Про нас

Магазин Lodo4ki.com створений командою гідів і мандрівників Клубу каякінгу «Київкаякс» і Туркомпанії «4 сторони».

Мета магазину Lodo4ki.com дати можливість в одному місці придбати все необхідне спорядження для сплаву на каяку, байдарці, каное, рафті, САП дошці, для екстремальної каякерської експедиції, сімейної прогулянки на воді або поїздки на човні на риболовлю, щоб ви отримали максимум задоволення і безпеки від цього чудового способу життя - водного туризму!

Ми самі часто подорожуємо в гори, сплавляємось по річках різних категорій складності, тренуємося і активно в реальних умовах тестуємо та експлуатуємо спорядження запропоноване магазином Lodo4ki.com.

Спираючись на наш досвід, ми пропонуємо якісне і, дійсно, потрібне спорядження кращих українських і зарубіжних брендів.

У нас ви зможете купити спорядження, а також отримати кваліфіковану консультацію по експлуатації. Також в нашому клубі ви зможете пройти курси підготовки з техніки веслування і сплаву, замовити індивідуальний тренінг по ескімоському перевороту, техніці порятунку і самопорятунку, знайти однодумців-попутників, дізнатися про цікаві маршрути і багато іншого.

Ми спеціалізуємося на водних подорожах і, навіть вибираючи одяг або аксесуари для походу, вам немає необхідності перебирати величезний асортимент аналогічних товарів. У нашому магазині ми пропонуємо тільки те, що орієнтовано і краще за інші товари підходить для активностей, пов'язаних з водним туризмом.

Подивитися і протестувати спорядження можливо в Києві. Склад нашого магазину знаходиться поруч з нашим пунктом прокату каяків, байдарок, САПів «SUP Kayak Club 4 storony».