Whitewater каяки

Dagger Kayaks

Каяк Dagger Phantom

37 876 грн.

Phantom - це новітня модель, що стала логічним продовженням еволюції лінійки каяків Mamba, Green Boat і Nomad.Човен добре розганяється. Phantom, навіть з важким гребцем, залишаєтьс..

Jackson Kayak

Каяк Jackson Nirvana

51 745 грн.

Nirvana забезпечує швидкість, стабільність і маневреність для будь-якого класу бурхливої ​​води, даючи впевненість, як ніколи раніше. Високий нахил рокера зберігає вас сухим під ча..

Jackson Kayak

Каяк Jackson Rock Star 4.0

55 979 грн.

RockStar 4.0 від Jackson Kayak - найсучасніший і найкрутіший каяк для родео на бурхливій воді!Найлегша версія поліетиленого родейника з існуючих!Комфортний, ідеально настроюваний а..

Pyranha

Каяк Pyranha 9R II

53 333 грн.

9R II - друга покращенна версія суперхітового каяка, який був дійсно революційним 9R першого покоління.На відмінну від першого, другий 9R отримав додатковий об'єм, якого так не вис..

Pyranha

Каяк Pyranha Burn III

37 598 грн.

Burn III – малооб'ємний каяк для катання у будь-якому стилі.Третє покоління Burn є останнім в успішній лінійці сучасних рівер ранерів Pyranha.  Каяк поєднує форми ігрового чов..

Pyranha

Каяк Pyranha Machno

45 813 грн.

Machno - це версія суперхітового каяка 9R, для всіх та кожного.Це надійний, стійкий, комфортний каяк, який пробачає каякеру багато популярних помилок під час сплаву. Його не так вж..

Pyranha

Каяк Pyranha Ozone

55 561 грн.

Pyranha Ozone. Ігровий сплав - це те завдання, для якого цей човен був створений. Це не перший ігровий човен Pyranha, проте вдале поєднання досконалих форм, малої ваги, та чудового..

Pyranha

Каяк Pyranha Ozone USED

38 712 грн.

Pyranha Ozone. Ігровий сплав - це те завдання, для якого цей човен був створений. Це не перший ігровий човен Pyranha, проте вдале поєднання досконалих форм, малої ваги, та чудового..

Pyranha

Каяк Pyranha Ripper

52 497 грн.

Ripper - унікальний, малооб'ємний каяк для катання в стилі слалому!Цей каяк чудово набирає швидкість, встає на кормову свічку, обертається на кормі, маневрує та змінює кріна.Фантас..

Pyranha

Каяк Pyranha Sub 7

38 851 грн.

Pyranha Sub 7 - фантастичні ігрові форми з минулого, втілені за запитами сучасності. Вдалі форми не можуть бути старими. Так сталось і з Sub 7, добре знайомий вигляд ігрового ч..

Pyranha

Каяк Pyranha Sub 7 USED

26 458 грн.

Pyranha Sub 7 USED - фантастичні ігрові форми з минулого, втілені за запитами сучасності. Вдалі форми не можуть бути старими. Так сталось і з Sub 7, добре знайомий вигляд ігрового ..

Wakakayaks

Каяк Waka Billy GOAT

44 282 грн.

Billy GOAT - це човен, для каякерів 45-75 кг які мріяли кататися на OG, але він їм не підходив за розміром.Човен максимально згладжує помилки весляра, і за рахунок свого дизайну ви..

Показано з 1 по 12 із 21 (2 сторінок)

Каяки для сплаву по порогах

White Water (cплавние) каяки - човни спроектовані та виготовлені для суворих умов експлуатації на гірських річках, порогах різної складності і характеру. Довжина таких човнів коливається від 2-х до 4-х метрів. Для сплавних човнів властивий високий рокер, чималий обсяг і підвищена міцність шкарлупи. У свою чергу сплавні каяки діляться на кілька груп за способом експлуатації - крікери, кросовери, ігрові тощо

Каяки для фрістайлу

Каяк для фрістайлу - це малооб'ємний, поліетиленовий або композитний одномісний човен для водної активності, яка називається Фрістайл на Бурхливый ​​Воді. На таких човнах дуже весело, цікаво і спортивно кататися в локальних водних структурах, таких як Бочка або Вал. Ці човни часто обирають для сплаву по річках з великим об'їмом хвиль (Білий Ніл, Замбезі), вважається що по таких річках БЕЗПЕЧНІШЕ кататися на маленьких човнах. Треновані атлети виконують в таких човнах, високі і красиві трюки - лупи, бланти, еірскрю та інші елементи фрістайлу.

Як вибрати white water каяк?

Варто звернути увагу на виробника каяків. Ми випробували дуже багато сплавних каяків, і зможемо розповісти вам плюси, мінуси та особливості, практично всіх виробників каяків, доступних в Україні і на яких катаються українські каякери.

Ми рекомендуємо каяки Wakakayaks і Pyranha

Щоб вибрати каяк за розміром, потрібно знати, що деякі моделі вайтвотер каяків виробляються в декількох розмірах S, M, L, а деякі моделі каяків виробляються в одному розмірі. Наприклад, у Wakakayaks каяк Stout найменший і підходить для дівчат, середнього розміру моделі Tuna і OG, найбільший сплавний каяк Gangsta. А у Pyranha більшість моделей виконані в декількох розмірах.

Також можна купити дитячий сплавний каяк, щоб вчити каякінгу дитини з раннього віку.

Ви можете замовити у нас будь-яку модель whitewater каяку, навіть якщо її немає у каталозі.