Морські каяки

Tahe Marine

Б/в Каяк Tahe Marine e-core Ocean Spirit PE used

14 350 грн. 34 850 грн.

-59%

E-core Ocean Spirit PE used - універсальний човен підійде тим, хто шукає недорогий каяк з високою стабільністю і швидкістю.Каяк використовувався на прокаті 4 сезони, був в ремонті!..

Dag

Каяк Dag Тiwok Evo

40 959 грн.

Dag TIWOK EVO - витончений, стійкий, елегантний.TIWOK EVO еволюціонує для ще більшого комфорту зі збільшеним кокпітом і новим сидінням HI-CLASS.Підходить для всіх розмірів, він доз..

Tahe Marine

Каяк Tahe Marine Lifestyle Duo USED

18 450 грн. 64 206 грн.

-71%

Lifestyle Duo USED - двомісна байдарка для відпочинку на воді.Працював на прокаті 4 сезони.Це перший двомісний каяк в лінійці Tahe Marine.Корпус човна має дуже гарні обводи, даний ..

Dag

Каяк Б/В Dag Biwok Evo Hi-luxury Used

65 600 грн.

Бувший у використанні Biwok Evo Hi-luxury з під'ємним кілем - поєднання гарного ковзання по воді і стійкості.Каякер може регулювати глибину занурення кіля в залежності від сили віт..

P&H

Каяк P&H Virgo HV

55 350 грн.

Virgo HV - це компактний, але безкомпромісний морський каяк для водних турів вихідного дня, з оптимальною довжиною яка забезпечує необхідно велику швидкість для коротких і середніх..

Tahe Marine

Каяк Tahe Marine e-core Play Spirit PE used

22 550 грн.

E-core Play Spirit PE used - універсальний човен підійде тим, хто шукає недорогий каяк з високою стабільністю і швидкістю.Каяк використовувався на прокаті 3 сезони!Жорсткий корпус ..

Tahe Marine

Каяк Tahe Marine Fit 158 PE

42 804 грн.

Fit 158 ​​PE - Універсальний сімейний човен підійде тим, хто шукає недорогий каяк з високою стабільністю і швидкістю.Tahe Marine Fit 158 ​​PE найдовша у своїй серії ПЕ човнів, а зн..

Tahe Marine

Каяк Tahe Marine Fit 158 PE used

13 120 грн.

Fit 158 ​​PE - Універсальний сімейний човен підійде тим, хто шукає недорогий каяк з високою стабільністю і швидкістю.Увага, каяк після ремонту - запаяно дно під сидінням!Tahe Marin..

Tahe Marine

Каяк Tahe Marine Lifestyle Duo

64 206 грн.

Lifestyle Duo - двомісна байдарка для відпочинку на воді.Це перший двомісний каяк в лінійці Tahe Marine.Корпус човна має високу міцність, даний тандем каяк дуже стійкий на курсі, т..

Tahe Marine

Каяк Tahe Marine Reval HV PE

59 573 грн.

Reval HV PE - великий, місткий і надійний турінговий каяк з поліетилену, для потужних веслярів.Човен створений для справжніх шукачів пригод.Reval HV дуже стійкий і відмінно тримає ..

Tahe Marine

Каяк Tahe Marine Reval Mini LC PE/Composite

55 842 грн.

Reval Mini LC - невеликий поліетиленовий/композитний каяк з прекрасними параметрами.Каяк виконаний у британському стилі. Хороший варіант для тих хто цінує легкість і керованість на..

Tahe Marine

Каяк Tahe Marine Wind 535

77 695 грн.

Wind 535 - універсальний композитний каяк в лінійці Wind, який підходить для марафонів, екскурсій і тривалих експедицій.Каяк підходить для веслярів будь-якого рівня.Wind 535 має V-..

Показано з 1 по 12 із 14 (2 сторінок)

Що таке морський каяк? Морський каяк (sea kayak) - човен, яка модернізована спеціально для сплаву по великим відкритим водних просторах: моря, водосховища, рівнинні річки, озера, затоки, лимани або океан. Морський експедиційний каяк - ідеальне плавзасіб як для коротких прогулянок на озері, на кілька годин, так і для тривалих водних походів, на кілька тижнів. 

Витягнута форма каяка дає можливість долати відстані з набагато більшою швидкістю, ніж це було б на інших видах гребних плавзасобів. Також, каяк для моря може бути оснащений кермом, який знаходиться на "хвості" плавзасобу. Таке кермо допомагає тримати курс при вітрах або течії. 

Як правило, конструкція включає в себе кілька граматичних люків для зберігання і кріплення на поверхні човна, за які можна зачепити додаткове спорядження. 

На відміну від сплаву по бурхливій воді, морський каякінг не такий небезпечний, і є комфортним для веслярів різного рівня підготовки. Хоча плавати по морю можна і в каное, і в байдарці, справжні «гурмани» купують морські каяки. 

Плюси морських каяків: 

 • швидкісні якості; 
 • маневреність; 
 • міцність і довговічність; 
 • непотоплюваність; 
 • для морських прогулянок і прогулянок на просторій водній гладі; 
 • доступна ціна. 

Мінуси: 

 • потрібен досвід для управління; 
 • монолітність;
 • вага. 

Для тривалих прогулянок на морському каяку вам також знадобляться рятувальний жилет і герметичний мішок, які можна вибрати і купити в магазині каяків, САП, байдарок, рафтів Lodo4ki.com. 

Куди і як плавати на морському каяку? 

Якщо ви ще в роздумах над тим, щоб купити морський каяк, Україна - відмінне місце для практичного використання такого плавзасобу: просторі великі річки, безліч озер, лиманів і величезний морський простір. Для легких прогулянок, так як і для тривалих водних походів є безліч маршрутів.

Морські каяки потрібно купити перш за все тим, хто планує проходження великих відстаней під час подорожей. 

Перше про що варто подумати - про кількість пасажирів в човні. Морські каяки, як правило бувають одномісні та двомісні, мають закриті кокпіти на які закріплюються сплавні спідниці, для запобігання забризкування водою. Завдяки закритому кокпіту, стають доступними прогулянки в дощ або снігову погоду, адже спідниця захищає від опадів, води з весла, снігу і закриває нижню частину тулуба від вітру, а також від обгорання в сонячну погоду. 

Звертайте увагу на: 

 • кількість відсіків для зберігання і їх конфігурацію; 
 • розміри кокпіта; 
 • рекомендовану вагу каякера; 
 • обсяг корпусу. 

Користувачі відзначають якість виробників каяків Zegul і Tahe Marine. Пам'ятайте, консультанти магазину Lodo4ki.com допоможуть не тільки підібрати зручний для вас човен, а й влаштують ознайомчий заплив на морському каяку. Морський каяк купити однозначно варто, адже це відмінний засіб як для сімейного відпочинку, так і для підтримки фізичної форми.