Для транспортування

Peak Uk

Заглушка Cockpit Cover Peak UK

2 091 грн.

Заглушка для кокпіта каяка. Вкрай корисний і іноді прямо необхідний акссесуар.Заглушка виготовлена з 3 мм-го неопрена, на деці виконана стильний принт.Заглушка надійно фіксується н..

Eckla

Eckla explorer 400 - XL

8 692 грн.

Eckla explorer 400 - XL - візок для транспортування каноє та великих каяків.Візок складається із цільних алюмінієвих труб і розрахована на навантаження аж до 100 кг.Великі надувні ..

Malone

Візок для каяків Malone nomad

5 576 грн.

Malone nomad - невеликий візок для транспортування каяків. З нею ви швидко забудете про труднощі переноски каяку на плачі.Сконструйована із алюмініевих трубок.Розрахована на човни ..

Eckla

Кріплення на багажник Eckla Split v bars

2 419 грн.

Split v bars - регульовані  V-образні кріплення для транспортування морського чи слаломного каяку. Виготовлені із сталі з ПВХ покриттям.Особливості кріплення на багажник:..

Eckla

Кріплення на багажник Ecla j bars

1 845 грн.

Ecla j bars - j-  образні стійки для транспортування каяку. Виготовлені із сталі із захисним ПВХ покриттям. В комплект входить дві стійки. ..

Eckla

Навісні кріплення Eckla boat rack

2 173 грн.

Навісні кріплення Eckla boat rack - навісні кріплення для зберігання каяку, каноє чи SUP.Просто закріпіть стійки на стіні гаража чи будинку і економте вільний простір.А коли ваш чо..

HandiWorld

Надувний багажник HandiRack

4 346 грн.

Надувний багажник HandiRack  від Британської компанії HandiWorld - це унікальний, багатоцільовий, універсальний і компактний надувний багажник для вашого авто. Багажник легко ..

Malone

Стійка для каяків Malone fs kayak racks 3

10 660 грн.

Malone fs kayak racks 3 - стійка для зберігання трьох каяків..

Malone

Стійка для каяків Malone fs kayak racks 6

15 949 грн.

Malone fs kayak racks 6 - стійка для зберігання шести каяків..

Malone

Стійки для траспортування Malone j-pro2

6 027 грн.

Malone j-pro2 - надійні J-подібні стійки для транспортування каяку на даху вашого авто. Стійки мають універсальні кріплення, які подходять для круглогої, овальної чи кватратної фор..

Eckla

Стійки на багажник Eckla uprights

1 558 грн.

Стійка на багажник Eckla uprights - Призначенні для транспортування великої кількості човнів на даху вашого автомобіля. В комплект входить 2 стійки...

Показано з 1 по 11 із 11 (1 сторінок)

Автомобільний багажник для каяка і інші варіанти транспортування

Аксесуари для транспортування і зберігання каяків, човнів, байдарок. Якщо ви збираєтеся обзавестися своїм човном, вам неодмінно знадобляться аксесуари для перевезення каяка і для зберігання каяка. У магазині Lodo4ki.com для перевезення каяка ви знайдете всілякі візки, кріплення для каяка на дах автомобіля або причепи. Для зберігання каяка - стійки і кріплення на стіну.

У нас є надувний багажник для автомобіля для перевезення каяка - це дуже зручне зйомне кріплення для човна, яке можна дати одному або здути, коли не потрібно.