Засоби порятунку

Peak Uk

Мотузка для моркви Peak Uk Dyneema Line Upgrade

2 870 грн.

Peak Uk Dyneema Line Upgrade - змінна мотузка для моркви Bullbag. Дана мотузка міцніше стандартної мотузки. Максимальне розривне навантаження 1400 кгс. Відмінний вибір для експедиц..

Peak Uk

Ніж Peak UK River

738 грн.

Ніж Peak UK River - яскравий, і легко помітний ніж-стропоріз з прогумованою рукояткою, з лезом довжиною 12 см. Лезо з високоякісної сталі з фіксатором, стопером.Для безпеки гостра ..

HF

Рятувальна мотузка HF COMPACT CLASSIC THROWLINE

1 968 грн.

HF COMPACT CLASSIC THROWLINE - класичний 20 метровий рятувальний кінець, з поліпропіленовою "плаваючою" мотузкою товщиною 8,5 мм у яскравому легкому мішку з петлею.Тканина мішка ле..

HF

Рятувальна мотузка HF LITTLE FISH

1 640 грн.

HF LITTLE FISH - надкомпактний 9 метровий рятувальний кінець, з поліпропіленовою "плаваючою" мотузкою товщиною 7,5 мм у яскравому легкому мішку з петлею."Морква" доступна в яскраво..

HF

Рятувальна мотузка HF WEASEL THROWLINE

2 009 грн.

HF WEASEL THROWLINE - компактний 18 метровий рятувальний кінець, з поліпропіленовою "плаваючою" мотузкою товщиною 7,5 мм у яскравому легкому мішку з петлею."Морква" доступна в двох..

Restube

Рятувальна система Restube Automatic

4 920 грн.

Restube Automatic - унікальний засіб особистої безпеки саме для профільного використання та за допомогою дронів.Особливості та характеристики Restube Automatic:Розроблено та вигото..

Restube

Рятувальна система Restube PFD

4 920 грн.

Restube PFD - унікальний засіб особистої безпеки саме для заходів та змагань на воді, де обов'язкове використання лише спорядження, сертифікованого за певним зразком.Основні показн..

Restube

Рятувальна система Restube Sports

4 879 грн.

Restube Sports - унікальний засіб особистої безпеки саме для важких умов використання у воді.Основні показники Restube Sports:Розроблено та виготовлено у НімеччиніПісля приведення ..

Astral

Рятувальний кінець Throw Rope

2 829 грн.

Throw Rope - чудова, зручна, надійна та компактна рятувальна мотузка від лідера виробника кращих у світі рятувальних жилетів,Компанії Astral.Мотузка розроблена для легкого використ..

Peak Uk

Рятувальний ремінь Harness 40 mm Peak UK

1 107 грн.

Harness 40 mm Peak UK - рятувальний ремінь з самоскидом для використання з жилетами Peak UK. Даний акссесуар призначений для використання при рятувальних роботах як з води так і з ..

NRS

Свисток NRS Storm

451 грн.

Свисток NRS Storm - найголосніший свисток для подачі сигналів та спілкування як на суші так і на воді.Бувають випадки коли просто не можна бути тихим і голосний свисток врятує..

Peak Uk

Буксирувальний трос Peak Uk Towline 15m

2 665 грн.

Peak Uk Towline 15m - буксирувальний трос для рятувальних робіт. Сумка виготовлена з Cordura, має дренажну сітку і кріпиться на пояс спеціальним ременем з системою самоскиду. Еласт..

Показано з 1 по 12 із 22 (2 сторінок)

Купити страхувальне спорядження і засоби порятунку для каякінгу та рафтингу в Україні

В даному розділі ви зможете підібрати собі спорядження, яке необхідне для проведення рятувальних робіт на воді, страховки, екстреного викидання з маршруту, евакуації, транспортування на воді та іншого.

Основні засоби порятунку на воді для каякерів і рафтерів:

  • спаскінець
  • карабіни, зверніть увагу, що в каякінгу краще використовувати спеціально призначені карабіни
  • троси буксирувальні
  • ємності непотоплюваності
  • рятувальні пояси
  • ніж-стропоріз з прогумованої рукояткою
  • гучні і зручні свистки
  • інше

Для вибору і тестування засобів порятунку приходьте на тренування в клуб каякинга Kievkayaks, де наші інструктори розкажуть і покажуть як користуватися спорядженням, а також ви зможете протестувати різні моделі і вибрати підходящі засоби порятунку для себе.