Термобілизна чоловіча

Peak Uk

Kidz Thermal Rashy

1 681 грн.

Kidz Thermal Rashy - нова яскрава модель, в дитячій лінійці, лайкри з флісовим напиленням. Дуже добре підходить для активного відпочинку на водних просторах, ніби рекреація на..

Peak Uk

Peak Uk Stretch Fleece Strides

2 255 грн.

Stretch Fleece Strides Peak Uk - універсальні теплі бриджі, виготовлені з комбінації флісу і поліестеру. Підходять для занять водними видами спорту, і повсякденного носіння як нижн..

Peak Uk

Peak Uk Stretch Fleece Top

3 321 грн.

Stretch Fleece Top - термобілизна з довгим рукавом і високою шиєю виготовлене з комбінації флісу і поліестеру. Сконструйовані за технологією плоских швів для оберігання вашої шкіри..

Peak Uk

Peak Uk Thermal Rashy Long

2 173 грн.

Rashy Long - термобілизна з довгим рукавом і високою шиєю. Сконструйовані за технологією плоских швів для оберігання вашої шкіри, від зайвого тертя. Верх термобілизни виконаний з я..

Peak Uk

Peak Uk Thermal Rashy Pants

2 419 грн.

Rashy Pants - теплі термоштани від відомого виробника Peak Uk. Сконструйовані за технологією плоских швів для оберігання вашої шкіри, від зайвого тертя. Верх термобілизни виконаний..

Typhoon

Typhoon Lightweight Undersuit

2 460 грн.

Lightweight Undersuit - юнісьют від відомого британського виробника, компанії Typhoon. Юнісьют - це костюм що поєднує верхню та нижню частину одягу. Перевага термобілизни такого ви..

Typhoon

Typhoon THERMAFLEECE Long Sleeve top

2 173 грн.

Термокофта з матеріалу Thermafleece забезпечать комфорт та захист від холоду. Чудово підійдуть як термобілизна під драйсьют, а також для самостійного носіння.Надзвичайна ефект..

Typhoon

Typhoon THERMAFLEECE Short Sleeve top

1 640 грн.

Термокофта з матеріалу Thermafleece забезпечать комфорт та захист від холоду. Чудово підійдуть як термобілизна під драйсьют, а також для самостійного носіння.Надзвичайна ефект..

Typhoon

Typhoon THERMAFLEECE Trousers

2 173 грн.

Штани з матеріалу Thermafleece забезпечать комфорт та захист від холоду. Чудово підійдуть як термобілизна під драйсьют, а також для самостійного носіння.Надзвичайна ефективність TH..

Peak Uk

Шорти Peak Uk Stretch Fleece Shorts

2 009 грн.

Stretch Fleece Shorts Peak Uk - теплі і надійні шорти для каякінгу та повсякденного носіння.Завдяки комбінуванню флісу і поліестеру, шорти легко вбирають і відводять вологу, т..

Ordana

ORDANA "Patagonia"

1 456 грн.

Тепла термо кофта виготовлена ​​з матеріалу Wind Pro. Універсальна кофта для низьких температур, дуже зручна, не витягується. Кофта використовується як другий шар одягу і має прекр..

Kokatat

Outercore Habanero Liner

7 995 грн.

Юніс'ют - термо кобінезон Outercore Habanero Liner Women's ідеальне рішення для комфортного утеплення всього тіла для всіх активностей.Компанія Кокатат розробила цей термо комбінез..

Показано з 1 по 12 із 27 (3 сторінок)

Чоловіча термобілизна для каякінгу та водних подорожей

У кожного спортсмена і туриста зазвичай є кілька комплектів термобілізни з різних матеріалів, так як різні температурні режими і види спорту мають свої особливості.

Універсальний набір термобілізні для каякера - комплект вовняної термобілізни для холодної погоди, комплект чоловічої термобілізни з синтетичних тканин для помірних температур и лайкра для літа.

Також різні види термобілізни можна міксуваті. Лайфхаки як використовувати термобілізну для каякінгу дивіться в відеоогляді на нашому каналі: