Гермомішок та рюкзаки

Big Creek Watershed dry bag

6 560 грн.

Незалежно від того, чи займаєтесь каньйонінгом у пустелі Арізони чи перевозите білизну на берег на шлюпці, Big Creek пропонує герметичне зберігання ваших речей від впліву води у ко..

Peak Uk

Dry Bag PeakUk

779 грн.

Надійні і компактні гермомішки від Peak Uk. Надзвичайно міцні, легкі і зносостійкі, вбережуть ваші речі від вологи та бруду. Завдяки проклейці подвійних швів волога не потрапляє вс..

Peak Uk

HF Pack Sack

1 148 грн.

Водонепроникний гермомішок з легкої, стійкої до стирання PU тканини.Серія °hf Dry Pack PUR, виготовлена з екологічно чистого поліуретанового матеріалу, забезпечує дуже високу міцні..

Peak Uk

HF Transparent Dry Bag

1 148 грн.

Водонепроникний сухий мішок, виготовлений з міцного зносостійкого пвх з прозорими вставками.Ці гермомішки яскраві оригінальні та зручні, впершу чергу тим що Вам відно де що зберіга..

Ocoee Watershed dry bag

5 740 грн.

Ocoee - найменша з популярних речових сумок Watershed для надійного захисту ваших речей від намокання.Ocoee легко розміщується в тісних порожнинах, наприклад під декою або в кормі ..

Sea To Summit

Гермомішки Big River Dry Bag

820 грн.

Надійні і компактні гермомішки від SEA TO SUMMIT. Надзвичайно міцні, легкі і зносостійкі гермомішки вбережуть ваші речі від вологи та бруду. Завдяки подвійній проклейці швів волога..

Sea To Summit

Гермомішки Hydraulic Dry Bags

2 050 грн.

НОВИНКА! Серія гермомішків Hydraulic Dry Bags - це нові супер міцні гермомішки від Sea To Summit, спеціально розроблені витримувати екстремальні умови вимагають міцність і зносості..

Sea To Summit

Гермомішки Light Weight Dry Sack

369 грн.

Серія гермомешків Light Weight Dry Sacks - це чудове поєднання легкості і надійності. Гермомішки Light Weight Dry Sacks не тільки легкі, але і міцні і компактні. Ці гермомішки спод..

Sea To Summit

Гермомішки Stopper Dry Bag

1 066 грн.

Серія гермомешків Stopper Dry Bags - гарне рішення коли необхідний зручний і легкий гермомешок для упаковки речей в похід. Гермомішки цієї серії виготовлені з нейлону 210D ламінова..

Показано з 1 по 9 із 9 (1 сторінок)

Купити гермомішок для сплаву на каяку, байдарці, SUP

Хороший гермомішок - незамінна річ у водному поході, яка допомагає захистити від води і вологи ваші речі і гаджети.

Купуйте якісні гермомешкі, правильно їх зберігайте, і ваші речі на сплаві завжди будуть сухими. Часто гермомішки пробиваються не під час сплаву, і коли лежать на березі на гілках і гострих камінцях. Тому їх роблять з міцних матеріалів ПВХ. Але є полегшені моделі для катання на SUP, такі гермочехли призначені для водних прогулянок, а не для експедицій.

Ми пропонуємо великий вибір гермоупаковок в Києві:

  • гермомішки пвх великого об'єму для водного походу,
  • герморюкзаки, які зручно переносити під час закидання на річку і обносів,
  • малолітражні гермомішки для водних прогулянок,
  • гермочохли для телефону.

Гермомішок можна подарувати другу, адже для туриста гермомішок ніколи не буде зайвим.