Двомісні

Verano

Б/В Надувна байдарка VERANO CALIFORNIA DUO

22 550 грн. 54 120 грн.

-58%

Бувша у використанні! Чевоно-Сірого кольору. Надувна байдарка CALIFORNIA DUO значно жорсткіша, а значить швидша за будь-який класичний надувний човен. Завдяки революційній технолог..

Neris

Байдарка двомісна Neris Smart - 2

32 800 грн.

Байдарка NERIS Smart-2 об'єднує в собі кращі якості каркасних і надувних байдарок. Завдяки каркасу Smart-2 жорсткий і швидкісний, на рівні з каркасними байдарками. Випробування мод..

BeKayaker

Каяк Finder Active Duo

38 089 грн.

Каяк Finder Active Duo. Простий та зручний човен для річок та озер. Підійде як для годинної прогулянки, так і для кількаденного сплаву нескладними ділянками річок. Переваги та особ..

BeKayaker

Каяк Finder Family Used (Б/В)

43 460 грн.

Бувший у використанні Каяк Finder Family. Простий та зручний човен для річок та озер. Підійде як для годинної прогулянки, так і для кількаденного сплаву нескладними ділянками річок..

BeKayaker

Каяк Kohala Cannonball

45 059 грн.

Каяк Каяк Kohala Cannonball. Надійний, простий та зручний човен для річок та озер. Підійде як для годинної прогулянки, так і для кількаденного сплаву нескладними діл..

BeKayaker

Каяк Kohala Vue-2

36 859 грн.

WINNER VUE 2 - Унікальна цікава надійна байдарка для прокату, для сім'ї, для рибалки!Унікальний сіт-он-топ каяк, спокійно бере на борт 120 кг, виготовлений з надійного пластику (по..

BeKayaker

Каяк Kohala Vue-3

69 659 грн.

WINNER VUE 3 - Унікальна цікава надійна байдарка для прокату, для сім'ї, для рибалки!Унікальний двомісний сіт-он-топ каяк, спокійно бере на борт 200 кг, виготовлений з надійного пл..

Kolibri

Каяк Kolibri Twin-GO used

22 960 грн.

RIVERDAY Twin-GO! used (був у використанні). Якщо ви любите швидкі і стрімкі подорожі по річках і озерах, якщо піші напрямки і маршрути - не ваше, каяк Колібрі двійка для несп..

Zander Kayak

Каяк Lagoon 13‘ Tandem

49 446 грн.

Сучасний рибальський каяк з міцного поліетилену. Lagoon 13 'Tandem вражає своїм комфортом, стабільністю, стійкістю на прямій і багатим оснащенням.Доступні кольори човнів:Камуфляж д..

Tahe Marine

Каяк Tahe Marine Lifestyle Duo USED

18 450 грн. 64 206 грн.

-71%

Lifestyle Duo USED - двомісна байдарка для відпочинку на воді.Працював на прокаті 4 сезони.Це перший двомісний каяк в лінійці Tahe Marine.Корпус човна має дуже гарні обводи, даний ..

Dag

Каяк Б/В Dag Biwok Evo Hi-luxury Used

65 600 грн.

Бувший у використанні Biwok Evo Hi-luxury з під'ємним кілем - поєднання гарного ковзання по воді і стійкості.Каякер може регулювати глибину занурення кіля в залежності від сили віт..

Dag

Каяк DAG FREELAND

47 765 грн.

DAG FREELAND - це двомісний каяк, що поєднує швидкість, комфорт та стабільність.Його великий кокпіт дозволяє розмістити одного або двох маленьких дітей, навіть домашніх тварин.FREE..

Показано з 1 по 12 із 18 (2 сторінок)

Купити двомісну байдарку - найпопулярніше питання у туристів

Це найпопулярніший вид туристичної байдарки для подорожей. Удвох з другом, сином або дівчиною ви можете відправитися в справжній водних похід, прихопивши в собою бівуачне спорядження і продукти в гермомішку, який зазвичай кладеться в корму човна. Якщо вас більше або потрібне додаткове місце для речей, тоді вибирають тримісну байдарку. Байдарку двомісну вирішують купити, коли вже є досвід походів і місце де її зберігати. Зазвичай зберігають куплену байдарку в гаражі або на дачі.

Якщо ви хоча б два рази за сезон вибираєтеся в походи з друзями, легко підрахувати, що в довгостроковій перспективі вам буде вигідніше купити двомісний каяк, ніж щороку брати його в прокат. Та й свій човен завжди надійніший і комфортніший, адже ви вибираєте його для себе, консультуючись у каяк маркеті з продавцем.

Двомісні каяки бувають не тільки рекреаційні, а й для екстремального сплаву по порогах, їх називають каяк тандем (kayak tandem). Найпопулярніший такий каяк - Jackson tandem kayak.

 Двомісні байдарки бувають самих різних видів і матеріалів:

  • надувні, каркасні і каркасно-надувні байдарки
  • пластикові, поліетиленові і карбонові двомісні sit-in каяки
  • tandem Sit-On-Top каяки
  • tandem whitewater каяки