Каяки для рибалки

Kolibri

Каяк Kolibri Fish-n-GO

21 308 грн.

Fish-n-GO - одномісний каяк для риболовлі, призначений для використання його рибалками, що вважають за найкраще проводити свій відпочинок в тиші, один на один з природою.Корпус дан..

Kolibri

Каяк Kolibri OnWave-300

8 204 грн.

Каяк Kolibri OnWawe-300 - достатньо стійкий човен класса Sit-on-Top для риболовлі, прогулянок на воді, вироблено з урахуванням досягнень світових технологійу виробництві поліетилен..

Kolibri

Човен Kolibri RКМ-350

30 716 грн.

Шлюпка Kolibri RКМ-350 - це чотиримісний пластиковий човен з можливістю  встановлення підвісного двигуна до 5 к.с. і обладнана усім необхідним для встановлення парусуВиготовле..

Показано з 1 по 3 із 3 (1 сторінок)

Рибальські човни бувають найрізноманітніших форм, в залежності від типу риболовлі, смаків рибалки і характеристик водойми. До рибальських човнів відносять шлюпки, фішкаяки, каяки сіт-он-топи, надувні гумові човни.

Сучасні фішкаяки і байдарки для рибалки

Риболовля для багатьох стає улюбленим хобі, і кожен рибалка прагне поповнювати свій комплект спорядження новим і сучасним обладнанням. Так що рибальський човен може стати відмінним подарунком будь-якому рибалці.

Купити каяк для риболовлі фірми Колібрі (Kolibri) ви можете в нашому інтернет магазині, також підібравши для себе зручні весло, жилет і насос.

Купити рибальський каяк (фішкаяк) відмінна ідея для тих, у кого дача біля річки або озера. Якщо у вас буде такий човен - ви завжди будете знати як провести вільний час на природі і з користю. Ваші близькі завжди зрадіють свіжій рибі, а друзі новим історіям про ваш фантастичний улов.