Astral

Astral

Жилет Astral Blue Jacket

10 660 грн.

Легкий, комфортний і вкрай практичний жилет для морського каякінгу, турингу і навіть агресивного сплаву.Даний жилет є полегшеною копією головного хіта компанії Astral моделі Green ..

Astral

Жилет Astral Green Jacket

14 965 грн.

Топова модель жилета для сплаву від компанії Astral призначена для використання в самих жорстких умовах сплаву по бурхливій воді, для організації і проведення рятувальних робіт.Дан..

Astral

Жилет Astral YTV

5 740 грн.

Astral YTV - універсальний рятувальний жилет.У конструкції жилета застосована технологія Torso Lock ™ - жилет "сидить" на місці, коли ви рухаєтеся.Astral YTV - ідеально підійде для..

Astral

Кросівки Astral Brewer 2.0

4 510 грн.

Astral Brewer 2.0 - фантастично зручне взуття від легендарного американського виробника рятувальних жилетів Astral Buoyancy.Придумали ці кросівки каякери з берегів легендарної річк..

Astral

Кросівки Astral Loyak

3 280 грн.

Astral Loyak - взуття для активних людей і нескладних водних пригод. Легка, м'яка при цьому надійна і дуже дихаюча.Мокасини виготовлені з міцного, легкого і і зносостійкого матеріа..

Astral

Кросівки LA SPORTIVA TX CANYON

8 487 грн.

Кросівки LA SPORTIVA TX CANYON - надійний захисник ніг каякера, каньйонера, рафтера і решти тих кому треба максимально захистити ноги при тривалих водних походах, сплавах..

Astral

Рятувальний кінець Throw Rope

2 829 грн.

Throw Rope - чудова, зручна, надійна та компактна рятувальна мотузка від лідера виробника кращих у світі рятувальних жилетів,Компанії Astral.Мотузка розроблена для легкого використ..

Astral

Жилет Astral Norge

6 150 грн.

Norge - класичний рятувальний жилет з фронтальною блискавкою, від легендарного Американського бренду Астрал.Розроблено для максимально комфортного і безпечного використання. Відмін..

Astral

Жилет Astral Otter

5 289 грн.

Astral Otter - рятувальний жилет, розроблений спеціально для дітей.Анатомічний наповнювач захищає ребра і внутрішні органи.Особливості жилета Otter:Захист ребер і внутрішніх органі..

Astral

Жилет Astral V-Eight

5 740 грн.

Astral V-Eight - перший в світі "дихаючий" рятувальний жилет, який поєднує в собі запатентовану технологію Airescape® з ергономічним дизайном і легкою конструцією.Жилет підходить д..

Astral

Кросівки Astral Brewer

4 100 грн.

Astral Brewer - фантастично зручне взуття від легендарного американського виробника спасжилетів Astral Buoyancy.Придумали ці кросівки каякери з берегів легендарної річки Green Rive..

Astral

Кросівки Astral TR1-Junction M's

4 920 грн.

TR1-Junction M's - фантастично зручне взуття від легендарного американського виробника спасжилетів Astral Buoyancy.Придумали ці кросівки каякери з берегів легендарної річки Green R..

Показано з 1 по 12 із 16 (2 сторінок)