Інші аксесуари

Peak Uk

Заглушка Cockpit Cover Peak UK

2 091 грн.

Заглушка для кокпіта каяка. Вкрай корисний і іноді прямо необхідний акссесуар.Заглушка виготовлена з 3 мм-го неопрена, на деці виконана стильний принт.Заглушка надійно фіксується н..

NRS

Зажим для носа Cottonmouth Nose Plugs

574 грн.

Зручний затиск для носа, дуже чіпкий, незамінний для активного відпочинку на воді. Компанія NRS пропонує унікальну якість, дизайн і стиль. Він не пропускає воду і не створює відчут..

WRSI

Захист ліктів WRSI S-Turn Elbow Pads

3 075 грн.

У каякерів з'явилася нова потужна зброя у боротьбі з нерухомими об'єктами на річці. Геологія перепон стає не такою вже страшною, коли у ваші лікті захищає WRSI S-Turn Elbow Pads.Ос..

Peak Uk

Мотузка для моркви Peak Uk Dyneema Line Upgrade

2 870 грн.

Peak Uk Dyneema Line Upgrade - змінна мотузка для моркви Bullbag. Дана мотузка міцніше стандартної мотузки. Максимальне розривне навантаження 1400 кгс. Відмінний вибір для експедиц..

Peak Uk

Ніж Peak UK River

738 грн.

Ніж Peak UK River - яскравий, і легко помітний ніж-стропоріз з прогумованою рукояткою, з лезом довжиною 12 см. Лезо з високоякісної сталі з фіксатором, стопером.Для безпеки гостра ..

Peak Uk

Неопренові рукава Combi Sleeves

1 230 грн.

Додаткова опція до курточки Combi. В процесі виготовлення використовувалися плоскі шви, для зниження ефекту тертя і поколювання в місцях з'єднання тканин. Рукав виконаний з 1.5 мм ..

Astral

Рятувальний кінець Throw Rope

2 829 грн.

Throw Rope - чудова, зручна, надійна та компактна рятувальна мотузка від лідера виробника кращих у світі рятувальних жилетів,Компанії Astral.Мотузка розроблена для легкого використ..

Peak Uk

Рятувальний ремінь Harness 40 mm Peak UK

1 107 грн.

Harness 40 mm Peak UK - рятувальний ремінь з самоскидом для використання з жилетами Peak UK. Даний акссесуар призначений для використання при рятувальних роботах як з води так і з ..

NRS

Свисток NRS Storm

451 грн.

Свисток NRS Storm - найголосніший свисток для подачі сигналів та спілкування як на суші так і на воді.Бувають випадки коли просто не можна бути тихим і голосний свисток врятує..

Seals

Cидіння Seals Sit-on-top Seat

2 870 грн.

Знімне сидіння зі спинкою на sit-on-top від американського виробника спорядження для каякінгу - Seals.Нижня сторона сидіння виготовлена з не ковзаючою піни, що дозволять впевнено с..

Peak Uk

Ємність непотоплюваності Kayak Airbag Bow

943 грн.

Ємність непотоплюваності Peak UK Kayak Bow Air Bag - це якісна, надувна ємність з матеріалу nylon PVC для заповнення повітряних порожнин всередині човна в носовому відсіку.За допом..

Peak Uk

Ємність непотоплюваності Kayak Airbags Pair

1 435 грн.

Набір ємностей непотоплюваності Peak UK Air Bags - це якісні, надувні ємності з матеріалу nylon PVC для заповнення повітряних порожнин всередині човна в кормовому відсіку.За допомо..

Показано з 1 по 12 із 21 (2 сторінок)

До додаткових аксесуарів для водного туризму відносяться гермомішки, гермоупаковки для смартфонів, захисні кейси для фотоапарата, екстремальні камери Go Pro і аксесуари для зйомок на воді, беруші і затискачі для носа для каякерів і слалому, ємності непотоплюваності в каяк і все, що вам потрібно для комфортного сплаву і відпочинку на воді