Пластикові

BeKayaker

Каяк Finder Family Used (Б/В)

32 800 грн. 43 460 грн.

-25%

Бувший у використанні Каяк Finder Family. Простий та зручний човен для річок та озер. Підійде як для годинної прогулянки, так і для кількаденного сплаву нескладними ділянками річок..

BeKayaker

Каяк Kohala Cannonball

26 650 грн. 45 059 грн.

-41%

Каяк Каяк Kohala Cannonball. Надійний, простий та зручний човен для річок та озер. Підійде як для годинної прогулянки, так і для кількаденного сплаву нескладними діл..

Kolibri

Каяк Kolibri Fish-n-GO

45 264 грн.

Fish-n-GO - одномісний каяк для риболовлі, призначений для використання його рибалками, що вважають за найкраще проводити свій відпочинок в тиші, один на один з природою.Корпус дан..

Kolibri

Каяк Kolibri One-GO

30 791 грн.

RIVERDAY One-GO! - одномісний туристичний каяк з закритим кокпітом типу Sit-in. Завдяки формі корпусу і невеликій ширині One-GO! володіє хорошим ходом і накатом, що важливо при три..

Kolibri

Каяк Kolibri One-GO used

24 641 грн.

RIVERDAY One-GO! used (був у використанні) - одномісний туристичний каяк з закритим кокпітом типу Sit-in. Завдяки формі корпусу і невеликій ширині One-GO! володіє хорошим ходом і н..

Kolibri

Каяк Kolibri OnWave-300

20 008 грн.

Каяк Kolibri OnWawe-300 - достатньо стійкий човен класса Sit-on-Top для риболовлі, прогулянок на воді, вироблено з урахуванням досягнень світових технологійу виробництві поліетилен..

Kolibri

Каяк Kolibri Twin-GO

47 970 грн.

RIVERDAY Twin-GO! Якщо ви любите швидкі і стрімкі подорожі по річках і озерах, якщо піші напрямки і маршрути - не ваше, каяк Колібрі двійка для неспішних водних прогулянок і туризм..

Kolibri

Каяк Kolibri Twin-GO used

22 960 грн.

RIVERDAY Twin-GO! used (був у використанні). Якщо ви любите швидкі і стрімкі подорожі по річках і озерах, якщо піші напрямки і маршрути - не ваше, каяк Колібрі двійка для несп..

P&H

Каяк P&H Virgo HV

55 350 грн.

Virgo HV - це компактний, але безкомпромісний морський каяк для водних турів вихідного дня, з оптимальною довжиною яка забезпечує необхідно велику швидкість для коротких і середніх..

Pelican

Каяк Pelican STRAIT 120 used

32 390 грн.

Pelican STRAIT 120 used (був у використанні) - це повноцінний експедиційний каяк в компактному форматі. Завдяки оригінальній формі корпусу, він набагато маневреннее своїх повнорозм..

Tahe Marine

Каяк Tahe Marine e-core Ocean Spirit PE used

22 550 грн.

E-core Ocean Spirit PE used - універсальний човен підійде тим, хто шукає недорогий каяк з високою стабільністю і швидкістю.Каяк використовувався на прокаті 3 сезони!Е-core Ocean Sp..

Tahe Marine

Каяк Tahe Marine e-core Play Spirit PE used

22 550 грн.

E-core Play Spirit PE used - універсальний човен підійде тим, хто шукає недорогий каяк з високою стабільністю і швидкістю.Каяк використовувався на прокаті 3 сезони!Жорсткий корпус ..

Показано з 1 по 12 із 22 (2 сторінок)

Пластикові каяки використовують на прокатах човнів, на дачі біля водойми, на базах відпочинку і для організації турів. Вони міцніші, ударостійкіщі і довговічніщі у використанні, в порівнянні з надувними аналогами. Пластикові каяки виготовляються зі спеціального високотехнологічного поліетилену або карбону.

Всі види пластикових каяків і байдарок можна купити в нашому магазині за вигідною ціною

Купити пластиковий каяк в Україні можна одномісний, двомісний або тримісний. Є варіанти пластикових каяків з дитячим сидінням.

Виробники пропонують багато варіантів моделей пластикових каяків для різних видів активного відпочинку на воді та туризму.

Крім прогулянкових моделей для прокату, є спортивні моделі пластикових каяків, ціна на які може вас здивувати, так як використання суперсучасних матеріалів для морських експедиційних каяків або каяків для бурхливої води, робить їх інколи дуже дорогими.

Вибирайте пластиковий каяк в Києві, де можна протестувати і придбати, і замовляйте доставку. На наших вантажних мікроавтобусах ми можемо транспортувати і доставляти самі габаритні пластикові каяки по всій Україні.