До цих жилетів варто ставитися дуже дбайливо. На них не можна сидіти і використовувати як подушку. Ні в якому разі не можна прати в пральній машинці з порошком, це псує структуру наповнювача, що призводить до втрати плавучості на воді. Прати можна тільки руками дуже акуратно. Віджимати теж не можна, його слід підвісити на вішалку в тіні і нехай сохне. Після змагань жилет обов'язково просушіть на вулиці, і тільки потім складіть в шафу для зберігання. Взимку спортивні жилети зберігають в добре провітреному і теплому приміщенні. 

Якщо будете дбайливо ставитися до свого спорядження, то воно прослужить дуже довго та при цьому збереже всі свої функції.

Бажаємо вибрати якісний жилет і перемоги на змаганнях!