Каяки і байдарки

Verano

Б/В Надувна байдарка VERANO CALIFORNIA DUO

22 550 грн. 54 120 грн.

-58%

Бувша у використанні! Чевоно-Сірого кольору. Надувна байдарка CALIFORNIA DUO значно жорсткіша, а значить швидша за будь-який класичний надувний човен. Завдяки революційній технолог..

Neris

Байдарка двомісна Neris Smart - 2

27 470 грн. 32 800 грн.

-16%

Байдарка NERIS Smart-2 об'єднує в собі кращі якості каркасних і надувних байдарок. Завдяки каркасу Smart-2 жорсткий і швидкісний, на рівні з каркасними байдарками. Випробування мод..

Neris

Байдарка двомісна Neris Smart - 3

31 775 грн. 37 761 грн.

-16%

Байдарка NERIS Smart-3 об'єднує в собі кращі якості каркасних і надувних байдарок. Завдяки каркасу Smart-3 жорсткий і швидкісний, на рівні з каркасними байдарками. Випробування мод..

Dag

Каяк Dag Тiwok Evo

40 959 грн.

Dag TIWOK EVO - витончений, стійкий, елегантний.TIWOK EVO еволюціонує для ще більшого комфорту зі збільшеним кокпітом і новим сидінням HI-CLASS.Підходить для всіх розмірів, він доз..

BeKayaker

Каяк Finder Family Used (Б/В)

32 800 грн. 43 460 грн.

-25%

Бувший у використанні Каяк Finder Family. Простий та зручний човен для річок та озер. Підійде як для годинної прогулянки, так і для кількаденного сплаву нескладними ділянками річок..

BeKayaker

Каяк Kohala Cannonball

26 650 грн. 45 059 грн.

-41%

Каяк Каяк Kohala Cannonball. Надійний, простий та зручний човен для річок та озер. Підійде як для годинної прогулянки, так і для кількаденного сплаву нескладними діл..

Kolibri

Каяк Kolibri Fish-n-GO

45 264 грн.

Fish-n-GO - одномісний каяк для риболовлі, призначений для використання його рибалками, що вважають за найкраще проводити свій відпочинок в тиші, один на один з природою.Корпус дан..

Kolibri

Каяк Kolibri One-GO

30 791 грн.

RIVERDAY One-GO! - одномісний туристичний каяк з закритим кокпітом типу Sit-in. Завдяки формі корпусу і невеликій ширині One-GO! володіє хорошим ходом і накатом, що важливо при три..

Kolibri

Каяк Kolibri One-GO used

24 641 грн.

RIVERDAY One-GO! used (був у використанні) - одномісний туристичний каяк з закритим кокпітом типу Sit-in. Завдяки формі корпусу і невеликій ширині One-GO! володіє хорошим ходом і н..

Kolibri

Каяк Kolibri OnWave-300

20 008 грн.

Каяк Kolibri OnWawe-300 - достатньо стійкий човен класса Sit-on-Top для риболовлі, прогулянок на воді, вироблено з урахуванням досягнень світових технологійу виробництві поліетилен..

Kolibri

Каяк Kolibri Twin-GO

47 970 грн.

RIVERDAY Twin-GO! Якщо ви любите швидкі і стрімкі подорожі по річках і озерах, якщо піші напрямки і маршрути - не ваше, каяк Колібрі двійка для неспішних водних прогулянок і туризм..

Kolibri

Каяк Kolibri Twin-GO used

22 960 грн.

RIVERDAY Twin-GO! used (був у використанні). Якщо ви любите швидкі і стрімкі подорожі по річках і озерах, якщо піші напрямки і маршрути - не ваше, каяк Колібрі двійка для несп..

Показано з 1 по 12 із 69 (6 сторінок)

Обирайте найкращі каяки для подорожей

Ми пропонуємо великий вибір каяків і байдарок для екстремального і туристичного сплаву.

У нашому каталозі Каяки та байдарки розташовані за видами туристичних сплавів:

 • White water каяки - каяки для екстремального сплаву по порогах
 • Морські каяки - швидкі моделі каяків для туристичних походів на великі дистанції
 • Прогулянкові каяки та байдарки - стійкі види каяків для рекреаційних прогулянок з сім'єю, дітьми, використовуються в пунктах прокату каяків і на базах відпочинку
 • Каяки для рибалки - спеціальні фішкаякі з додатковими пристосуваннями для риболовлі
 • Пакрафти - одномісні надувні каяки для порогів, їх називають мінірафти

За матеріалом з якого виготовлена ​​човен каяки та байдарки є:

 • Надувні
 • Каркасно-надувні і каркасні
 • Пластикові та поліетиленові

Про плюси та мінуси різних видів байдарок читайте у нашій статті: Яка байдарка краще надувна, каркасна чи пластикова?

За кількістю місць в човні:

 • одномісні
 • двомісні
 • тримісні

Всі види каяків і байдарок ви можете знайти в нашому каяк магазині. А щоб краще розібратися, яка човнам вам підходить - телефонуйте, і ми відповімо на всі ваші запитання.

Також запрошуємо на тест-драйв байдарок до нашого каякерського магазину у Києві на березі Десенки на території прокату байдарок SUP Kayak Club 4 сторони.