Каяки і байдарки

Red River

Байдарка Red River 490

14 300 грн.

Red River 490  - міцна, надійна та  безпечна двомісна надувна байдарка.   В її конструкції використовується два незалежних балони і надувне дно, що забезпечує м..

Red River

Байдарка Red River 540

15 500 грн.

Байдарка Red River 540 призначена для трьох людей, саме тому її прийнято вважати наймісткішою серед надувних човнів у виробника.Ідеальними локаціями для неї стануть річки, озера, п..

Байдарка двомісна Neris Smart - 2

27 500 грн.

Байдарка NERIS Smart-2 об'єднує в собі кращі якості каркасних і надувних байдарок. Завдяки каркасу Smart-2 жорсткий і швидкісний, на рівні з каркасними байдарками. Випробування мод..

Dag

Каяк Dag Biwok Evo Hi-luxury

54 913 грн.

Biwok Evo Hi-luxury з під'ємним кілем - поєднання гарного ковзання по воді і стійкості.Каякер може регулювати глибину занурення кіля в залежності від сили вітру та течії, що б легш..

Dag

Каяк DAG FREELAND

40 244 грн.

DAG FREELAND - це двомісний каяк, що поєднує швидкість, комфорт та стабільність.Його великий кокпіт дозволяє розмістити одного або двох маленьких дітей, навіть домашніх тварин.FREE..

Dag

Каяк Dag Тiwok Evo

27 443 грн.

Dag TIWOK EVO - витончений, стійкий, елегантний.TIWOK EVO еволюціонує для ще більшого комфорту зі збільшеним кокпітом і новим сидінням HI-CLASS.Підходить для всіх розмірів, він доз..

Dagger Kayaks

Каяк Dagger Phantom

37 359 грн.

Phantom - це новітня модель, що стала логічним продовженням еволюції лінійки каяків Mamba, Green Boat і Nomad.Човен добре розганяється. Phantom, навіть з важким гребцем, залишаєтьс..

Dolphin

Каяк Dolphin Duo USED

23 350 грн.

Dolphin Duo USED - двомісна байдарка для відпочинку на воді.Працював на прокаті 3 сезони.Корпус човна має високу міцність, даний тандем каяк дуже стійкий на курсі, тому байдарка пр..

Jackson Kayak

Каяк Jackson Nirvana

51 039 грн.

Nirvana забезпечує швидкість, стабільність і маневреність для будь-якого класу бурхливої ​​води, даючи впевненість, як ніколи раніше. Високий нахил рокера зберігає вас сухим під ча..

Jackson Kayak

Каяк Jackson Rock Star 4.0

55 215 грн.

RockStar 4.0 від Jackson Kayak - найсучасніший і найкрутіший каяк для родео на бурхливій воді!Найлегша версія поліетиленого родейника з існуючих!Комфортний, ідеально настроюваний а..

Kolibri

Каяк Kolibri Fish-n-GO

23 322 грн.

Fish-n-GO - одномісний каяк для риболовлі, призначений для використання його рибалками, що вважають за найкраще проводити свій відпочинок в тиші, один на один з природою.Корпус дан..

Kolibri

Каяк Kolibri One-GO

15 878 грн.

RIVERDAY One-GO! - одномісний туристичний каяк з закритим кокпітом типу Sit-in. Завдяки формі корпусу і невеликій ширині One-GO! володіє хорошим ходом і накатом, що важливо при три..

Показано з 1 по 12 із 63 (6 сторінок)

Обирайте найкращі каяки для подорожей

Ми пропонуємо великий вибір каяків і байдарок для екстремального і туристичного сплаву.

У нашому каталозі Каяки та байдарки розташовані за видами туристичних сплавів:

  • White water каяки - каяки для екстремального сплаву по порогах
  • Морські каяки - швидкі моделі каяків для туристичних походів на великі дистанції
  • Прогулянкові каяки та байдарки - стійкі види каяків для рекреаційних прогулянок з сім'єю, дітьми, використовуються в пунктах прокату каяків і на базах відпочинку
  • Каяки для рибалки - спеціальні фішкаякі з додатковими пристосуваннями для риболовлі
  • Пакрафти - одномісні надувні каяки для порогів, їх називають мінірафти

За матеріалом з якого виготовлена ​​човен каяки та байдарки є:

  • Надувні, каркасно-надувні й каркасні
  • Пластикові та поліетиленові

За кількістю місць в човні:

  • одномісні
  • двомісні
  • тримісні

Всі види каяків і байдарок ви можете знайти в нашому каяк магазині. А щоб краще розібратися, яка човнам вам підходить - телефонуйте, і ми відповімо на всі ваші запитання.