Whitewater каяки

Wakakayaks

Каяк Waka GOAT

61 500 грн.

Waka GOAT - це човен, для каякера 45-90 кг які мріяли про Steeze.Бажання Waka Kayaks винайти човен, який робить каякінг ще більш захоплюючим, без необхідності йти на компроміс з су..

Wakakayaks

Каяк Waka Steeze

61 500 грн.

Steeze - це човен, який булв створений завдяки пристрасті створити унікальний і універсальний сплавний каяк.Бажанням Waka Kayaks було винайти човен, який робить каякінг ще більш за..

Pyranha

Каяк Pyranha Sub 7

57 195 грн.

Pyranha Sub 7 - фантастичні ігрові форми з минулого, втілені за запитами сучасності. Вдалі форми не можуть бути старими. Так сталось і з Sub 7, добре знайомий вигляд ігрового ч..

Jackson Kayak

Каяк Jackson Rock Star 4.0

82 410 грн.

RockStar 4.0 від Jackson Kayak - найсучасніший і найкрутіший каяк для родео на бурхливій воді!Найлегша версія поліетиленого родейника з існуючих!В наявності розмір S, блакітного ко..

Wakakayaks

Каяк Waka Tuna 2.0

61 500 грн.

TUNA 2.0 - цей каяк в новому дизайні, ще сильніше, швидше і легше, ніж його попередник. Має маневреність, щоб ви відчували себе професіоналом.Каяк зручно і легко настроюється, так ..

Wakakayaks

Каяк Waka Gangsta б/в

17 425 грн. 61 500 грн.

-72%

Gangsta - цей каяк довше звичайних каяків, але при цьому він швидкий, маневрений і легко керується навіть найбурхливішій воді.В наяності б/в жовтого кольору після ремонту!Цей човен..

Pyranha

Каяк Pyranha Burn III Б/в

26 650 грн. 55 350 грн.

-52%

Burn III – малооб'ємний каяк для катання у будь-якому стилі.В наяновсті каяк що був у використанні, жовто-помаранчевого кольору, розмір М.Третє покоління Burn є останнім в успішній..

Wakakayaks

Каяк Waka Tuna 2.0 USED

18 450 грн.

TUNA 2.0 - цей каяк в новому дизайні, ще сильніше, швидше і легше, ніж його попередник. Має маневреність, щоб ви відчували себе професіоналом.Каяк зручно і легко настроюється, так ..

Pyranha

Каяк Pyranha Ozone USED

56 990 грн.

Pyranha Ozone. Ігровий сплав - це те завдання, для якого цей човен був створений. Це не перший ігровий човен Pyranha, проте вдале поєднання досконалих форм, малої ваги, та чудового..

Pyranha

Каяк Pyranha Sub 7 USED

38 950 грн.

Pyranha Sub 7 USED - фантастичні ігрові форми з минулого, втілені за запитами сучасності. Вдалі форми не можуть бути старими. Так сталось і з Sub 7, добре знайомий вигляд ігрового ..

Wakakayaks

Каяк Waka Billy GOAT

65 190 грн.

Billy GOAT - це човен, для каякерів 45-75 кг які мріяли кататися на OG, але він їм не підходив за розміром.Човен максимально згладжує помилки весляра, і за рахунок свого дизайну ви..

Wakakayaks

Каяк Waka OG

62 525 грн.

OG – це кращий каяк для сплаву, завдяки шаленій маневренності, високій швидкості та каркаломному дизайну.Цей човен відмінно показує себе на будь-якій воді, ідеально проходить всі п..

Показано з 1 по 12 із 21 (2 сторінок)

Каяки для сплаву по порогах

White Water (cплавние) каяки - човни спроектовані та виготовлені для суворих умов експлуатації на гірських річках, порогах різної складності і характеру. Довжина таких човнів коливається від 2-х до 4-х метрів. Для сплавних човнів властивий високий рокер, чималий обсяг і підвищена міцність шкарлупи. У свою чергу сплавні каяки діляться на кілька груп за способом експлуатації - крікери, кросовери, ігрові тощо

Каяки для фрістайлу

Каяк для фрістайлу - це малооб'ємний, поліетиленовий або композитний одномісний човен для водної активності, яка називається Фрістайл на Бурхливый ​​Воді. На таких човнах дуже весело, цікаво і спортивно кататися в локальних водних структурах, таких як Бочка або Вал. Ці човни часто обирають для сплаву по річках з великим об'їмом хвиль (Білий Ніл, Замбезі), вважається що по таких річках БЕЗПЕЧНІШЕ кататися на маленьких човнах. Треновані атлети виконують в таких човнах, високі і красиві трюки - лупи, бланти, еірскрю та інші елементи фрістайлу.

Як вибрати white water каяк?

Варто звернути увагу на виробника каяків. Ми випробували дуже багато сплавних каяків, і зможемо розповісти вам плюси, мінуси та особливості, практично всіх виробників каяків, доступних в Україні і на яких катаються українські каякери.

Ми рекомендуємо каяки Wakakayaks і Pyranha

Щоб вибрати каяк за розміром, потрібно знати, що деякі моделі вайтвотер каяків виробляються в декількох розмірах S, M, L, а деякі моделі каяків виробляються в одному розмірі. Наприклад, у Wakakayaks каяк Stout найменший і підходить для дівчат, середнього розміру моделі Tuna і OG, найбільший сплавний каяк Gangsta. А у Pyranha більшість моделей виконані в декількох розмірах.

Також можна купити дитячий сплавний каяк, щоб вчити каякінгу дитини з раннього віку.

Ви можете замовити у нас будь-яку модель whitewater каяку, навіть якщо її немає у каталозі.