Термобілизна чоловіча

Peak Uk

Kidz Thermal Rashy

1 126 грн.

Kidz Thermal Rashy - нова яскрава модель, в дитячій лінійці, лайкри з флісовим напиленням. Дуже добре підходить для активного відпочинку на водних просторах, ніби рекреація на..

Ordana

ORDANA "Patagonia"

1 456 грн.

Тепла термо кофта виготовлена ​​з матеріалу Wind Pro. Універсальна кофта для низьких температур, дуже зручна, не витягується. Кофта використовується як другий шар одягу і має прекр..

Kokatat

Outercore Habanero Liner

5 357 грн.

Юніс'ют - термо кобінезон Outercore Habanero Liner Women's ідеальне рішення для комфортного утеплення всього тіла для всіх активностей.Компанія Кокатат розробила цей термо комбінез..

Peak Uk

Peak Uk Stretch Fleece Strides

1 511 грн.

Stretch Fleece Strides Peak Uk - універсальні теплі бриджі, виготовлені з комбінації флісу і поліестеру. Підходять для занять водними видами спорту, і повсякденного носіння як нижн..

Peak Uk

Peak Uk Stretch Fleece Top

2 225 грн.

Stretch Fleece Top - термобілизна з довгим рукавом і високою шиєю виготовлене з комбінації флісу і поліестеру. Сконструйовані за технологією плоских швів для оберігання вашої шкіри..

Peak Uk

Peak Uk Thermal Rashy Long

1 456 грн.

Rashy Long - термобілизна з довгим рукавом і високою шиєю. Сконструйовані за технологією плоских швів для оберігання вашої шкіри, від зайвого тертя. Верх термобілизни виконаний з я..

Peak Uk

Peak Uk Thermal Rashy Pants

1 621 грн.

Rashy Pants - теплі термоштани від відомого виробника Peak Uk. Сконструйовані за технологією плоских швів для оберігання вашої шкіри, від зайвого тертя. Верх термобілизни виконаний..

Peak Uk

Peak Uk Thermal Rashy Short

1 236 грн.

Rashy Short - термобілизна з коротким рукавом і високою шиєю. Сконструйовані за технологією плоских швів для оберігання вашої шкіри, від зайвого тертя. Верх термобілизни виконаний ..

Peak Uk

Stretch Fleece Pants

1 621 грн.

Stretch Fleece Pants - теплі термоштани від відомого виробника Peak Uk. Сконструйовані за технологією плоских швів для оберігання вашої шкіри, від зайвого тертя. Завдяки комбінуван..

Typhoon

Typhoon Lightweight Undersuit

1 648 грн.

Lightweight Undersuit - юнісьют від відомого британського виробника, компанії Typhoon. Юнісьют - це костюм що поєднує верхню та нижню частину одягу. Перевага термобілизни такого ви..

Typhoon

Typhoon Mens Long Sleeve Rash vest

604 грн.

Термін "охолоджуюча" умовний і застосовується до одягу, яка ефективно відводить вологу від поверхні тіла, швидко сохне і не має додаткового шару, наприклад THERMAFLEECE, який створ..

Typhoon

Typhoon Mens Short Sleeve Rash Vest

577 грн.

Термін "охолоджуюча" умовний і застосовується до одягу, яка ефективно відводить вологу від поверхні тіла, швидко сохне і не має додаткового шару, наприклад THERMAFLEECE, який створ..

Показано з 1 по 12 із 27 (3 сторінок)

Чоловіча термобілизна для каякінгу та водних подорожей

У кожного спортсмена і туриста зазвичай є кілька комплектів термобілізни з різних матеріалів, так як різні температурні режими і види спорту мають свої особливості.

Універсальний набір термобілізні для каякера - комплект вовняної термобілізни для холодної погоди, комплект чоловічої термобілізни з синтетичних тканин для помірних температур и лайкра для літа.

Також різні види термобілізни можна міксуваті. Лайфхаки як використовувати термобілізну для каякінгу дивіться в відеоогляді на нашому каналі: