Жилети

Astral

Жилет Astral Blue Jacket

10 660 грн.

Легкий, комфортний і вкрай практичний жилет для морського каякінгу, турингу і навіть агресивного сплаву.Даний жилет є полегшеною копією головного хіта компанії Astral моделі Green ..

Astral

Жилет Astral Green Jacket

14 965 грн.

Топова модель жилета для сплаву від компанії Astral призначена для використання в самих жорстких умовах сплаву по бурхливій воді, для організації і проведення рятувальних робіт.Дан..

Astral

Жилет Astral YTV

5 740 грн.

Astral YTV - універсальний рятувальний жилет.У конструкції жилета застосована технологія Torso Lock ™ - жилет "сидить" на місці, коли ви рухаєтеся.Astral YTV - ідеально підійде для..

Kokatat

Жилет Kokatat Hustle Life Vest

7 503 грн.

Hustle Life Vest - модель жилета для активного сплаву від компанії Kokatat, призначена для використання в самих жорстких умовах сплаву по бурхливій воді, для організації і проведен..

Kokatat

Жилет Kokatat HustleR Rescue Vest

12 341 грн.

HustleR Rescue Vest - топова модель жилета для активного сплаву від компанії Kokatat, призначена для використання в самих жорстких умовах сплаву по бурхливій воді, для організації ..

Peak Uk

Жилет Peak Uk Kidz Zip

3 731 грн.

Kidz Zip - Яскравий, надійний, зручний жилет для дітей, від Англійської компанії Peak UK. Безпека яка дарує радість і задоволення Вашій дитині. Окремо підтримує на плаву голову, за..

Peak Uk

Жилет Peak UK Marathon Racer

4 756 грн.

Marathon Racer - марафонський стиль і комфорт, все що потрібно знати про цей жилет.Розроблений спеціально для марафонів і для гонок на тривалі відстані. Фігурні плечові регулятори,..

Astral

Жилет Astral Norge

6 150 грн.

Norge - класичний рятувальний жилет з фронтальною блискавкою, від легендарного Американського бренду Астрал.Розроблено для максимально комфортного і безпечного використання. Відмін..

Astral

Жилет Astral Otter

5 289 грн.

Astral Otter - рятувальний жилет, розроблений спеціально для дітей.Анатомічний наповнювач захищає ребра і внутрішні органи.Особливості жилета Otter:Захист ребер і внутрішніх органі..

Astral

Жилет Astral V-Eight

5 740 грн.

Astral V-Eight - перший в світі "дихаючий" рятувальний жилет, який поєднує в собі запатентовану технологію Airescape® з ергономічним дизайном і легкою конструцією.Жилет підходить д..

Kokatat

Жилет Kokatat BAHIA PREDATOR PFD

5 945 грн.

BAHIA PREDATOR PFD - Легкий, комфортний і вкрай практичний жилет. Ідеально підходить для риболовлі. Має дві досить великих кишені в які може влізти телефон або снасті для риболовлі..

Ordana

Жилет ORDANA "Easy"

600 грн.

Новий вдосконалений жилет створений на базі моделі "Easy".У цьому жилеті додані затяжки на плечах і з боків, що забезпечує підгонку жилета під розмір, а також завдяки їм жилет щіль..

Показано з 1 по 12 із 14 (2 сторінок)

Для чого потрібен рятувальний жилет і як його вибрати?

Рятувальні жилети - одні з найважливіших засобів безпеки на воді та входять в категорію обов'язкового водного спорядження. Чим відрізняється страхувальний жилет від рятувального?

Рятувальний жилет використовується на судах і кораблях - забезпечує плавучість в положенні на спині, обличчям догори. Страхувальний жилет не має такої властивості, він використовується, як допоміжний засіб плавучості. Розрахований на те, що використовуючи такий жилет людині доведеться перевертатися на живіт, активно гребти до берега та вилазити на байдарку/каяк.

Рятувальний жилет купити - просто, вибрати - складно. Для того, щоб вибрати собі страхувальний жилет, вам в першу чергу потрібно визначитися, де і як ви будете його використовувати.

Рятувальні жилети для водних активностей виділяють на такі категорії:

  • жилети для бурхливої води. White water жилет відносно компактний за розміром, еластичний. На такому жилеті можна закріпити безліч необхідних карабінів і мотузок. На спині є кріплення для рятувальної мотузки, а в кишені запросто можна вмістити стропоріз, телефон або рацію. Такі жилети завжди дуже яскравого кольору та мають світловідбивачі.
  • спортивні (полегшені). Жилети, які використовуються для активних сплавів, спортивних змагань, а також в таких категоріях каякінгу, як родео або фрістайл. Цей жилет створений для того, щоб мінімально перешкоджати активним рухам спортсмена, під час виконання різних трюків. На такому жилеті мінімум кріплень та кишень, він супер-легкий і має мінімальну плавучість. Для таких жилетів, як і для жилетів White water, рекомендуємо купити рятувальний жилет сертифікований.
  • туристичні (для рафтингу, морського каякінгу, риболовлі). Мінімалістичні жилети, які мають лише найнеобхідніші стропи-застібки. Одягаються через голову або як куртка. Оснащені декількома стропами, які дозволяють підігнати жилет точно за формою людини і таким чином щільно прилягати до тіла. Такі застібки дають можливість під час порятунку, витягнути людину за лямки всередину рафта або байдарки. Мають велику плавучість.
  • жилети для дітей. Дитячі жилети (для дітей від 3 до 15 років) бувають різних розмірів і з різними конфігураціями застібок. Для найменших є додаткові стропи-застібки по типу дитячих боді.
  • для тварин. Купити рятувальний жилет для собаки не важко, адже виробники подбали розробити і створити жилети, які можна підібрати як для найменших песиків, так і для великих порід собак.

Рятувальний жилет купити київ завжди допоможуть консультанти магазину Lodo4ki.com