Каяки і байдарки

Red River

Байдарка Red River 490

18 500 грн.

Red River 490  - міцна, надійна та  безпечна двомісна надувна байдарка.   В її конструкції використовується два незалежних балони і надувне дно, що забезпечує м..

Red River

Байдарка Red River 540

17 500 грн.

Байдарка Red River 540 призначена для трьох людей, саме тому її прийнято вважати наймісткішою серед надувних човнів у виробника.Ідеальними локаціями для неї стануть річки, озера, п..

Neris

Байдарка двомісна Neris Smart - 1

23 100 грн.

Байдарка NERIS Smart-1 об'єднує в собі кращі якості каркасних і надувних байдарок. Завдяки каркасу Smart-1 жорсткий і швидкісний, на рівні з каркасними байдарками. Випробування мод..

Neris

Байдарка двомісна Neris Smart - 2

27 500 грн.

Байдарка NERIS Smart-2 об'єднує в собі кращі якості каркасних і надувних байдарок. Завдяки каркасу Smart-2 жорсткий і швидкісний, на рівні з каркасними байдарками. Випробування мод..

Neris

Байдарка двомісна Neris Smart - 3

31 800 грн.

Байдарка NERIS Smart-3 об'єднує в собі кращі якості каркасних і надувних байдарок. Завдяки каркасу Smart-3 жорсткий і швидкісний, на рівні з каркасними байдарками. Випробування мод..

Neris

Байдарка двомісна Neris Smart Pro

32 300 грн.

Байдарка NERIS Smart Pro об'єднує в собі кращі якості каркасних і надувних байдарок. Завдяки каркасу Smart Pro жорсткий і швидкісний, на рівні з кращими моделями каркасних байдарок..

Neris

Байдарка двомісна Neris Smart Pro S

29 300 грн.

Байдарка NERIS Smart Pro S об'єднує в собі кращі якості каркасних і надувних байдарок. Завдяки каркасу Smart Pro S жорсткий і швидкісний, на рівні з кращими моделями каркасних байд..

Dag

Каяк Dag Biwok Evo Hi-luxury

81 959 грн.

Biwok Evo Hi-luxury з під'ємним кілем - поєднання гарного ковзання по воді і стійкості.Каякер може регулювати глибину занурення кіля в залежності від сили вітру та течії, що б легш..

Dag

Каяк DAG FREELAND

60 065 грн.

DAG FREELAND - це двомісний каяк, що поєднує швидкість, комфорт та стабільність.Його великий кокпіт дозволяє розмістити одного або двох маленьких дітей, навіть домашніх тварин.FREE..

Dag

Каяк Dag Тiwok Evo

40 959 грн.

Dag TIWOK EVO - витончений, стійкий, елегантний.TIWOK EVO еволюціонує для ще більшого комфорту зі збільшеним кокпітом і новим сидінням HI-CLASS.Підходить для всіх розмірів, він доз..

Dolphin

Каяк Dolphin Duo USED

34 850 грн.

Dolphin Duo USED - двомісна байдарка для відпочинку на воді.Працював на прокаті 3 сезони.Корпус човна має високу міцність, даний тандем каяк дуже стійкий на курсі, тому байдарка пр..

BeKayaker

Каяк Finder Active Duo

38 089 грн.

Каяк Finder Active Duo. Простий та зручний човен для річок та озер. Підійде як для годинної прогулянки, так і для кількаденного сплаву нескладними ділянками річок. Переваги та особ..

Показано з 1 по 12 із 69 (6 сторінок)

Обирайте найкращі каяки для подорожей

Ми пропонуємо великий вибір каяків і байдарок для екстремального і туристичного сплаву.

У нашому каталозі Каяки та байдарки розташовані за видами туристичних сплавів:

  • White water каяки - каяки для екстремального сплаву по порогах
  • Морські каяки - швидкі моделі каяків для туристичних походів на великі дистанції
  • Прогулянкові каяки та байдарки - стійкі види каяків для рекреаційних прогулянок з сім'єю, дітьми, використовуються в пунктах прокату каяків і на базах відпочинку
  • Каяки для рибалки - спеціальні фішкаякі з додатковими пристосуваннями для риболовлі
  • Пакрафти - одномісні надувні каяки для порогів, їх називають мінірафти

За матеріалом з якого виготовлена ​​човен каяки та байдарки є:

  • Надувні, каркасно-надувні й каркасні
  • Пластикові та поліетиленові

За кількістю місць в човні:

  • одномісні
  • двомісні
  • тримісні

Всі види каяків і байдарок ви можете знайти в нашому каяк магазині. А щоб краще розібратися, яка човнам вам підходить - телефонуйте, і ми відповімо на всі ваші запитання.