Шкарпетки

Ordana

Термо шкарпетки ORDANA "X-warm"

252 грн.

Теплі термо-шкарпетки виготовлені з матеріалу Power Stretch. Область застосування: лижний туризм, полювання, рибалка, активний відпочинок. Термобілизна підійде як повсякденний аксе..

Peak Uk

Шкарпетки Peak Uk Socks

588 грн.

Неопренові шкарпетки Peak Uk Socks - найдоступніша частина екіпірування для стоп, щоб захистити найбільш замерзаючі частини ніг від впливу холодної води.Не забувайте що ходити тіль..

Показано з 1 по 2 із 2 (1 сторінок)

Купити шкарпетки для водних видів активного відпочинку

Шкарпетки для активних людей бувають різних видів - трекінгові шкарпетки для походів, туристичні (hiking) шкарпетки для прогулянок по місту, по парку, по лісу, шкарпетки для лижників і сноубордистів, шкарпетки для бігу, шкарпетки для рибалок, шкарпетки для каякінгу та рафтингу.

Також туристичні шкарпетки відрізняються за матеріалом виробів: дуже популярні і практичні шкарпетки з мериносової вовни і з технологічних синтетичних волокон. Ви можете купити трекінгові шкарпетки в туристичному магазині Lodo4ki.com, Київ. Ми рекомендуємо активним людям термошкарпетки SmartWool і Lasting. Шкарпетки з вовни меріноса SmartWool зберігають тепло, перешкоджають виникненню неприємних запахів і контролюють вологість!

Для рафтингу і сплаву в холодну пору року купуйте неопренові шкарпетки, їх зручно комбінувати з різним взуттям для сплаву в залежності від виду активного відпочинку на воді. Неопрен зігріє ваші ноги і не дасть замерзнути на сплаві.