Kokatat

Kokatat

Outercore Habanero Liner

5 363 грн.

Юніс'ют - термо кобінезон Outercore Habanero Liner Women's ідеальне рішення для комфортного утеплення всього тіла для всіх активностей.Компанія Кокатат розробила цей термо комбінез..

Kokatat

Outercore Habanero Liner - Women's

5 363 грн.

Жіночий Юніс'ют - термо кобінезон Outercore Habanero Liner Women's ідеальне рішення для комфортного утеплення всього тіла для всіх активностей.Компанія Кокатат розробила цей т..

Kokatat

WoolCore Long Sleeve Shirt

2 613 грн.

Термокофта WoolCore - термобілизна 50/50 вовна/поліестер.Це термобілизна вдало об'єднало в собі переваги природного матеріалу - шерсть мериносів і сучасного технологічного поліесте..

Kokatat

Woolcore Pants

2 613 грн.

Термоштани WoolCore - термобілизна 50/50 вовна/поліестер.Це термобілизна вдало об'єднало в собі переваги природного матеріалу - шерсть мериносів і сучасного технологічного поліесте..

Kokatat

Жилет Kokatat BAHIA PREDATOR PFD

3 988 грн.

BAHIA PREDATOR PFD - Легкий, комфортний і вкрай практичний жилет. Ідеально підходить для риболовлі. Має дві досить великих кишені в які може влізти телефон або снасті для риболовлі..

Kokatat

Жилет Kokatat Hustle Life Vest

5 033 грн.

Hustle Life Vest - модель жилета для активного сплаву від компанії Kokatat, призначена для використання в самих жорстких умовах сплаву по бурхливій воді, для організації і проведен..

Kokatat

Жилет Kokatat HustleR Rescue Vest

8 278 грн.

HustleR Rescue Vest - топова модель жилета для активного сплаву від компанії Kokatat, призначена для використання в самих жорстких умовах сплаву по бурхливій воді, для організації ..

Kokatat

Сухий костюм Kokatat GTX Front Entry

29 700 грн.

Сухий костюм Kokatat Front Entry (GORE-TEX®) пропонує тришаровий водостійкий захист і повітропроникність. Неопреновий комірець, латексні манжети і гнучкі застіжки-блискавки на вста..

Kokatat

Сухий костюм Kokatat Hydrus 3.0 Meridian

25 850 грн.

Drysuit Kokatat Hydrus 3.0 Meridian - відмінний сухий костюм. Має 3-шаровий водостійкий захист і чудову повітропроникність. Також є неопреновий комір, латексні манжети та низь..

Kokatat

Сухий костюм Kokatat Icon drysuit GORE-TEX

33 825 грн.

Icon drysuit GORE-TEX® - найкращий у світі сухий костюм для сплаву та морського каякингу. Завдяки тришаровій мембрані GOR -TEX® ви завжди відчуватимете себе сухо та комфортно. ..

Kokatat

Сухий костюм Kokatat Meridian drysuit GORE-TEX

33 825 грн.

Meredian drysuit GORE-TEX® - універсальний сухий костюм для сі-каякінгу і сплаву.  Завдяки тришаровій мембрані GORE - TEX® ви завжди відчуватимете себе сухо і комфортно. Регул..

Kokatat

Сухий костюм Kokatat Odyssey drysuit GORE-TEX

37 125 грн.

Kokatat drysuit GORE-TEX® Odyssey - кращий у світі сухий костюм для експедиційного туристичного каякінгу. Драйсьют був зроблений на основі багаторічного експедиційного досвіду. Зав..

Показано з 1 по 12 із 15 (2 сторінок)