Прогулянкові каяки і байдарки

Neris

Байдарка двомісна Neris Smart - 1

23 100 грн.

Байдарка NERIS Smart-1 об'єднує в собі кращі якості каркасних і надувних байдарок. Завдяки каркасу Smart-1 жорсткий і швидкісний, на рівні з каркасними байдарками. Випробування мод..

Neris

Байдарка двомісна Neris Smart - 2

27 500 грн.

Байдарка NERIS Smart-2 об'єднує в собі кращі якості каркасних і надувних байдарок. Завдяки каркасу Smart-2 жорсткий і швидкісний, на рівні з каркасними байдарками. Випробування мод..

Neris

Байдарка двомісна Neris Smart - 3

31 800 грн.

Байдарка NERIS Smart-3 об'єднує в собі кращі якості каркасних і надувних байдарок. Завдяки каркасу Smart-3 жорсткий і швидкісний, на рівні з каркасними байдарками. Випробування мод..

Neris

Байдарка двомісна Neris Smart Pro

32 300 грн.

Байдарка NERIS Smart Pro об'єднує в собі кращі якості каркасних і надувних байдарок. Завдяки каркасу Smart Pro жорсткий і швидкісний, на рівні з кращими моделями каркасних байдарок..

Neris

Байдарка двомісна Neris Smart Pro S

29 300 грн.

Байдарка NERIS Smart Pro S об'єднує в собі кращі якості каркасних і надувних байдарок. Завдяки каркасу Smart Pro S жорсткий і швидкісний, на рівні з кращими моделями каркасних байд..

Dag

Каяк Dag Biwok Evo Hi-luxury

81 959 грн.

Biwok Evo Hi-luxury з під'ємним кілем - поєднання гарного ковзання по воді і стійкості.Каякер може регулювати глибину занурення кіля в залежності від сили вітру та течії, що б легш..

Dag

Каяк DAG FREELAND

60 065 грн.

DAG FREELAND - це двомісний каяк, що поєднує швидкість, комфорт та стабільність.Його великий кокпіт дозволяє розмістити одного або двох маленьких дітей, навіть домашніх тварин.FREE..

Dag

Каяк Dag Тiwok Evo

40 959 грн.

Dag TIWOK EVO - витончений, стійкий, елегантний.TIWOK EVO еволюціонує для ще більшого комфорту зі збільшеним кокпітом і новим сидінням HI-CLASS.Підходить для всіх розмірів, він доз..

BeKayaker

Каяк Finder Active Duo

38 089 грн.

Каяк Finder Active Duo. Простий та зручний човен для річок та озер. Підійде як для годинної прогулянки, так і для кількаденного сплаву нескладними ділянками річок. Переваги та особ..

BeKayaker

Каяк Finder Family

43 460 грн.

Каяк Finder Family. Простий та зручний човен для річок та озер. Підійде як для годинної прогулянки, так і для кількаденного сплаву нескладними ділянками річок. Переваги та особливо..

Kolibri

Каяк Kolibri One-GO

30 791 грн.

RIVERDAY One-GO! - одномісний туристичний каяк з закритим кокпітом типу Sit-in. Завдяки формі корпусу і невеликій ширині One-GO! володіє хорошим ходом і накатом, що важливо при три..

Kolibri

Каяк Kolibri One-GO used

24 641 грн.

RIVERDAY One-GO! used (був у використанні) - одномісний туристичний каяк з закритим кокпітом типу Sit-in. Завдяки формі корпусу і невеликій ширині One-GO! володіє хорошим ходом і н..

Показано з 1 по 12 із 17 (2 сторінок)

Ідеальний каяк для прогулянок і активного відпочинку на воді 

Прогулянковий каяк - як правило широкий одно або двомісний човен, з підвищеною стійкістю, великим кокпітом і має більш комфортне сидіння. Це ідеальний каяк для початківців веслярів - стійкий і просторий, в який можна посадити дитину, собаку або укомплектувати всім для риболовлі. 

Активний відпочинок на воді, рибалка, походи вихідного дня з кожним роком стають все більш і більш популярними серед тих, хто веде здоровий та активний спосіб життя, і водні походи з усією сім'єю або друзями - відмінний варіант дозвілля. Також каяк розрахований для веслярів великої комплекції тому, ви точно не залишите нікого сумувати на березі. Човен безшумний, стійкий, простий в управлінні і має багато місця для речей, крім того, він гарно тримається на воді, тому навіть після перевертання - не потоне. 

Байдарку або каяк купити варто ще й тому, що це судно не потребує спеціального догляду.

Плюси прогулянкових каяків: 

  • невелика вага; 
  • легко транспортувати на багажнику авто; 
  • ергономічний і зручний дизайн; 
  • міцний і якісний матеріал; 
  • безліч кріплень для дрібного спорядження; 
  • можливість додавання зйомного дитячого сидіння, яке кріпиться до основного сидіння;
  •  стійкість і легкість управління. 

Види прогулянкових каяків. Sit-In top або sit-on top каяк? 

Прогулянкові каяки можна поділити на дві категорії: Sit-in (сидіння всередині каяка) і Sit-ON-Top (сидіння на каяку, відкритий каяк). Глобальна відмінність таких каяків - центр ваги. У каяках з внутрішньої посадкою центр ваги весляра знаходиться нижче рівня води або, максимум, на рівні води. У каяках з верхньою посадкою центр ваги завжди вище рівня води. У зв'язку з цим при рівних довжині і ширині човнів каяк з внутрішньою посадкою буде більш стійким до перекидання, ніж каяк з верхньої посадкою. 

Найпопулярніші і надійні виробники прогулянкових каяків: 

  • Riverday (Kolibri) 
  • Pelican 

Sit-In каяк для відпочинку на воді відмінно підійде для пляжного сезону, а також для риболовлі, оскільки всі снасті будуть під рукою. Легкий в управлінні каяк, з якого можна в будь-який момент звісити ноги в воду, стрибнути поплавати, а також легко залізти назад. 

Каяки з Sit-On (внутрішньої посадкою) швидші та набагато тепліші своїх побратимів. Двомісний туристичний каяк для сімейного відпочинку, так само як і туристичний каяк одномісний, мають перевагу завдяки величезному простору для спорядження всередині корпусу човна, можливості установки додаткового дитячого сидіння та відмінній обтічності. 

Якщо ви вирішили, що вам потрібна байдарка, купити в Україні цей плавзасіб не складе труднощів. Досвідчені консультанти магазину байдарок, SUP і каяків Lodo4ki.com допоможуть вибрати такий каяк, який буде відповідати всім вашим вимогам.