Рукавички для сплаву

Peak Uk

Неопренові рукава Combi Sleeves

1 230 грн.

Додаткова опція до курточки Combi. В процесі виготовлення використовувалися плоскі шви, для зниження ефекту тертя і поколювання в місцях з'єднання тканин. Рукав виконаний з 1.5 мм ..

Peak Uk

Рукавиці Open Palm Mitts Peak Uk

1 107 грн.

Неопреновие рукавички з закритими пальцями і окремо розташованим великим пальцем. Конструкція рукавиці для сплаву дозволяє зберегти неперевершений контакт з веслом і відчувати себе..

SNAPDRAGON DESIGN

Hot Hands

1 517 грн.

Hot Hands - класична модель рукавичок від Snapdragon для греблі у холодній воді. Матеріал забезпечує захист рук та виявляє необхідну гнучкість під час веслування.Користуватися Hot ..

SNAPDRAGON DESIGN

Hyper Hands

1 845 грн.

Hyper Hands - найкраща модель рукавичок від Snapdragon для греблі у холодній воді. Водовідштовкуючий матеріал Hypalon забезпечує надійний захист рукавичок від холода та вологи. Пла..

Peak Uk

Неопреновие рукавиці Peak Uk

1 230 грн.

Водонепроникні шви. Виготовлені з 2 мм неопрена надійно захистять ваші руки від холодної води. Еластична лайкра навколо зап'ястя забезпечить необхідну рухливість і комфорт під час ..

Peak Uk

Рукавиці Mitts Peak Uk

1 435 грн.

У холодну пору або під час сплаву по крижаних гірських річках, кисті рук і долоні необхідно тримати в теплі. Неопреновие рукавиці від Peak Uk допоможуть зберегти кінцівки в теплі, ..

Peak Uk

Рукавиці Pogies Peak Uk

1 435 грн.

Нейлонові рукавички призначені з періоду пізньої весни до ранньої осені, коли вода ще не холодна, але голим рукам вже не комфортно. Конструкція рукавиці дозволяє зберегти необхідни..

Seals

Рукавиці Seals breathable nylon pogies

1 845 грн.

Seals - рукавички для каякінгу в холодну пору одна з найнеобхідніших речей, що б захистити руки від переохолодження, були придумані рукавички для каякінгу.Рукавички Seals виготовле..

Seals

Рукавиці Seals Neoprene pogies

1 640 грн.

Рукавички для каякінгу в холодну пору одна з найнеобхідніших речей, що б захистити руки від переохолодження, були придумані рукавички для каякінгу.Рукавички Seals мають форму рукав..

Показано з 1 по 9 із 9 (1 сторінок)

Рукавиці для веслування

Рукавиці - захищають ваші кисті і долоні від холодної води і механічних пошкоджень від гілок, каміння та інше. Рукавиці краще використовувати коли передбачається тривале веслування без частого відпускання шафта весла. Рукавички має сенс використовувати в умовах коли вам доведеться часто відпускати шафт, відштовхуватися від каменів або гілок, обносити човен в холодних умовах і т.п.

Купити рукавиці для веслування - ідея для подарунка самому собі або другу, який любить веслувати. Спробувавши один раз покататись в рукавицях спеціально призначених для весла, ви обов'язково купите собі пару. Навіть заради одного разу комфортного катання в холодній воді це того варто.

Ми використовуємо і рекомендуємо такі види рукавичок для каякінгу:

  • Нейлонові рукавички для весла Peak Uk
  • Неопреновие рукавиці на весло Seals
  • Неопреновие рукавиці з відкритою долонею Peak Uk
  • Неопреновие рукавички з цупкою поверхнею Peak Uk і Ordana