Двомісні

Red River

Байдарка Red River 490

14 300 грн.

Red River 490  - міцна, надійна та  безпечна двомісна надувна байдарка.   В її конструкції використовується два незалежних балони і надувне дно, що забезпечує м..

Байдарка двомісна Neris Smart - 2

27 500 грн.

Байдарка NERIS Smart-2 об'єднує в собі кращі якості каркасних і надувних байдарок. Завдяки каркасу Smart-2 жорсткий і швидкісний, на рівні з каркасними байдарками. Випробування мод..

Dag

Каяк Dag Biwok Evo Hi-luxury

53 433 грн.

Biwok Evo Hi-luxury з під'ємним кілем - поєднання гарного ковзання по воді і стійкості.Каякер може регулювати глибину занурення кіля в залежності від сили вітру та течії, що б легш..

Dag

Каяк DAG FREELAND

39 159 грн.

DAG FREELAND - це двомісний каяк, що поєднує швидкість, комфорт та стабільність.Його великий кокпіт дозволяє розмістити одного або двох маленьких дітей, навіть домашніх тварин.FREE..

Dolphin

Каяк Dolphin Duo USED

22 721 грн.

Dolphin Duo USED - двомісна байдарка для відпочинку на воді.Працював на прокаті 3 сезони.Корпус човна має високу міцність, даний тандем каяк дуже стійкий на курсі, тому байдарка пр..

Kolibri

Каяк Kolibri Twin-GO

24 057 грн.

RIVERDAY Twin-GO! Якщо ви любите швидкі і стрімкі подорожі по річках і озерах, якщо піші напрямки і маршрути - не ваше, каяк Колібрі двійка для неспішних водних прогулянок і туризм..

Kolibri

Каяк Kolibri Twin-GO used

16 400 грн.

RIVERDAY Twin-GO! used (був у використанні). Якщо ви любите швидкі і стрімкі подорожі по річках і озерах, якщо піші напрямки і маршрути - не ваше, каяк Колібрі двійка для несп..

Zander Kayak

Каяк Lagoon 13‘ Tandem

32 236 грн.

Сучасний рибальський каяк з міцного поліетилену. Lagoon 13 'Tandem вражає своїм комфортом, стабільністю, стійкістю на прямій і багатим оснащенням.Доступні кольори човнів:Камуфляж д..

Tahe Marine

Каяк Tahe Marine Lifestyle Duo

41 859 грн.

Lifestyle Duo - двомісна байдарка для відпочинку на воді.Це перший двомісний каяк в лінійці Tahe Marine.Корпус човна має високу міцність, даний тандем каяк дуже стійкий на курсі, т..

Tahe Marine

Каяк Tahe Marine Lifestyle Duo USED

22 721 грн.

Lifestyle Duo USED - двомісна байдарка для відпочинку на воді.Працював на прокаті 3 сезони.Це перший двомісний каяк в лінійці Tahe Marine.Корпус човна має високу міцність, даний та..

Verano

Надувна байдарка VERANO CALIFORNIA DUO

35 284 грн.

Надувна байдарка CALIFORNIA DUO значно жорсткіша, а значить швидша за будь-який класичний надувний човен. Завдяки революційній технології drop stitch, може бути досягнуто робочий т..

Показано з 1 по 11 із 11 (1 сторінок)

Купити двомісну байдарку - найпопулярніше питання у туристів

Це найпопулярніший вид туристичної байдарки для подорожей. Удвох з другом, сином або дівчиною ви можете відправитися в справжній водних похід, прихопивши в собою бівуачне спорядження і продукти в гермомішку, який зазвичай кладеться в корму човна. Якщо вас більше або потрібне додаткове місце для речей, тоді вибирають тримісну байдарку. Байдарку двомісну вирішують купити, коли вже є досвід походів і місце де її зберігати. Зазвичай зберігають куплену байдарку в гаражі або на дачі.

Якщо ви хоча б два рази за сезон вибираєтеся в походи з друзями, легко підрахувати, що в довгостроковій перспективі вам буде вигідніше купити двомісний каяк, ніж щороку брати його в прокат. Та й свій човен завжди надійніший і комфортніший, адже ви вибираєте його для себе, консультуючись у каяк маркеті з продавцем.

Двомісні каяки бувають не тільки рекреаційні, а й для екстремального сплаву по порогах, їх називають каяк тандем (kayak tandem). Найпопулярніший такий каяк - Jackson tandem kayak.

 Двомісні байдарки бувають самих різних видів і матеріалів:

  • надувні, каркасні і каркасно-надувні байдарки
  • пластикові, поліетиленові і карбонові двомісні sit-in каяки
  • tandem Sit-On-Top каяки
  • tandem whitewater каяки