Пластикові

Tahe Marine

Б/в Каяк Tahe Marine e-core Ocean Spirit PE used

14 350 грн. 34 850 грн.

-59%

E-core Ocean Spirit PE used - універсальний човен підійде тим, хто шукає недорогий каяк з високою стабільністю і швидкістю.Каяк використовувався на прокаті 4 сезони, був в ремонті!..

BeKayaker

Каяк Finder Active Duo

38 089 грн.

Каяк Finder Active Duo. Простий та зручний човен для річок та озер. Підійде як для годинної прогулянки, так і для кількаденного сплаву нескладними ділянками річок. Переваги та особ..

BeKayaker

Каяк Finder Family Used (Б/В)

43 460 грн.

Бувший у використанні Каяк Finder Family. Простий та зручний човен для річок та озер. Підійде як для годинної прогулянки, так і для кількаденного сплаву нескладними ділянками річок..

BeKayaker

Каяк Kohala Cannonball

45 059 грн.

Каяк Каяк Kohala Cannonball. Надійний, простий та зручний човен для річок та озер. Підійде як для годинної прогулянки, так і для кількаденного сплаву нескладними діл..

BeKayaker

Каяк Kohala Vue-2

36 859 грн.

WINNER VUE 2 - Унікальна цікава надійна байдарка для прокату, для сім'ї, для рибалки!Унікальний сіт-он-топ каяк, спокійно бере на борт 120 кг, виготовлений з надійного пластику (по..

BeKayaker

Каяк Kohala Vue-3

69 659 грн.

WINNER VUE 3 - Унікальна цікава надійна байдарка для прокату, для сім'ї, для рибалки!Унікальний двомісний сіт-он-топ каяк, спокійно бере на борт 200 кг, виготовлений з надійного пл..

Kolibri

Каяк Kolibri One-GO

30 791 грн.

RIVERDAY One-GO! - одномісний туристичний каяк з закритим кокпітом типу Sit-in. Завдяки формі корпусу і невеликій ширині One-GO! володіє хорошим ходом і накатом, що важливо при три..

Kolibri

Каяк Kolibri Twin-GO used

22 960 грн.

RIVERDAY Twin-GO! used (був у використанні). Якщо ви любите швидкі і стрімкі подорожі по річках і озерах, якщо піші напрямки і маршрути - не ваше, каяк Колібрі двійка для несп..

Pelican

Каяк Pelican STRAIT 120 used

22 550 грн. 32 390 грн.

-30%

Pelican STRAIT 120 used (був у використанні) - це повноцінний експедиційний каяк в компактному форматі. Завдяки оригінальній формі корпусу, він набагато маневреннее своїх повнорозм..

Tahe Marine

Каяк Tahe Marine Lifestyle Duo USED

18 450 грн. 64 206 грн.

-71%

Lifestyle Duo USED - двомісна байдарка для відпочинку на воді.Працював на прокаті 4 сезони.Це перший двомісний каяк в лінійці Tahe Marine.Корпус човна має дуже гарні обводи, даний ..

BeKayaker

Каяк Kohala Volador

36 859 грн.

Каяк Kohala Volador - човен з надійного пластику (поліетилену) але при цьому легкий - одна доросла людина легко може його підняти, донести до води та завантажити нап..

Kolibri

Каяк Kolibri Fish-n-GO

45 264 грн.

Fish-n-GO - одномісний каяк для риболовлі, призначений для використання його рибалками, що вважають за найкраще проводити свій відпочинок в тиші, один на один з природою.Корпус дан..

Показано з 1 по 12 із 26 (3 сторінок)

Пластикові каяки використовують на прокатах човнів, на дачі біля водойми, на базах відпочинку і для організації турів. Вони міцніші, ударостійкіщі і довговічніщі у використанні, в порівнянні з надувними аналогами. Пластикові каяки виготовляються зі спеціального високотехнологічного поліетилену або карбону.

Всі види пластикових каяків і байдарок можна купити в нашому магазині за вигідною ціною

Купити пластиковий каяк в Україні можна одномісний, двомісний або тримісний. Є варіанти пластикових каяків з дитячим сидінням.

Виробники пропонують багато варіантів моделей пластикових каяків для різних видів активного відпочинку на воді та туризму.

Крім прогулянкових моделей для прокату, є спортивні моделі пластикових каяків, ціна на які може вас здивувати, так як використання суперсучасних матеріалів для морських експедиційних каяків або каяків для бурхливої води, робить їх інколи дуже дорогими.

Вибирайте пластиковий каяк в Києві, де можна протестувати і придбати, і замовляйте доставку. На наших вантажних мікроавтобусах ми можемо транспортувати і доставляти самі габаритні пластикові каяки по всій Україні.