Футболки та лайкра

Peak Uk

Kidz Thermal Rashy

1 681 грн.

Kidz Thermal Rashy - нова яскрава модель, в дитячій лінійці, лайкри з флісовим напиленням. Дуже добре підходить для активного відпочинку на водних просторах, ніби рекреація на..

Peak Uk

Peak Uk Thermal Rashy Long

2 173 грн.

Rashy Long - термобілизна з довгим рукавом і високою шиєю. Сконструйовані за технологією плоских швів для оберігання вашої шкіри, від зайвого тертя. Верх термобілизни виконаний з я..

Typhoon

Typhoon THERMAFLEECE Short Sleeve top

1 640 грн.

Термокофта з матеріалу Thermafleece забезпечать комфорт та захист від холоду. Чудово підійдуть як термобілизна під драйсьют, а також для самостійного носіння.Надзвичайна ефект..

Peak Uk

Peak Uk Thermal Rashy Short

1 845 грн.

Rashy Short - термобілизна з коротким рукавом і високою шиєю. Сконструйовані за технологією плоских швів для оберігання вашої шкіри, від зайвого тертя. Верх термобілизни виконаний ..

Typhoon

Typhoon Ladies Long Sleeve Rash Vest

902 грн.

Термін "охолоджуюча" умовний і застосовується до одягу, яка ефективно відводить вологу від поверхні тіла, швидко сохне і не має додаткового шару, наприклад THERMAFLEECE, який створ..

Typhoon

Typhoon Ladies Short Sleeve Rash Vest

861 грн.

Термін "охолоджуюча" умовний і застосовується до одягу, яка ефективно відводить вологу від поверхні тіла, швидко сохне і не має додаткового шару, наприклад THERMAFLEECE, який створ..

Smartwool

Футболка чоловіча Smartwool NTS Micro 150 Combo Tee

2 255 грн.

Smartwool Men's NTS Micro 150 Crew - зроблена з вовни мериносів для носіння в демісезон і ранню весну. Плоскі, еластичні шви не заважають руху.У поєднанні з драйсьютом або курткою ..

Показано з 1 по 7 із 7 (1 сторінок)

Футболки для каякінгу та подорожей

Стильні OUTDOOR футболки для активних дівчат та хлопців. Оригінальний дизайн футболок буде радувати вас і оточуючих, задавати легкий і позитивний настрій в спілкуванні, давати тему для розмови і можливість почати розповідь про свої захоплення і пригоди. Футболка з цікавим принтом може стати відмінним подарунком другу.

Які футболки одягають каякери і САП-ери:

  • лайкрові футболки, щоб не обгоріти на сонці, захищають від ультрафіолету і охолоджують тіло;
  • термо-футболки з вовняних і синтетичних матеріалів, щоб зберігати тепло, зручно одягати під куртку і драйсьют;
  • футболки з ексклюзивними каякерскімі принтами Three Tubes shmotwear.

Багато моделей футболок для каякінгу та водних видів спорту ви можете купити тільки в нашому каяк-маркеті Lodo4ki.com. В каталозі можуть бути представлені не всі принти, так що дзвоніть і пишіть, щоб отримати актуальну інформацію по футболкам.