Аксесуари

Eckla

Eckla explorer 400 - XL

8 692 грн.

Eckla explorer 400 - XL - візок для транспортування каноє та великих каяків.Візок складається із цільних алюмінієвих труб і розрахована на навантаження аж до 100 кг.Великі надувні ..

Overboard

ARM PACK

1 640 грн.

OVERBOARD ARM PACK - 100% водостійкий чохол для ключів, грошей і дріб'язку. Чохол виготовлений з термопластичного поліуретану (TPU). Ви можете носити чохол як на руці, так і на шиї..

Seals

Cидіння Seals Sit-on-top Seat

2 870 грн.

Знімне сидіння зі спинкою на sit-on-top від американського виробника спорядження для каякінгу - Seals.Нижня сторона сидіння виготовлена з не ковзаючою піни, що дозволять впевнено с..

Peak Uk

Dry Bag PeakUk

738 грн.

Надійні і компактні гермомішки від Peak Uk. Надзвичайно міцні, легкі і зносостійкі, вбережуть ваші речі від вологи та бруду. Завдяки проклейці подвійних швів волога не потрапляє вс..

Overboard

Ipad Case

2 829 грн.

OVERBOARD IPAD CASE - 100% водонепроникний чохол для вашого IPad. Виготовлений з термопластичного поліуретану (TPU). Чохол повністю сумісний з тач-дисплеєм і дозволяє користуватися..

Overboard

Ipad Mini Case

2 419 грн.

IPAD MINI CASE - 100% водонепроникний чохол для вашого IPad Mini. Виготовлений з термопластичного поліуретану (TPU). Чохол повністю сумісний з тач-дисплеєм і дозволяє користуватися..

Overboard

Large Phone case

1 435 грн.

OVERBOARD WINDOW PHONE CASE LARGE - повністю водонепроникний чохол для мобільного телефону. Ви можете здійснювати і приймати дзвінки, відправляти смс і ммс, знімати фото і відео не..

Overboard

Small Phone case

1 394 грн.

OVERBOARD WINDOW PHONE CASE SMALL - повністю водонепроникний чохол для мобільного телефону. Ви можете здійснювати і приймати дзвінки, відправляти смс і ммс, знімати фото і відео не..

Overboard

Smart Phone case

1 353 грн.

OVERBOARD WINDOW SMART PHONE CASE - повністю водонепроникний чохол для мобільного телефону. Ви можете здійснювати і приймати дзвінки, відправляти смс і ммс, знімати фото і відео не..

Peak Uk

Ємність непотоплюваності Kayak Airbag Bow

943 грн.

Ємність непотоплюваності Peak UK Kayak Bow Air Bag - це якісна, надувна ємність з матеріалу nylon PVC для заповнення повітряних порожнин всередині човна в носовому відсіку.За допом..

Peak Uk

Ємність непотоплюваності Kayak Airbags Pair

1 435 грн.

Набір ємностей непотоплюваності Peak UK Air Bags - це якісні, надувні ємності з матеріалу nylon PVC для заповнення повітряних порожнин всередині човна в кормовому відсіку.За допомо..

Peak Uk

Ємність непотоплюваності Peak Uk Canoe Airbags Pair

2 460 грн.

Набір ємностей непотоплюваності Peak UK Canoe Air Bags - це якісні, надувні ємності з матеріалу nylon PVC для заповнення повітряних порожнин всередині човна в кормовому і носовому ..

Показано з 1 по 12 із 58 (5 сторінок)

Великий вибір аксесуарів для каякінгу, рафтингу, SUP бордингу та інших водних видів активностей.

Розділи каталогу аксесуарів для водного туризму:

  • Гермочохли для телефонів і смартфонів
  • Гермомішок для сплаву і походу
  • Засоби порятунку - спаскінці, ємності непотоплюваності, стропорізи, карабіни та інше спорядження для рятувальних робіт
  • Пристосування для транспортування човнів - різні види багажників і стійок на дах автомобіля
  • Інші аксесуари
  • Подарунки

Щоб підібрати правильно необхідне спорядження - звертайтеся до наших консультантів, які є сертифікованими гідами по каякінгу, рафтингу, серфінгу.