Двомісні

Red River

Байдарка Red River 490

14 300 грн.

Red River 490  - міцна, надійна та  безпечна двомісна надувна байдарка.   В її конструкції використовується два незалежних балони і надувне дно, що забезпечує м..

Dag

Каяк Dag Biwok Evo Hi-luxury

55 572 грн.

Biwok Evo Hi-luxury з під'ємним кілем - поєднання гарного ковзання по воді і стійкості.Каякер може регулювати глибину занурення кіля в залежності від сили вітру та течії, що б легш..

Kolibri

Каяк Kolibri Twin-GO

18 732 грн.

RIVERDAY Twin-GO! Якщо ви любите швидкі і стрімкі подорожі по річках і озерах, якщо піші напрямки і маршрути - не ваше, каяк Колібрі двійка для неспішних водних прогулянок і туризм..

Kolibri

Каяк Kolibri Twin-GO used

13 066 грн.

RIVERDAY Twin-GO! used (був у використанні). Якщо ви любите швидкі і стрімкі подорожі по річках і озерах, якщо піші напрямки і маршрути - не ваше, каяк Колібрі двійка для несп..

Tahe Marine

Каяк Tahe Marine Lifestyle Duo

43 535 грн.

Lifestyle Duo - двомісна байдарка для відпочинку на воді.Це перший двомісний каяк в лінійці Tahe Marine.Корпус човна має високу міцність, даний тандем каяк дуже стійкий на курсі, т..

Показано з 1 по 5 із 5 (1 сторінок)

Купити двомісну байдарку - найпопулярніше питання у туристів

Це найпопулярніший вид туристичної байдарки для подорожей. Удвох з другом, сином або дівчиною ви можете відправитися в справжній водних похід, прихопивши в собою бівуачне спорядження і продукти в гермомішку, який зазвичай кладеться в корму човна. Якщо вас більше або потрібне додаткове місце для речей, тоді вибирають тримісну байдарку. Байдарку двомісну вирішують купити, коли вже є досвід походів і місце де її зберігати. Зазвичай зберігають куплену байдарку в гаражі або на дачі.

Якщо ви хоча б два рази за сезон вибираєтеся в походи з друзями, легко підрахувати, що в довгостроковій перспективі вам буде вигідніше купити двомісний каяк, ніж щороку брати його в прокат. Та й свій човен завжди надійніший і комфортніший, адже ви вибираєте його для себе, консультуючись у каяк маркеті з продавцем.

Двомісні каяки бувають не тільки рекреаційні, а й для екстремального сплаву по порогах, їх називають каяк тандем (kayak tandem). Найпопулярніший такий каяк - Jackson tandem kayak.

 Двомісні байдарки бувають самих різних видів і матеріалів:

  • надувні, каркасні і каркасно-надувні байдарки
  • пластикові, поліетиленові і карбонові двомісні sit-in каяки
  • tandem Sit-On-Top каяки
  • tandem whitewater каяки