Надувні та каркасні байдарки

Verano

Б/В Надувна байдарка VERANO CALIFORNIA DUO

22 550 грн. 54 120 грн.

-58%

Бувша у використанні! Чевоно-Сірого кольору. Надувна байдарка CALIFORNIA DUO значно жорсткіша, а значить швидша за будь-який класичний надувний човен. Завдяки революційній технолог..

Neris

Байдарка двомісна Neris Smart - 2

32 800 грн.

Байдарка NERIS Smart-2 об'єднує в собі кращі якості каркасних і надувних байдарок. Завдяки каркасу Smart-2 жорсткий і швидкісний, на рівні з каркасними байдарками. Випробування мод..

Neris

Байдарка двомісна Neris Smart - 3

37 761 грн.

Байдарка NERIS Smart-3 об'єднує в собі кращі якості каркасних і надувних байдарок. Завдяки каркасу Smart-3 жорсткий і швидкісний, на рівні з каркасними байдарками. Випробування мод..

Neris

Байдарка двомісна Neris Smart - 1

23 100 грн.

Байдарка NERIS Smart-1 об'єднує в собі кращі якості каркасних і надувних байдарок. Завдяки каркасу Smart-1 жорсткий і швидкісний, на рівні з каркасними байдарками. Випробування мод..

Neris

Байдарка двомісна Neris Smart Pro

32 300 грн.

Байдарка NERIS Smart Pro об'єднує в собі кращі якості каркасних і надувних байдарок. Завдяки каркасу Smart Pro жорсткий і швидкісний, на рівні з кращими моделями каркасних байдарок..

Neris

Байдарка двомісна Neris Smart Pro S

29 300 грн.

Байдарка NERIS Smart Pro S об'єднує в собі кращі якості каркасних і надувних байдарок. Завдяки каркасу Smart Pro S жорсткий і швидкісний, на рівні з кращими моделями каркасних байд..

Red River

Байдарка Red River 490

18 500 грн.

Red River 490  - міцна, надійна та  безпечна двомісна надувна байдарка.   В її конструкції використовується два незалежних балони і надувне дно, що забезпечує м..

Red River

Байдарка Red River 540

20 000 грн.

Байдарка Red River 540 призначена для трьох людей, саме тому її прийнято вважати наймісткішою серед надувних човнів у виробника.Ідеальними локаціями для неї стануть річки, озера, п..

Показано з 1 по 8 із 8 (1 сторінок)

Перевага надувного каяка. Складна і надувна байдарка - мобільна човен для сплавів 

Надувний каяк або ж байдарка - вид човна з гострою кормою і носом, дно такого човна майже завжди у вигляді кіля, або ж оснащено кілем додатково. 

Каяк - швидший за човен та використовується для спортивних цілей, він більш вузький, частіше все ж пластиковий і має одне або два місця для посадки. Байдарка - це більш спрощена версія каяка - більш стійка, простора і використовується для неспішних водних прогулянок, сплавів і риболовлі. Байдарка може бути як одномісною, так і 3-4 місною. 

Наприклад, байдарка надувна 3-х місна відмінно підійде для кількаденного сплаву удвох, де третє місце можна використовувати для перевезення спорядження. Надувний каяк двомісний - ідеально підійде для активного сплаву, на якого буде потрібно не так багато речей. Купити байдарку в Україні однозначно варто, так як в Україні безліч красивих річок для сплавів. На ринку водного спорядження є байдарки українського виробництва, які мають дуже хорошу якість та ергономічність. Також, можна купити каркасну байдарку, яка буде мати додаткову жорсткість і кращі ходові якості.

Плюси надувної, каркасної і каркасно-надувної байдарки: 

 • доступна вартість. Залежить від виробника та параметрів човна; 
 • невелика вага та розмір байдарки в складеному вигляді; 
 • легкі в збірці. Каркас легко зібрати, а накачати човен насосом можна за кілька хвилин; 
 • непотоплюваність. Кожна байдарка складається з декількох балонів, і навіть якщо ви проб'єте човен, то навіть зі спущеним одним балоном ви зможете дістатися до берега; 
 • вантажопідйомність. В середньому кожна двомісна байдарка легко витримає близько 300 кг. 

Як бачите, найуніверсальніший човен - складна байдарка, купити яку варто та варто ходити на ній в походи. 

Яку байдарку купити: надувна, каркасна або каркасно-надувна? 

Якщо вам сподобалася байдарка розбірна, купити її бажано після визначення варіантів використання. Перед тим, як вибрати байдарку, рекомендуємо випробувати такі байдарки в справі, взявши їх в прокат. Також, рекомендуємо скористатися консультацією від досвідчених консультантів магазину каяків і SUP - Lodo4ki.com. І так, байдарка пвх - які види збірних човнів є: 

 1. Каркасна байдарка. Напевно найпоширеніший вид збірних човнів. Сучасні каркасні байдарки дуже нагадують своїх предків - жорсткий збірної каркас і тонка оболонка-шкіра. Швидкі, маневрені, легкі. Сучасні моделі оснащені зручними сидіннями, закритими кокпітами та і упорами, використовуються міцні матеріали. 
 2. Надувна байдарка. Дуже легкий човен і, мабуть, найшвидший в збірці - досить її витягнути з сумки, розкласти на землі і накачати. Мають велику вантажопідйомністю, а за рахунок "легкості", таку човен неможливо потопити.
 3. Каркасно-надувна байдарка. Гібрид каркасної і надувний байдарки. Мають жорстку каркасну основу і надувні балони-борти, також можуть мати і надувне дно. Стійка і маневрена на воді. 

Найпопулярніші та надійні виробники збірних байдарок: 

 • Red River 
 • Neris 
 • Zelgear 

Якщо вам сподобалася надувна байдарка, купити Україна - звертайтеся в Lodo4ki.com