Дитячі

Peak Uk

Жилет Peak Uk Kidz Zip

3 731 грн.

Kidz Zip - Яскравий, надійний, зручний жилет для дітей, від Англійської компанії Peak UK. Безпека яка дарує радість і задоволення Вашій дитині. Окремо підтримує на плаву голову, за..

Astral

Жилет Astral Otter

5 289 грн.

Astral Otter - рятувальний жилет, розроблений спеціально для дітей.Анатомічний наповнювач захищає ребра і внутрішні органи.Особливості жилета Otter:Захист ребер і внутрішніх органі..

Показано з 1 по 2 із 2 (1 сторінок)

Дитячі рятівні жилети в Україні

Збираєтеся з маленькою дитиною на водну прогулянку? Тоді рекомендуємо йому купити дитячий рятувальний жилет. Діти у віці від 3-х до 7-ми років дуже допитливі, часто не можуть довго всидіти на одному місці. Батьки будуть спокійні, якщо дитина одягне дитячий спасжилет яскравого забарвлення. У нас є дитячий рятувальний жилет на вагову категорію до 25 кг і до 40 кг, забарвлення подобатися малюкам: у вигляді рибки-клоуна і сонечка. Англійська компанія Peak Uk подбала про безпеку і надійність підростаючого покоління. 

Рятувальний жилет дитячий має відмінності від дорослого жилета:

  • він закривається на зручну блискавку;
  • є паховий ремінь, який надійно кріпитися і малюк не вислизне з жилета; 
  • шийний комір, який підтримує голову, коли дитина пливе на спині. Дитячі рятувальні жилети для купання зручні у використанні. 
  • ручка безпеки під коміром. З її допомогою батьки можуть швидко дістати дитину з води;
  • є свисток. Це гарна розвага для вашого чада і на людному пляжі ви завжди будете чути свою дитину. 

Купити рятувальний жилет для дитини буде відмінним рішенням! Цей якісний аксесуар у вигляді рибки або сонечка шалено полюбить ваша дитина і буде ще просити сходити на річку. 

Купити дитячий плавальний жилет і покататися на байдарці рекомендуємо у нас в парку Муромець у Києві. 

Приходьте, ми вас чекаємо!