Одномісні

Tahe Marine

Б/в Каяк Tahe Marine e-core Ocean Spirit PE used

14 350 грн. 34 850 грн.

-59%

E-core Ocean Spirit PE used - універсальний човен підійде тим, хто шукає недорогий каяк з високою стабільністю і швидкістю.Каяк використовувався на прокаті 4 сезони, був в ремонті!..

Dag

Каяк Dag Тiwok Evo

40 959 грн.

Dag TIWOK EVO - витончений, стійкий, елегантний.TIWOK EVO еволюціонує для ще більшого комфорту зі збільшеним кокпітом і новим сидінням HI-CLASS.Підходить для всіх розмірів, він доз..

Kolibri

Каяк Kolibri One-GO

30 791 грн.

RIVERDAY One-GO! - одномісний туристичний каяк з закритим кокпітом типу Sit-in. Завдяки формі корпусу і невеликій ширині One-GO! володіє хорошим ходом і накатом, що важливо при три..

Pelican

Каяк Pelican STRAIT 120 used

22 550 грн. 32 390 грн.

-30%

Pelican STRAIT 120 used (був у використанні) - це повноцінний експедиційний каяк в компактному форматі. Завдяки оригінальній формі корпусу, він набагато маневреннее своїх повнорозм..

Kolibri

Каяк Kolibri Fish-n-GO

45 264 грн.

Fish-n-GO - одномісний каяк для риболовлі, призначений для використання його рибалками, що вважають за найкраще проводити свій відпочинок в тиші, один на один з природою.Корпус дан..

Kolibri

Каяк Kolibri One-GO used

24 641 грн.

RIVERDAY One-GO! used (був у використанні) - одномісний туристичний каяк з закритим кокпітом типу Sit-in. Завдяки формі корпусу і невеликій ширині One-GO! володіє хорошим ходом і н..

Kolibri

Каяк Kolibri OnWave-300

20 008 грн.

Каяк Kolibri OnWawe-300 - достатньо стійкий човен класса Sit-on-Top для риболовлі, прогулянок на воді, вироблено з урахуванням досягнень світових технологійу виробництві поліетилен..

P&H

Каяк P&H Virgo HV

55 350 грн.

Virgo HV - це компактний, але безкомпромісний морський каяк для водних турів вихідного дня, з оптимальною довжиною яка забезпечує необхідно велику швидкість для коротких і середніх..

Tahe Marine

Каяк Tahe Marine e-core Play Spirit PE used

22 550 грн.

E-core Play Spirit PE used - універсальний човен підійде тим, хто шукає недорогий каяк з високою стабільністю і швидкістю.Каяк використовувався на прокаті 3 сезони!Жорсткий корпус ..

Tahe Marine

Каяк Tahe Marine Fit 158 PE

42 804 грн.

Fit 158 ​​PE - Універсальний сімейний човен підійде тим, хто шукає недорогий каяк з високою стабільністю і швидкістю.Tahe Marine Fit 158 ​​PE найдовша у своїй серії ПЕ човнів, а зн..

Tahe Marine

Каяк Tahe Marine Fit 158 PE used

13 120 грн.

Fit 158 ​​PE - Універсальний сімейний човен підійде тим, хто шукає недорогий каяк з високою стабільністю і швидкістю.Увага, каяк після ремонту - запаяно дно під сидінням!Tahe Marin..

Tahe Marine

Каяк Tahe Marine Reval HV PE

59 573 грн.

Reval HV PE - великий, місткий і надійний турінговий каяк з поліетилену, для потужних веслярів.Човен створений для справжніх шукачів пригод.Reval HV дуже стійкий і відмінно тримає ..

Показано з 1 по 12 із 17 (2 сторінок)

Купити одномісну байдарки або каяк

Одномісні байдарки обирають за їх маневреність, швидкість і задоволення від веслування. Впевнений в собі каякер завжди вибере одномісний каяк для самостійної подорожі. Одномісний каяк дає свободу в пересуванні по водній гладі.

Вибирати одномісну байдарку потрібно виходячи з виду сплаву, якому ви віддаєте перевагу - довгі переходи, короткі прогулянки, екстремальний сплав по порогах, серфінг на морі, рибалка на річці.

Універсальну одномісну байдарку знайти складно, але дійсно є човни багатофункціональні. Ми пропонуємо великий вибір одномісних човнів зі складу та під замовлення, так що ви точно зможете вибрати модель каяка на свій смак.