Каяки і байдарки

Red River

Байдарка Red River 490

14 300 грн.

Red River 490  - міцна, надійна та  безпечна двомісна надувна байдарка.   В її конструкції використовується два незалежних балони і надувне дно, що забезпечує м..

Red River

Байдарка Red River 540

15 500 грн.

Байдарка Red River 540 призначена для трьох людей, саме тому її прийнято вважати наймісткішою серед надувних човнів у виробника.Ідеальними локаціями для неї стануть річки, озера, п..

Dag

Каяк Dag Biwok Evo Hi-luxury

55 572 грн.

Biwok Evo Hi-luxury з під'ємним кілем - поєднання гарного ковзання по воді і стійкості.Каякер може регулювати глибину занурення кіля в залежності від сили вітру та течії, що б легш..

Dag

Каяк Dag Тiwok Evo

27 772 грн.

Dag TIWOK EVO - витончений, стійкий, елегантний.TIWOK EVO еволюціонує для ще більшого комфорту зі збільшеним кокпітом і новим сидінням HI-CLASS.Підходить для всіх розмірів, він доз..

Dagger Kayaks

Каяк Dagger Phantom

37 808 грн.

Phantom - це новітня модель, що стала логічним продовженням еволюції лінійки каяків Mamba, Green Boat і Nomad.Човен добре розганяється. Phantom, навіть з важким гребцем, залишаєтьс..

Jackson Kayak

Каяк Jackson Nirvana

51 652 грн.

Nirvana забезпечує швидкість, стабільність і маневреність для будь-якого класу бурхливої ​​води, даючи впевненість, як ніколи раніше. Високий нахил рокера зберігає вас сухим під ча..

Jackson Kayak

Каяк Jackson Rock Star 4.0

51 652 грн.

RockStar 4.0 від Jackson Kayak - найсучасніший і найкрутіший каяк для родео на бурхливій воді!Найлегша версія поліетиленого родейника з існуючих!Комфортний, ідеально настроюваний а..

Kolibri

Каяк Kolibri Fish-n-GO

21 308 грн.

Fish-n-GO - одномісний каяк для риболовлі, призначений для використання його рибалками, що вважають за найкраще проводити свій відпочинок в тиші, один на один з природою.Корпус дан..

Kolibri

Каяк Kolibri One-GO

14 896 грн.

RIVERDAY One-GO! - одномісний туристичний каяк з закритим кокпітом типу Sit-in. Завдяки формі корпусу і невеликій ширині One-GO! володіє хорошим ходом і накатом, що важливо при три..

Kolibri

Каяк Kolibri One-GO used

10 564 грн.

RIVERDAY One-GO! used (був у використанні) - одномісний туристичний каяк з закритим кокпітом типу Sit-in. Завдяки формі корпусу і невеликій ширині One-GO! володіє хорошим ходом і н..

Kolibri

Каяк Kolibri OnWave-300

8 204 грн.

Каяк Kolibri OnWawe-300 - достатньо стійкий човен класса Sit-on-Top для риболовлі, прогулянок на воді, вироблено з урахуванням досягнень світових технологійу виробництві поліетилен..

Kolibri

Каяк Kolibri Twin-GO

18 732 грн.

RIVERDAY Twin-GO! Якщо ви любите швидкі і стрімкі подорожі по річках і озерах, якщо піші напрямки і маршрути - не ваше, каяк Колібрі двійка для неспішних водних прогулянок і туризм..

Показано з 1 по 12 із 55 (5 сторінок)

Обирайте найкращі каяки для подорожей

Ми пропонуємо великий вибір каяків і байдарок для екстремального і туристичного сплаву.

У нашому каталозі Каяки та байдарки розташовані за видами туристичних сплавів:

  • White water каяки - каяки для екстремального сплаву по порогах
  • Морські каяки - швидкі моделі каяків для туристичних походів на великі дистанції
  • Прогулянкові каяки та байдарки - стійкі види каяків для рекреаційних прогулянок з сім'єю, дітьми, використовуються в пунктах прокату каяків і на базах відпочинку
  • Каяки для рибалки - спеціальні фішкаякі з додатковими пристосуваннями для риболовлі
  • Пакрафти - одномісні надувні каяки для порогів, їх називають мінірафти

За матеріалом з якого виготовлена ​​човен каяки та байдарки є:

  • Надувні, каркасно-надувні й каркасні
  • Пластикові та поліетиленові

За кількістю місць в човні:

  • одномісні
  • двомісні
  • тримісні

Всі види каяків і байдарок ви можете знайти в нашому каяк магазині. А щоб краще розібратися, яка човнам вам підходить - телефонуйте, і ми відповімо на всі ваші запитання.