Шоломи

Sweet Protection

Шолом Sweet Protection Strutter

8 159 грн.

Sweet Protection Strutter Helmet - Легендарний і найвідоміший шолом від Sweet Protection.Ну просто вайтвотер ікона. Відмінно підійде для захисту на нескладних і ігрових сплавах.Шол..

Sweet Protection

Шолом Sweet Protection Rocker Fullface

13 489 грн.

The Sweet Rocker Fullface - це топовий каякерскій шолом для надійного і повного захисту голови. Ідеально підходить для безстрашних веслярів, які постійно випробовують себе на міцні..

Sweet Protection

Шолом Sweet Protection Rocker

9 389 грн.

The Sweet Rocker Fullface - це топовий каякерскій шолом для надійного і повного захисту голови. Ідеально підходить для безстрашних веслярів, які постійно випробовують себе на ..

Sweet Protection

Шолом Sweet Protection Wanderer

6 109 грн.

The Sweet Wanderer Helmet - це простий, але незламний каякерскій шолом з тим самим легендарним багаторівневим захистом від Sweet Protection.Wanderer Helmet - молодша модель більш п..

WRSI

Шолом WRSI Trident Composite

7 380 грн.

Wrsi Trident Composite - це 3-шарове поглинання ударного навантаження карбон-композитною оболонкою. Секрет безпеки шоломів WRSI у тому що кожен із компонентів продуманої конструкц..

Shred Ready

Шолом SR Standart FullFace

6 970 грн.

ShreadReady Standart FullFace - це максимальний захист від ShredReady! Найбюджетніший fullface на ринку!Відмінно захищені обличча, підборіддя, скроні. Нехай тепер боїться каміння :..

Shred Ready

Шолом SR - Standart FullCut

4 715 грн.

ShreadReady Standart FullCut - цей шолом аналогічний моделі Standart HalfCut, але з додаванням захисту вух.Це один з найпопулярніших шоломів для бурхливої ​​води. І його обирають н..

Panenka-paddles

Шолом Panenka

1 599 грн.

Panenka – легкий, жорсткий та зручний шолом з поліетилену для бурхливої води. Оболонка з поліетилену, внутрішня частина із спеціальної піни, що поглинає зовнішні удари та вібраці..

Показано з 1 по 8 із 8 (1 сторінок)

Шолом для каякінгу, рафтингу і водного туризму 

Навіщо використовувати шолом для водних видів спорту? Перше і найнеобхідніше завдання цього засобу безпеки на воді - збереження цілісності черепної коробки та всього її вмісту, і за будь-якої ціни зберегти вас у свідомості після множинних ударів. 

На бурхливій воді користування каскою має бути доведено до автоматизму, адже це частина обов'язкової екіпіровки, на ряду з рятувальним жилетом. Каска для сплаву повинна бути на голові незалежно від того, чи буде перед вами перешкода чи ні, на воді ви зараз або просто обносите човен. 

Сучасні каски для бурхливої ​​води бувають: 

 • Повними або ж full face шолом - закриває лоб, скроні, вуха, частково вилиці, підборіддя та всю задню частину голови весляра. 
 • Короткими. Закривають верхню частину голови, потилицю, скроні. Підборіддя, вуха, вилиці - залишаються відкритими. 

Обидва варіанти можуть мати невеликий козирок, який не тільки буде закривати сонце, а й захистить від ударів в обличчя.

Як вибрати шолом? Щоб вибрати шолом для водного туризму, зверніть увагу на: 

 • шолом повинен захищати передню частину голови та скроні; 
 • бути міцним, для того, щоб витримувати удари на річці; 
 • добре прилягати до голови. шолом для рафтингу не повинен бовтатися з боку в бік, а також вгору або вниз; 
 • мати м'яку, амортизуючу підкладку; 
 • мати надійну застібку і міцну стропу; 
 • звертайте увагу на сертифікацію. 

Сучасний ринок водного спорядження пропонує безліч моделей шоломів і касок для сплавів. Матеріали та процеси виробництва оптимізуються, тому каска може бути легкою, зручною і надійною водночас. ABS-пластик і композитні матеріали - деформуються від ударів, а піна для внутрішньої обробки шолома - поглинає удар. Якщо сплавляєтеся на рафті або катамарані - вам буде достатньо пластикового шолома. Якщо ж ви займаєтеся каякингом на бурхливих річках - обирайте шолом з композитних матеріалів. 

Наш топ виробників шоломів для водного спорту: 

 • шолом Sweet Protection - найкрутіший у світі шолом для каякінгу; 
 • шолом Shread Ready - друга по крутості та надійності каска для рафтингу та каякінгу; 
 • каска Panenka - найпопулярніша та найпоширеніша каска для водного туризму.

Для вибору шолома - звертайтеся до консультантів магазину каяків і SUP - Lodo4ki.com