Гермочохли для телефонів

Overboard

Large Phone case

1 435 грн.

OVERBOARD WINDOW PHONE CASE LARGE - повністю водонепроникний чохол для мобільного телефону. Ви можете здійснювати і приймати дзвінки, відправляти смс і ммс, знімати фото і відео не..

Overboard

ARM PACK

1 640 грн.

OVERBOARD ARM PACK - 100% водостійкий чохол для ключів, грошей і дріб'язку. Чохол виготовлений з термопластичного поліуретану (TPU). Ви можете носити чохол як на руці, так і на шиї..

Overboard

Ipad Case

2 829 грн.

OVERBOARD IPAD CASE - 100% водонепроникний чохол для вашого IPad. Виготовлений з термопластичного поліуретану (TPU). Чохол повністю сумісний з тач-дисплеєм і дозволяє користуватися..

Overboard

Ipad Mini Case

2 419 грн.

IPAD MINI CASE - 100% водонепроникний чохол для вашого IPad Mini. Виготовлений з термопластичного поліуретану (TPU). Чохол повністю сумісний з тач-дисплеєм і дозволяє користуватися..

Overboard

Small Phone case

1 394 грн.

OVERBOARD WINDOW PHONE CASE SMALL - повністю водонепроникний чохол для мобільного телефону. Ви можете здійснювати і приймати дзвінки, відправляти смс і ммс, знімати фото і відео не..

Overboard

Smart Phone case

1 353 грн.

OVERBOARD WINDOW SMART PHONE CASE - повністю водонепроникний чохол для мобільного телефону. Ви можете здійснювати і приймати дзвінки, відправляти смс і ммс, знімати фото і відео не..

Показано з 1 по 6 із 6 (1 сторінок)

Купити гермочохол для телефону на сплав

Дуже зручно, коли на сплаві телефон завжди під рукою, щоб сфотографуватися, відповісти на дзвінок і подивитися карту. Для зручного використання смартфона в поході, потрібно купити спеціальний гермомешок для телефону - його також називають гермочохол і гермоупаковка.

Вони бувають різних розмірів під різні моделі телефону, також відрізняються видом застібки аквапаку (порада - вибирайте таку, яка поєднує зручність і надійність).

Гермоупаковки для телефонів мають спеціальну поверхню, через яку працює екран смартфона, а також чохли є під різні розміри телефонів.

Ми рекомендуємо гермочехли фірми Overboard, вони не найдешевші на ринку, і в спортивному супермаркеті ви знайдете аналоги дешевше, але чим дорожче ваш телефон, тим більш важливо не економити на гермоупаковці. Дешеві аквапак розраховані для захисту від дощу і бризок води, ми ж, водні туристи, на сплаві піддаємо наші смартфони бідьшим випробуванням, тому і аквапаки треба вибирати надійні.