Прогулянкові каяки і байдарки

Verano

Б/В Надувна байдарка VERANO CALIFORNIA DUO

22 550 грн. 54 120 грн.

-58%

Бувша у використанні! Чевоно-Сірого кольору. Надувна байдарка CALIFORNIA DUO значно жорсткіша, а значить швидша за будь-який класичний надувний човен. Завдяки революційній технолог..

Neris

Байдарка двомісна Neris Smart - 2

27 470 грн. 32 800 грн.

-16%

Байдарка NERIS Smart-2 об'єднує в собі кращі якості каркасних і надувних байдарок. Завдяки каркасу Smart-2 жорсткий і швидкісний, на рівні з каркасними байдарками. Випробування мод..

Neris

Байдарка двомісна Neris Smart - 3

31 775 грн. 37 761 грн.

-16%

Байдарка NERIS Smart-3 об'єднує в собі кращі якості каркасних і надувних байдарок. Завдяки каркасу Smart-3 жорсткий і швидкісний, на рівні з каркасними байдарками. Випробування мод..

Dag

Каяк Dag Тiwok Evo

40 959 грн.

Dag TIWOK EVO - витончений, стійкий, елегантний.TIWOK EVO еволюціонує для ще більшого комфорту зі збільшеним кокпітом і новим сидінням HI-CLASS.Підходить для всіх розмірів, він доз..

BeKayaker

Каяк Finder Family Used (Б/В)

32 800 грн. 43 460 грн.

-25%

Бувший у використанні Каяк Finder Family. Простий та зручний човен для річок та озер. Підійде як для годинної прогулянки, так і для кількаденного сплаву нескладними ділянками річок..

BeKayaker

Каяк Kohala Cannonball

26 650 грн. 45 059 грн.

-41%

Каяк Каяк Kohala Cannonball. Надійний, простий та зручний човен для річок та озер. Підійде як для годинної прогулянки, так і для кількаденного сплаву нескладними діл..

Kolibri

Каяк Kolibri One-GO

30 791 грн.

RIVERDAY One-GO! - одномісний туристичний каяк з закритим кокпітом типу Sit-in. Завдяки формі корпусу і невеликій ширині One-GO! володіє хорошим ходом і накатом, що важливо при три..

Kolibri

Каяк Kolibri One-GO used

24 641 грн.

RIVERDAY One-GO! used (був у використанні) - одномісний туристичний каяк з закритим кокпітом типу Sit-in. Завдяки формі корпусу і невеликій ширині One-GO! володіє хорошим ходом і н..

Kolibri

Каяк Kolibri OnWave-300

20 008 грн.

Каяк Kolibri OnWawe-300 - достатньо стійкий човен класса Sit-on-Top для риболовлі, прогулянок на воді, вироблено з урахуванням досягнень світових технологійу виробництві поліетилен..

Kolibri

Каяк Kolibri Twin-GO

47 970 грн.

RIVERDAY Twin-GO! Якщо ви любите швидкі і стрімкі подорожі по річках і озерах, якщо піші напрямки і маршрути - не ваше, каяк Колібрі двійка для неспішних водних прогулянок і туризм..

Kolibri

Каяк Kolibri Twin-GO used

22 960 грн.

RIVERDAY Twin-GO! used (був у використанні). Якщо ви любите швидкі і стрімкі подорожі по річках і озерах, якщо піші напрямки і маршрути - не ваше, каяк Колібрі двійка для несп..

Pelican

Каяк Pelican STRAIT 120 used

32 390 грн.

Pelican STRAIT 120 used (був у використанні) - це повноцінний експедиційний каяк в компактному форматі. Завдяки оригінальній формі корпусу, він набагато маневреннее своїх повнорозм..

Показано з 1 по 12 із 17 (2 сторінок)

Ідеальний каяк для прогулянок і активного відпочинку на воді 

Прогулянковий каяк - як правило широкий одно або двомісний човен, з підвищеною стійкістю, великим кокпітом і має більш комфортне сидіння. Це ідеальний каяк для початківців веслярів - стійкий і просторий, в який можна посадити дитину, собаку або укомплектувати всім для риболовлі. 

Активний відпочинок на воді, рибалка, походи вихідного дня з кожним роком стають все більш і більш популярними серед тих, хто веде здоровий та активний спосіб життя, і водні походи з усією сім'єю або друзями - відмінний варіант дозвілля. Також каяк розрахований для веслярів великої комплекції тому, ви точно не залишите нікого сумувати на березі. Човен безшумний, стійкий, простий в управлінні і має багато місця для речей, крім того, він гарно тримається на воді, тому навіть після перевертання - не потоне. 

Байдарку або каяк купити варто ще й тому, що це судно не потребує спеціального догляду.

Плюси прогулянкових каяків: 

  • невелика вага; 
  • легко транспортувати на багажнику авто; 
  • ергономічний і зручний дизайн; 
  • міцний і якісний матеріал; 
  • безліч кріплень для дрібного спорядження; 
  • можливість додавання зйомного дитячого сидіння, яке кріпиться до основного сидіння;
  •  стійкість і легкість управління. 

Види прогулянкових каяків. Sit-In top або sit-on top каяк? 

Прогулянкові каяки можна поділити на дві категорії: Sit-in (сидіння всередині каяка) і Sit-ON-Top (сидіння на каяку, відкритий каяк). Глобальна відмінність таких каяків - центр ваги. У каяках з внутрішньої посадкою центр ваги весляра знаходиться нижче рівня води або, максимум, на рівні води. У каяках з верхньою посадкою центр ваги завжди вище рівня води. У зв'язку з цим при рівних довжині і ширині човнів каяк з внутрішньою посадкою буде більш стійким до перекидання, ніж каяк з верхньої посадкою. 

Найпопулярніші і надійні виробники прогулянкових каяків: 

  • Riverday (Kolibri) 
  • Pelican 

Sit-In каяк для відпочинку на воді відмінно підійде для пляжного сезону, а також для риболовлі, оскільки всі снасті будуть під рукою. Легкий в управлінні каяк, з якого можна в будь-який момент звісити ноги в воду, стрибнути поплавати, а також легко залізти назад. 

Каяки з Sit-On (внутрішньої посадкою) швидші та набагато тепліші своїх побратимів. Двомісний туристичний каяк для сімейного відпочинку, так само як і туристичний каяк одномісний, мають перевагу завдяки величезному простору для спорядження всередині корпусу човна, можливості установки додаткового дитячого сидіння та відмінній обтічності. 

Якщо ви вирішили, що вам потрібна байдарка, купити в Україні цей плавзасіб не складе труднощів. Досвідчені консультанти магазину байдарок, SUP і каяків Lodo4ki.com допоможуть вибрати такий каяк, який буде відповідати всім вашим вимогам.