Засоби порятунку

Peak Uk

Буксирувальний трос Peak Uk Towline 15m

2 665 грн.

Peak Uk Towline 15m - буксирувальний трос для рятувальних робіт. Сумка виготовлена з Cordura, має дренажну сітку і кріпиться на пояс спеціальним ременем з системою самоскиду. Еласт..

Peak Uk

Карабін Peak Uk Karabiner

574 грн.

У яскравому насиченому каякерскому житті ніколи не знаєш коли, в якій кількості і для чого знадобиться вам карабін.Це може бути якась екстрена ситуація на річці, облаштування табор..

Restube

Картриджі Restube CO2 Pack

492 грн.

RESTUBE CO2 Pack - змінні картриджі для повторного використання продуктів RESTUBE.Засоби порятунку RESTUBE, передбачають багаторазове використання. Виробником запроектована можливі..

Книга Безпека на бурхливій воді

640 грн.

Книга Безпека на бурхливій воді - написана для всіх, хто має справу з бурхливими річками за професійною потребою або з рекреаційною метою: рятувальники, гіди, інструктори, а також ..

Peak Uk

Мотузка для моркви Peak Uk Dyneema Line Upgrade

2 870 грн.

Peak Uk Dyneema Line Upgrade - змінна мотузка для моркви Bullbag. Дана мотузка міцніше стандартної мотузки. Максимальне розривне навантаження 1400 кгс. Відмінний вибір для експедиц..

Peak Uk

Ніж Peak UK River

738 грн.

Ніж Peak UK River - яскравий, і легко помітний ніж-стропоріз з прогумованою рукояткою, з лезом довжиною 12 см. Лезо з високоякісної сталі з фіксатором, стопером.Для безпеки гостра ..

HF

Рятувальна мотузка HF COMPACT CLASSIC THROWLINE

1 968 грн.

HF COMPACT CLASSIC THROWLINE - класичний 20 метровий рятувальний кінець, з поліпропіленовою "плаваючою" мотузкою товщиною 8,5 мм у яскравому легкому мішку з петлею.Тканина мішка ле..

HF

Рятувальна мотузка HF LITTLE FISH

1 640 грн.

HF LITTLE FISH - надкомпактний 9 метровий рятувальний кінець, з поліпропіленовою "плаваючою" мотузкою товщиною 7,5 мм у яскравому легкому мішку з петлею."Морква" доступна в яскраво..

HF

Рятувальна мотузка HF WEASEL THROWLINE

2 009 грн.

HF WEASEL THROWLINE - компактний 18 метровий рятувальний кінець, з поліпропіленовою "плаваючою" мотузкою товщиною 7,5 мм у яскравому легкому мішку з петлею."Морква" доступна в двох..

Peak Uk

Рятувальна мотузка Peak UK Bullbag

2 173 грн.

Bullbag Peak Uk - спаскінець (морква) найпопулярніший і часто просто необхідний акссесуар для проведення рятувальних робіт та забезпечення страховки з берега. Даний спаскінець має ..

Restube

Рятувальна система Restube Automatic

4 920 грн.

Restube Automatic - унікальний засіб особистої безпеки саме для профільного використання та за допомогою дронів.Особливості та характеристики Restube Automatic:Розроблено та вигото..

Restube

Рятувальна система Restube Basic

3 075 грн.

Restube Basic - унікальний засіб особистої безпеки для активностей, пов'язаних з водою.Основні показники рятувальної системи Restube Basic:Розроблено та виготовлено у НімеччиніПісл..

Показано з 1 по 12 із 22 (2 сторінок)

Купити страхувальне спорядження і засоби порятунку для каякінгу та рафтингу в Україні

В даному розділі ви зможете підібрати собі спорядження, яке необхідне для проведення рятувальних робіт на воді, страховки, екстреного викидання з маршруту, евакуації, транспортування на воді та іншого.

Основні засоби порятунку на воді для каякерів і рафтерів:

  • спаскінець
  • карабіни, зверніть увагу, що в каякінгу краще використовувати спеціально призначені карабіни
  • троси буксирувальні
  • ємності непотоплюваності
  • рятувальні пояси
  • ніж-стропоріз з прогумованої рукояткою
  • гучні і зручні свистки
  • інше

Для вибору і тестування засобів порятунку приходьте на тренування в клуб каякинга Kievkayaks, де наші інструктори розкажуть і покажуть як користуватися спорядженням, а також ви зможете протестувати різні моделі і вибрати підходящі засоби порятунку для себе.