Шапки

Peak Uk

Неопренова шапка Peak Uk

738 грн.

При виготовленні була використана технологія плоских швів для зручності і комфорту при одяганні шапочки під шолом або при самостійному використанні. Неопрен 1.5 мм і підкладка з фл..

Typhoon

Шапка Typhoon Cyclone

1 640 грн.

Коли погода змінюються і потрібно зберігати голову в теплі та комфорті, вам знадобиться головний убір від Typhoon для зимових та прохолодних днів. Ця водонепроникна шапка з термовк..

Buff

Buff POLAR HOODIE

1 599 грн.

Баффі BUFF Polar Hoodie - Теплий і функціональний головний убір BUFF® Polar Hoodie виконаний у вигляді капюшона з шарфом. Верхня частина зимового капюшона складається з флісу Polar..

Buff

Капюшон Buff Hoodie

1 599 грн.

Капюшон Buff Hoodie, Jambe/Harbor - зручний, корисний додатковий аксесуар/головний убір для сплаву по відкритим, провітрюваним водних просторах.Один з кращих варіантів для захисту ..

Ordana

Мультімаска Ордана

500 грн.

Мультімаска від орда - дуже легка і зручна трансформер шапочка / шарф / маска / балаклава.Виготовлена ​​з еластичного матеріалу Power Stretch.Завдяки унікальним властивостям тканин..

Ordana

Шапка «Nord»

1 036 грн.

Сплавний головний убір "Nord" - зручний і корисний аксесуар для прохолодного сплаву і яхтингу.Виготовлена з водостійкої мембранної тканини і додатковим флісовим коміром/шарфом...

Ordana

Шапка «Yacht»

700 грн.

Сплавний головний убір "Yacht" - зручний і корисний аксесуар для прохолодного сплаву і яхтингу.Виготовлена з водостійкої мембранної тканини і флісовою теплою підкладкою...

Ordana

Шапочка неопренова Rider

500 грн.

Шапка виготовлена з якісного неопрену 3 мм. По краю шапочка обшита м'якою еластичною лайкрою. Плоскі шви дозволяють комфортно використовувати шапочку як підшоломник. Верхній шар ша..

Показано з 1 по 8 із 8 (1 сторінок)

Неопренові шапки рекомендуємо купити для сплаву в холодній воді

Неопренові шапки просто необхідні в важких умовах холодного сплаву в льодовикових річках або для холодної пори року. Шапки охоронятимуть вашу голову від контакту з холодною водою, а також будуть відмінним додатковим шаром захисту під каскою. У холодну пору знявши шолом ви залишатиметься в теплій неопренової шапці. Купити підшоломник з неопрена - відмінна ідея для будь-яких видів екстремальних активностей, які припускають катання в холодну пору року під дощем і снігом.

Шапки і бафи для водних походів

Головні убори, які пропонують виробники товарів для веслувальних видів спорту, для захисту голови від сонця, бризок, вітру і холоду - кепки, маски, бафи, шапки.